Skocz do zawartości

prosze o interpetacje, sen o mysliwych


nickittta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwykle nie przywiązuję dużej wagi do snów, lecz dzisiejszy nie daje mi spokoju.

Dlatego postanowiłam zagościć na ezoforum i poprosić was o interpretacje.

 

Śniło mi się, że szłam z moim czarnym labradorem na spacer, było to osiedle na którym mieszka mój chłopak ( domy jednorodzinne) .

Gdy wyszłam na główną ulice - po drugiej stronie znajdował się las - usłyszałam agresywne szczekanie psów myśliwskich i myśliwych.

Pomyślałam, że pójdę jednak do domu, bo mój pies źle reaguje na inne. Szłam więc znów na osiedle ale glosy psów były coraz bliżej , zaczęłam biec .Nagle nowa wyłożona kamieniem brukowym droga zmieniła się w zwykłą polną! Nie wiedziałam gdzie jestem, chciałam wrócić ale widziałam ze myśliwi z psami idą też w tym kierunku. Weszłam więc do starszego domu, w środku był z drewna, mieszkało tam starsze małżeństwo. Po chwili myśliwi też tam weszli. Mój pies, bał się okropnie, inne psy - duże,małe, każdej rasy, było ich mnóstwo!- zaczęły go atakować, on nie odreagowywał, uciekłam więc z tam tond. Byłam na podwórzu, za mną wyszedł młody mężczyzna, ze swoim psem, chciał mi pomóc ale po chwili zniknął mi z oczu, pojawił się nowy z krwią na spodniach i dłoniach, mówił, że mój pies pogryzł mojego, zdążyłam tylko powiedzieć,że mój się boi i nikogo nie ugryzł, okrwawiony mężczyzna wszedł znów do domu. Chciałam uciekać lecz pojawiły się inne psy które chciały pogryźć mojego labradora, ja odpychałam je i skuliłam się nad moim psem chcąc go chronić...

 

Starałam się opisać tak szczegółowo jak tylko pamiętam, nie mam pojęcia jak interpretuje się sny, więc nie wiem na co zwracać szczególną uwagę.

dziękuję za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...