Skocz do zawartości

tajemnicze drzwi i szczury


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden sen: jestem w swoim pokoju, w ścianie jest dziura z której wydobywa się jakiś dym, może kurz, wołam mamę, mama otwiera drzwi w ścianie (których wcześniej nie było, a teraz są w miejscu dziury), coś tam mówię (nie pamiętam co), w śnie czuję jakieś obawy, mówię coś żeby mama zamknęła te drzwi bo zaraz wyjdą jakieś szczury albo coś innego, mama zniknęła, być może weszła przez te drzwi ale nie pamiętam, za chwilę ja stoję przy drzwiach, ale tych przez które wychodzi się z pokoju i widzę jak przez "nowe" drzwi wychodzą dwa szczury, jeden ucieka z pokoju, (nie pamiętam ale chyba wyleciał z pokoju) drugi został, wydawało mi się w śnie, że te szczury są parą a ten co został w pokoju, i nie zdążył uciec z drugim szczurem piszczał z tego powodu, że został sam, ja pobiegłem za pierwszym szczurem do babci pokoju, w pokoju była babcia, ja chcę zabic szczura, nie mam czym, w ręku mam długopis, nagle szczur zmienia się w mojego psa, próbuję go zabic wbijam mu długopis w gardło, dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden sen: jestem w swoim pokoju, w ścianie jest dziura z której wydobywa się jakiś dym, może kurz, wołam mamę, mama otwiera drzwi w ścianie (których wcześniej nie było, a teraz są w miejscu dziury),

 

Dziura w scianie to zawalenie sie pewnej konstrukcji,mozliwe,ze to pewnego rodzaju uszczerbek skoro do tego wydobywal sie dym,kurz...cos sie wali(moze stare relacje)albo ktos/cos na sile moze sie pojawic.Nagle pojawily sie drzwi-wejscie do nowego wnetrza-otworzenie sie na zmiany.Mama jest tutaj we snie pomoca,wsparaciem,otucha.

 

coś tam mówię (nie pamiętam co), w śnie czuję jakieś obawy, mówię coś żeby mama zamknęła te drzwi bo zaraz wyjdą jakieś szczury albo coś innego,

 

Obawiasz sie,ze ktos moze zaklocic Twoj spokoj,szczury to wrogowie,gryzonie,ktore latwo moga popsuc Tobie szyki.

 

mama zniknęła, być może weszła przez te drzwi ale nie pamiętam, za chwilę ja stoję przy drzwiach, ale tych przez które wychodzi się z pokoju i widzę jak przez "nowe" drzwi wychodzą dwa szczury, jeden ucieka z pokoju, (nie pamiętam ale chyba wyleciał z pokoju) drugi został, wydawało mi się w śnie, że te szczury są parą a ten co został w pokoju, i nie zdążył uciec z drugim szczurem piszczał z tego powodu, że został sam,

 

Te drzwi z pokoju to Twoje glowne wyjscie,stanelas tam na wszelki wypadek,jakby stalo sie cos niepokojacego, z drugiej strony to takie zabezpieczenie,zeby szybko uciec,tak uwazam(mozliwe,ze te drzwi oznaczaj terazniejszosc-to co masz teraz).Nowe drzwi to nowy poczatek-pojawily sie dwa szczury-sama dobrze wyczulas,ze to moze byc para(czy teraz jestes w jakims zwiazku?Ze snu,by wynikalo,ze tak).Poza tym sen opisuje Twoje obawy-jeden szczur ucieka z pokoju-mozliwe ze Ty albo on boicie sie tego zwiazku,relacji,drugi zostal-bo nie mial potrzeby chowania sie,ucieczki-uczucie smutku to wlasnie piszczenie,ze zostalas lub on zostal sam(nie wiem ktory szczur byl tutaj Toba,czy ten co zostal,czy uciekl,musialabys dodac).Poza tym dlaczego te szczury uciekaly?Czy jeden uciekal przed drugim czy uciekal przed czyms skoro napisalas,ze jeden nie zdazyl?Sprecyzuj.

ja pobiegłem za pierwszym szczurem do babci pokoju, w pokoju była babcia, ja chcę zabic szczura, nie mam czym, w ręku mam długopis, nagle szczur zmienia się w mojego psa, próbuję go zabic wbijam mu długopis w gardło, dwa razy.

 

A babcia zyje czy mieszka moze z Toba?To by bylo wazne,w kazdym badz razie symbolicznie oznaczalaby madrosc zyciowa.Udalas sie po pomoc,chcialas unicestwic tego szczura(wroga?),dlugopis to wiadomosc,informacje,pisma....szczur zamienil sie z gryzonia w przyjaciela,mimo,ze zmienil postac na lepsza(symbolicznie)i tak chcialas go zabic-pozbyc sie go,zranic!2razy....to moze byc tutaj wazne....czyzby ta osoba skrzywdzila Cie lub zranila 2 razy?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem teraz w związku i jestem mężczyzną, nie kobietą :P Wyglądało na to, że szczury koniecznie chcą opuścić mój pokój, a babcia mieszka ze mną w domu. Ciekawe o jaką osobę może chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...