Skocz do zawartości

Autobus z Flashem


olol66

Rekomendowane odpowiedzi

Już parę razy śnili mi się koledzy którzy się naśmiewają ze mnie, że nie wiem co to jest autobus z flashem. Niedawno przyśnił mi się taki autobus. Błyszczał jak by faktycznie miał flasha. Koloru nie dało się rozpoznać bo tak błyszczał.

Co to może znaczyć. Zastanawiam się i zastanawiam, a za kij nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Już parę razy śnili mi się koledzy którzy się naśmiewają ze mnie, że nie wiem co to jest autobus z flashem. Niedawno przyśnił mi się taki autobus. Błyszczał jak by faktycznie miał flasha. Koloru nie dało się rozpoznać bo tak błyszczał.

Co to może znaczyć. Zastanawiam się i zastanawiam, a za kij nie mam pomysłu.

 

Więc... jesteś nieakceptowany i nierozumiany w towarzystwie lub poprostu to wyraz Toich lęków, ataki i przykrości z ich strony. Może czujesz się w tyle za innymi lub Twoja wiedza i umiejętności są nie wystarczające?

 

O ile samochód jest symbolem samodzielnego życia, to autobus ma tu bardzie społeczny charakter (ze wględu ma możliwość podróży ze wsółpasażerami).

 

Wygląda na to że chcesz błyszczeć i brylować w towarzystwie - aby podziwiano Ciebie i Twoje życiowe osiągnięcia - pragnienie sławy, szacunku... jest to wyraz czegoś dla Ciebie wartościowego.

Flesz - może przebłysk świadomości, oświecenia.

 

A może chodzić o coś czego musisz lub powinieneś się nauczyć aby zaistnieć w swoim środowisku i zdobyć uznanie otoczenia?

 

Czy to makiś związek z Twoją szkołą lub pracą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...