Skocz do zawartości

Codziennie gniade i kasztanowate konie


BrownCandy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o interpretację snu. Nie jestem w stanie w użyciu senników sama sobie poradzić.

 

Od 3 dni śnią mi się gniade konie. W pierwszym śnie śniło mi się, że wjeżdżam gniadym koniem po białych schodach. Wokół było jasnoróżowe otoczenie, które wydawało się być rysunkowe. Potem w większej gromadzie koni, które dosiadali mężczyźni. jechałam lasem po wyznaczonych ścieżkach odgrodzonych bardzo ładnymi ciemnobrązowymi ogrodzeniami z drewna. W pewnej chwili zjechaliśmy na piaszczysty "parking", gdzie zsiedliśmy z koni. Wtedy trzymałam swojego konia za uprząż, jednak nie do konca pamiętam co było dalej. Wszystko się odświeża, kiedy próbuje ponownie dosiąść konia. Czuję lęk i obawę, która nie przeszkadza wsiąść mi na konia. Chwilę później ponownie jadę, tym razem dowiaduję się, że gonimy słonia. Po chwili widzę tył rysunkowego niebieskiego słonia, w którym jak się okazuje zakochałam się. W tej chwili nie do końca wiedziałam czy jestem jeźdźcem czy koniem... Po chwili znalazłam się na szczycie namiotu cyrkowego próbując z niego wyjść, zaczynam gonić swojego psa. Dowiaduję się, że słoń zamienił się w księcia, który zamiast księciem jest starym brudnym menelem. Nasz pocałunek przerywa moje obrzydzenie. W tym śnie przewija się też moja przyjaciółka chcąca zmienić płeć, a raczej myśli o tym, że musze dokonać ogromnego wysiłku, żeby ją uszczęśliwić. W następnym śnie jestem w zakładzie poprawczym wiedząc, że w pokoju pode mną znajduje się mój przyjaciel (który w realnym życiu właśnie tam sie znajduje) otrzymuje listy, i mylę swój pokój. Biorę list na osobę z pokoju numer 2 a ja mieszkałam w pokoju nr 5. Wszystko jest bardzo klimatyczne, kolory przypominają te z lasu z poprzedniego snu. Po chwili wyjechałam z jakimiś dziewczynami niebieskim sporym samochodem po cukierki pudrowe. Po drodze widzimy pożar i wzywamy policję, która nie może tam trafić. Wszystko działo się w lesie i mam wrażenie, że widzialam już gdzieś te uliczki. po powrocie wchodze do pokoju z telewizorem. Wszyscy są przebrani. Atmosfera przypomina "lot nad kukułczym gniazdem". Chwilę później opuszczam to miejsce i kiedy schodze po pochyłej drodze, z góry zjeżdża przyjaciółka mojego ojca bryczką z gniadym koniem. Wszytko jest w ciepłobrązowych kolorach. W pewnej chwili widzę małego gniadego źrebaka który biegnie za mną, a jest brązowym płotem . Nagle wzdłuż drewnianej poręczy na łańcuchu biegnie podobny tym razem kasztanowaty źrebak, jest na łańcuchu. Moim zadaniem jest go przytrzymać. Chwilę później widzę drewniany bar obok którego stoją dwa uwiązane konie- gniady i siwy.

 

Wydaje mi się, że te sny są ze sobą bardzo powiązane, konie, brąz i ogólne zmęczenie po przebudzeniu.

 

Bardzo proszę o interpretację, bo nie daje mi to spokoju. Dodam jescze, że po tych snach za każdym razem budziłam się o 4.27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi samej kiedyś stado galopujących czarnych koni nie wróżyło nic dobrego..najczęściej wydarzyło się cos w dalszej rodzinie albo coś w świecei (katastrofa itp). Może w Twoim wypadku za bardzo jesteś czymś przeciążona i to w jakimś sensie jest próba ucieczki?

Osobiście boje sie każdych snów związanych z końmi i lasem..ale każdy ma chyba troche inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Konie są w snach instynktami i siłami naszego organizmu. Coś w rodzaju koni mechanicznych w samochodach. We śnie są też często związane z seksualnością. U kobiety jazda na koniu może być znakiem panowania nad instynktami, albo potrzebą zdominowania mężczyzny. Wjeżdżanie konno po schodach, w różowym otoczeniu moim zdaniem odnosi się do seksu. Zwłaszcza, że potem jeździłaś konno w grupie mężczyzn. Do tego dochodzą opory przed ponownym wskoczeniem w siodło.

 

Tylko, że biorąc po uwagę kreskówkowe akcenty, róż i białe schody, a także niebieskiego słonia to w twoim podejściu do seksu może być coś z marzeń dziecka. Wiesz, z tych czasów kiedy myślało się, że pocałunek na ślubie to już wszystko i miało się tylko generalny obraz idealnego życia bez tych średnio idealnych, technicznych szczegółów jak śluzy, płyny i stękania ;-).

 

Bajki o księżniczkach i książętach powodują u kobiet pogoń za ideałem, który nie istnieje - to twój niebieski słoń. Mężczyzna marzeń jest jak ten słoń - nieistniejący, związek oparty na nadziei na księcia to właśnie cyrk. Sen pokazuje to dostanie, nie ma księcia, ale w realu meneli jest pod dostatkiem. Lepiej nie wybrać menela tylko dlatego, że przez chwilę wydawał nam się księciem.

 

Zlanie się z koniem w jedną osobę to utożsamienie się ze swoimi instynktami.

 

Przyjaciółka zmieniająca płeć i próby uszczęśliwienia jej - być może sugeruje się tu, że masz tendencję do poświęcania za wiele żeby zrealizować marzenie, ale nie do końca rozumiem ten fragment.

 

Doliczając do tego pożar i zakład poprawczy - sen ostrzega przed konsekwencjami być może popuszczenia swoim instynktom. Stąd źrebak musi być na łańcuchu.

 

Generalnie sen buja się pomiędzy aluzjami do przykrych miejsc - cyrk (który jakby nie patrzył ma negatywne znaczenie, kiedy mówimy "ale cyrk" oznacza to chaos i bałagan), poprawczak, psychiatryk, płonący budynek, a atmosferą bajki. To musi powodować spore napięcie w umyśle. Stąd zmęczenie. Jeżeli chodzi o mnie, powiedziałabym, że powinnaś uważnie przyglądać się mężczyznom w twoim życiu i pamiętać, że nie ma ideałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...