Jump to content

słoń + niedźwiedź polarny


zortan

Recommended Posts

O sobie:

33 lata, obecnie samotny, dobra praca, mieszkam samemu od ponad 7 lat, czesto stoluje sie u rodzicow. Poznalem interesujaca kobiete mieszkajaca w innej miejscowowsci, znajomosc zaczyna nabierac tempa - lacze z nia nadzieje na powazny zwiazek.

Sen:

Jestem w domu rodzinnym, rodzice i brat chca mnie zabic, atakujac nozem, glowny motyw to jednak nie tyle noz co psychiczne uczucie zagrozenia - chca mnie zabic, uciekam (wychodze) mowiac, ze juz wiecej nigdy do nich nie przyjde. Ide pieszo po lesie (znajduje sie nieopodal mojego miejsca zamieszkania - nastroj normalny) - slysze jakies dziwne odglosy - jeczenie(?) nagle zauwazam lezacego na ziemi slonia, obok niego lezy niedzwiec polarny dotykajacy slonia w okolice piersi swoja noga (oba zwierzeta sa zywe), wydaje mi sie ze ze sloniem bylo cos nie tak.

Prosze o interpretacje.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Odniosę sie do pierwszej części snu bo jest dla mnie jaśniejsza.

To że łączysz z tą kobietą nadzieje na coś powazniejszego to dobrze bo twoja rodzina też o tym marzy (to jest to morderstwo w sęsie "śmierci" dla twojej rodziny- odejście do innej kobiety od matki i brata) pewnie już nie mogą się doczekać twojego wesela.

Druga częśc snu jest trudniejsza i powiem że nie bardzo to mogę połączyć. Las to nasza podświadomość jest położony obok twojej miejsowości może te zachowanie slonia (coś z nim nie tak) odnosi sie do obaw rodziny że tak długo jesteś kawalerem ( oczywiście to jest tylko próba znalezienia odpowiedzi i może być w 100% mylna).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...