Jump to content

słoń + niedźwiedź polarny

zortan
 Share

Recommended Posts

O sobie:

33 lata, obecnie samotny, dobra praca, mieszkam samemu od ponad 7 lat, czesto stoluje sie u rodzicow. Poznalem interesujaca kobiete mieszkajaca w innej miejscowowsci, znajomosc zaczyna nabierac tempa - lacze z nia nadzieje na powazny zwiazek.

Sen:

Jestem w domu rodzinnym, rodzice i brat chca mnie zabic, atakujac nozem, glowny motyw to jednak nie tyle noz co psychiczne uczucie zagrozenia - chca mnie zabic, uciekam (wychodze) mowiac, ze juz wiecej nigdy do nich nie przyjde. Ide pieszo po lesie (znajduje sie nieopodal mojego miejsca zamieszkania - nastroj normalny) - slysze jakies dziwne odglosy - jeczenie(?) nagle zauwazam lezacego na ziemi slonia, obok niego lezy niedzwiec polarny dotykajacy slonia w okolice piersi swoja noga (oba zwierzeta sa zywe), wydaje mi sie ze ze sloniem bylo cos nie tak.

Prosze o interpretacje.

Witam!

Odniosę sie do pierwszej części snu bo jest dla mnie jaśniejsza.

To że łączysz z tą kobietą nadzieje na coś powazniejszego to dobrze bo twoja rodzina też o tym marzy (to jest to morderstwo w sęsie "śmierci" dla twojej rodziny- odejście do innej kobiety od matki i brata) pewnie już nie mogą się doczekać twojego wesela.

Druga częśc snu jest trudniejsza i powiem że nie bardzo to mogę połączyć. Las to nasza podświadomość jest położony obok twojej miejsowości może te zachowanie slonia (coś z nim nie tak) odnosi sie do obaw rodziny że tak długo jesteś kawalerem ( oczywiście to jest tylko próba znalezienia odpowiedzi i może być w 100% mylna).

Pozdrawiam:

Sławomir