Skocz do zawartości

ślub, zdrada


MałaDusza

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewna czy zwracam się z tą prośbą w odpowiednim dziale ale niedawno założyłam tu konto i jeszcze się nie znam więc mam nadzieję że mnie nie zjecie jeśli takie tematy mają oddzielne forum:)

 

Chodzi mi o pewien sen który się powtarza. Już kilka razy śnił mi się mój ślub. Ja w pięknej białej sukni, mąż (nieznany osobnik) przystojny w cudownym garniturze. Oczywiście oprócz tego mnóstwo gości, rodzina, zamieszanie, wszystko ładnie pięknie. I nie przejmowałabym się tym snem gdyby nie pewien mały szczegół, otóż zawsze pojawia się ten sam schemat, czyli ja zdradzająca mojego wybranka. Zmienia się zazwyczaj sceneria snu, pan młody, osoba z którą zdradzam ale sama sytuacja już nie, zawsze ja jestem tą która zdradza. Dodam, że nie należę do tego typu dziewczyn którym się spieszy do białej sukni, męża i dzieci. Cenię sobie wolność dlatego tym bardziej nie rozumiem czemu akurat coś takiego pojawia się w moich snach.

 

Jeśli ktoś mógłby i chciałby pomóc w interpretacji byłabym wdzięczna.

 

Duszyczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Witaj MałaDusza (swoją drogą ciekawy nick, dlaczego właśnie taki? kojarzy mi się z Ghandim - jego imię znaczyło Wielka Dusza (mniej więcej) ;D

 

Ja jak pierwszy raz tu pisałem to nie wiedziałem gdzie kliknąć i by wysłać wiadomość i gdzie co mam pisać ;)

 

Jak się powtarza to wg mnie jest ważny. Piękna (ważne!) biała suknia to bardzo dobry symbol. Ubranie (nie wiem czy wiesz) znaczy zawsze jak Cię postrzegają inni. Tu jest dodatkowo kolor biały (czystość intencji) i to że suknia była piękna. Ten nieznany osobnik, (swoją drogą kojarzy mi się z tym typkiem z Czarodziejki z księżyca, Tuxido miał na imię ;p).

Zdrada we śnie to generalnie nic dobrego ale:

- zwróć uwagę na to, że Tobie się nie spieszy do ślubu (jak pisałaś) więc nie o dosłownie zdradę tu chodzi. To taki symbol "odrzucenia" i to Ty coś odrzucasz (może chodzi tu o jakieś szanse które się pojawiają przed Tobą, jakieś sytuację których nie chcesz zaakceptować - no i znowu piszę jak psycholog po studiach, ech ;))

Generalnie to taki symbol odrzucenia (może warto by przeanalizować Twoją obecną sytuację w życiu do czego takie odrzucenie może się odnosić).

 

pozdrawiam !

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jacku!

 

Mała-ponieważ jestem drobną osóbką a Dusza-jest to coś co w swoim drobnym ciele cenię najbardziej :) Nie ma to żadnego związku z Ghandim, dopóki mi tego nie uświadomiłeś nie wiedziałam co jego imię znaczyło :)

 

Twoja interpretacja mojego snu daje wiele do myślenia, zwłaszcza że ostatnio w moim życiu zdarzyło się wiele i nie wszystko do końca chciałam zaakceptować, możliwe że właśnie do tego odnosi się ten sen. Jednak niestety nie potrafię określić z jaką konkretnie sytuacją może to mieć związek.

Dziękuję, że zechciałeś poświęcić troszkę swojego czasu na interpretację, jestem wdzięczna. Nadałeś moim myślom odnoszącym się do tego snu zupełnie nowy tor :)

 

Duszyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...