Skocz do zawartości

łąki, dziecko


darczeska

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się dziś, że spotkałam się z kuzynką i szłyśmy przez łąki, które są położone niedaleko Jej domu. ziemia na tych łakach była czarna i taka jak po deszczu... nogi zanurzały nam się w błocie. kiedy już doszłyśmy do jej domu był tam jej chłopak i dziewczyna, której nie znam... oglądaliśmy jakieś filmy i ostatni z nich był taki, że pokazany był rozwój dziecka, a poźniej jego życie.

no i w pewnym momencie jego matka gdzieś wyjechała i to dziecko za nia teskniło... co moga znaczyć mokre łaki i teskniące dziecko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się dziś, że spotkałam się z kuzynką i szłyśmy przez łąki, które są położone niedaleko Jej domu. ziemia na tych łakach była czarna i taka jak po deszczu... nogi zanurzały nam się w błocie. kiedy już doszłyśmy do jej domu był tam jej chłopak i dziewczyna, której nie znam... oglądaliśmy jakieś filmy i ostatni z nich był taki, że pokazany był rozwój dziecka, a poźniej jego życie.

no i w pewnym momencie jego matka gdzieś wyjechała i to dziecko za nia teskniło... co moga znaczyć mokre łaki i teskniące dziecko?

Łąka to mozliwosc zakochania sie,kojarzy sie z radoscia,spokojem,latem,frywolnoscia i swoboda.Ziemia wygladala jak po deszczu,byla czarna-sadze,ze to dobrze,bowiem na takiej ziemi wyrosnie zboze i beda pozniej plony.Bloto to mozliwe przeszkody albo cos,co bedzie rozpraszalo Twoja uwage.Dojscie do domu-dojscie do celu,powrot spokoju,wrocenie na wlasciwy tor dzialan.Film-proba zatrzymania wspomnien,tak samo jak zdjecia.To dziecko-to mozliwe,ze projekcja Twojego zycia,od poczatku po dalszy rozwoj.

Czy obecnie ktos nie zostawil Ciebie?Albo nie czujesz sie opuszczona?Wtedy to Ty bys byla we snie tym malym dzieckiem.

 

Ale mam pytanie,bo nie do konca rozumiem o co Ci chodzilo-snilo Ci sie,ze bylas u kuyzynki,potem ze ona byla ze swoim chlopakiem.Czy faktycznie ostatnio ich odwiedzilas i mialas z nimi kontakt?Bo tak bez powodu cos nam sie nie sni,musialabys to opisac,to wtedy ten sen mialby glebsze znaczenie.Takto masz tylko powierzchownie znaczenia symboli.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniło mi się, że caly czas bylam z moja kuzynka i pozniej bylysmy u Niej i tam byl jej chłopak i jakas dziewczyna...

a czy mialam z nimi kontakt to owszem spotkalam ich ostatnio razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...