Jump to content

dziwny sen


GieKa

Recommended Posts

Śniło mi się że jestem w szkole i mam ze sobą swój stojak do mikrofonu i go dzieś tam zostawiam.Potem ide na lekcje i okazuje się że go nigdzie nie ma.Później dowiaduje się że ukradli go kolesie z mojego gimnazjum razem z ludźmi z mojego osiedla.Próbuje go odzyskać ale oni mówią że go zniszczyli, smieją się szyderczo i mówią żebym nie podejmował żadnych kroków żeby odzyskać stojak bo może mi się stać coś złego.Później znajduje sie na tej samej lekcji a dziewczyna która mi się podoba całuje się z gościem z mojej klasy.Pytam się czemu to robi a ona mówi że ze wszystkim to robi, ale ze mną nie zrobi.koniec troche głupi sen ale ciekaw jestem jego znaczenia

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Ten sen to ostrzeżenie, że ktoś mniej doświadczony od Ciebie pozbawi Cię czegoś cennego (kradzież, młodzież gimnazjalna).... lub poprostu wyprzedzi we współzawodnictwie. Zwykle szkoła oznacza że należy się jeszcze czegoś nauczyć.

Stojak na mikrofom to jeszcze nie sam miktofon, zestaw jest niekompletny - może zabraknie umiejętnoći oratorskich (przenawianie do innych, bycie dla nich przykładem). Grożby we śnie mówią o tym że nie podejmiesz kolejnych prób... plany nie zrealizują się bo strach Cię opanuje... boisz się kolejnej porazki. Dziewczyna całująca się z innymy również sugeruje że sukces i zaszczyty przypadną w udziale komuś innemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...