Jump to content

ogromna żaba w moim łóżku


led

Recommended Posts

Witam. Tej nocy przyśniło mi się coś, czego zawsze obawiam się najbardziej, czyli zwierzę o ludzkich cechach. Tym razem była to żaba, leżąca w moim łóżku obok mnie, w ochronnym skafandrze. Bardzo się jej brzydziłam i bałam, miała taki niemalże ludzki wyraz "twarzy", mimo że nie posiadała ludzkich cech wyglądu (oprócz zębów, które się pojawią potem). Po pewnym czasie wyjęłam ją ze skafandra, a ona zakomunikowała mi, że teraz zacznie wysychać i się udusi. Tak więc polewałam ją co jakiś czas minimalną ilością wody, bo chyba chciałam, żeby zdechła, ale nie miałam odwagi nic jej zrobić. Potem wyszłam z pokoju a jak wróciłam, okazało się, że jej nie było, a za oknem na parapecie siedziała mała ropuszka. Otworzyłam okno, i znowu pojawiła się ta ogromna żaba, o ludzkiej wyprostowanej postawie, wyższa ode mnie, chwyciła ropuszkę zębami (tak, zębami, a właściwie dość małymi ludzkimi zębami!) i ją zjadła. Bardzo proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Dotrą do Ciebie wiadomości o chorobie, która po czasie okaże się niebyt grożna. Jednak pokonanie jej będzie wiązało się z wydatkami.

Link to comment
Share on other sites

Powiedziałabym, że ty nie śnisz o żabie, ale szukasz księcia :) To jak w bajce, gdzie żaba zrobiła królowi przysługę i księżniczka musiała się z nią przyjaźnić, wreszcie żaba wlazła jej do łóżka, księżniczka nie zdzierżyła i trzasnęła nią o ścianę. Wtedy żaba zamieniła się w pięknego księcia.

Twój sen jest bardzo podobny, tylko że zabrakło jakiejś stanowczej decyzji żeby przemienić tę żabę. Może chodzić o oczekiwania jakie masz od życia, które nie spełniają się ponieważ nie brak ci stanowczości lub odwagi, żeby o nie zawalczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...