Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

loterr

Witam,

Mialam naprawde dziwny sen. Sprawdzajac znaczenia symboli otrzymalam misz-masz. Kompletnie nie mam pojecia, co oznaczal, a raczej byl spojny. Moze ktos pomoze mi go zinterpretowac? Z gory serdecznie dziekuje.

Bylam na dzialkach, ktore nie byly ogrodzone niczym. Byly jedynie poprzedzielane sciezkami. Byly nie wielkiej powierzchni i na kazdej stala malenka budka wychodka (nie bylam w potrzebie). Poczatek mojego snu skupil sie na jednej dzialce, pozniej widzialam, ze jest ich wiele. Na poczatku myslalam, ze to ogrod, bo bylo wiele rowniotko przycietych zieloniutkich krzewow tworzacych ogrodzenie, a raczej wysokie scianki sciezki. Pozniej widzialam duzy krzew rozy (niekwitnacej z mala iloscia lisci, za to duza iloscia ogromnych kolcy), z ktorej ktos wyjal i odcial mi kawalek naprawde grubego (grubosci raczki dziecka) korzenia. Wzielam i od razu przenioslam sie na dzialki. Stalam i rozgladzlam sie w okol. Dziwne wydaly mi sie te toalety. Na kazdej dzialce, jedna mala drewniana budka. Na jednej z dzialek byla starsza kobieta. Balysmy sie czego. Zapadal zmrok. Probowalam ja od czegos ochronic, pomoc. Pozniej pamietam juz zupelna ciemnosc, w ktorej bylam zupelnie sama. Mialam wrazenie, ze jestem w domku/altance, bo patrzylam jakby przez okno na przejezdzajacy samochod z bardzo mocnymi swiatlami po tej waskiej sciezce. Minal mnie i odjechal. Bylo bardzo ciemno, zadnego swiatla, nawet ksiezyca. Pojawila sie dziewczynka okolo 10 lat, ktorej bardzo sie balam. Zaczela podchodzic do mnie, a ja ja odpychalam od siebie noga. Robilam to z calej sily, ale nie moglam jej odepchnac dalej niz na krok lub dwa.

I sie obudzilam. Opisuje to na swiezo i nadal mam ciarki. Moze ktos pomoglby mi zinterpretowac ten sen. Jak sprawdzalam osobno: dzialka, ogrodek; roza; krzew; dziewczynka itd, to wychodzi groch z kapusta, bez zadnego zwiazku jedno z drugim. A sen naprawde byl mroczny. Dodam tylko, ze raczej rzadko miewam koszmary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anihilator1

(aktywacja cahtbox)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi