Skocz do zawartości

Dr.House i bunkry


Iza Bernat

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że na podwórku u mojej cioci w Jeleniej Górze, miało się znaleźć Zoo. Ale dr.House i dr.Cuddy ( nie mam pojęcia skąd oni się tam wzięli)... postanowili zbudować w tym miejscu nowe Centrum Laboratoriów Princeton Plainsboro ... patologia ... na 100m2 budować centrum, ale nieważne, to sen więc wszystko się może zdarzyć. Okazało się , że osoba , która chciała zbudować tam Zoo brała kasę od jakiegoś psychola, który się na mnie uwziął i chciał mnie zabić nie wiem za co , żeby mógł spokojnie budować system bunkrów w tym podwórzu. Gdy sie dowiedzieli wszyscy , a było tam może 50 osób w tym moi znajomi z byłej klasy, że tu nie będzie stać CLPP to postanowili uciekać, bo nagle się okazało , zę wszyscy wiedzą , ze ten PSYCHO chce mnie zabić. Więc się wszyscy pochowali w bunkrach .. a skąd oni o nich wiedzieli . nwm. No i ten Psychopata zadzwonił do mnie i powiedział "Jeżeli nie będziesz moja , to nie będziesz nikogo. Zaleję bunkry wodą, umrzecie w męczarniach i zamknął bunkry". Wszyscy zaczęli wrzeszczeć a ja powiedziałam do dr.House." Greg, trzeba im podać metatroxen ( a na co ... ) i oxycyclinum" A mój kolega z klasy powiedział " Nie, nie możesz mu zaufać , to On chce cię zabić" A ja " Jak to ? Przecież się przyjaźnimy." A House uciekła z bunkrów, więc mój kolega chyba miał rację. Usłyszałam chlupot wody i ocknęłam się w autobusie, z koleżanką w ciąży, mnóstwem ludzi, kotem i bratową z chrześniakiem... Koleżanka w ciąży zażyczyła sobie herbaty i kazała mi iść do siebie do domu. Te DOMY były straszne, jak po katastrofie w Czarnobylu... Pośród dziwnie zaprojektowanych domów był tylko jeden zamieszkały. Tam była babcia mojej koleżanki i podała mi herbatę. Chciała przytulić mojego chrzśniaka, bo szedł ze mną ale się obudziłam więc nwm co było dalej ... ale dziwny sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...