Jump to content

pomocy :)


paulis66

Recommended Posts

Nie mam pojęcia co może oznaczać mój sen i mam ogromną prośbę o wyjaśnienie go.... Otóż, przygarnęłam świnię i chciałam się nią opiekować. Była koloru czarnego w białe plamki. Bardzo źle reagowała na mojego psa, chciała dominować widocznie zazdrosna o moje względy. Świnia atakowała mojego psa, który bardzo się jej bał i uciekał przed nią.

Link to comment
Share on other sites

Jakaś nowa osoba w Twoim życiu - jakiś znajomy będzie bardzo zabiegał o Twoje względy i o przyjaźń - ale będzie dążył do tego za wszelką cenę. Będzie chciał Cię skłócić z Twoimi starymi przyjaciółmi (mowa o psie) aby mieć Cię na wyłączność ...

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

moja babcia mówiła...że świnia zawsze źle wróży. Bardzo źle. Więc wpadniesz w pułapkę, w labirynt, z którego długo nie znajdziesz wyjścia. Ktoś będzie dominował, rządził, pokazywał swoją większość...a ty się temu poddasz (choć w rzeczywistości nie będziesz chciała). Może w nauce, w pracy, rodzinie, partner? Ten sen potraktuj jako przestrogę przed takimi osobami - nie daj się! Zwalcz tą "świnię", przegoń...ale będzie ci ciężko, bo przecież sama ją przygarnęłaś, to będzie ktoś bliski.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Moim zdaniem ta świnia i ten pies to osoby z Twojego otoczenia - najwidoczniej zaczniesz sie zadawać z kimś, kto podle potraktuje Twojego dotychcasowego przyjaciela (świnia przegoniła psa)

 

P.S. Proszę o wpisywanie tagów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...