Skocz do zawartości

Sen o wiedźmie


Nameless75

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio śniło mi się że idę ciemnym miejscem, chwile później pojawia się ogromny przezroczysty (możliwe ze duch) wilk, patrzy się na mnie po czym znikąd podchodzi do mnie stara , brzydka wiedźma, coś mówi do mnie (w ogóle się nie bałem, ponieważ czułeś się od niej silniejszy). Po kilku sekundach wyciągnąłem nóż i wbiłem jej obok mostka i obróciłem go. Gdy wszystko znikło to przez chwile śniły mi się porozrzucane miecze samurajskie na ciemnej trawie które próbowałem pozbierać.

 

Przeważnie chodzi mi o interpretacja zabójstwa wiedźmy ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć. Proszę i dziękuje za pomoc ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemne miejsce może obrazować, że poruszasz się teraz po omacku, jakby w ciemności lub wkraczasz na ścieżki tajemne kryjące wielką niewiadomą. Pojawia się duch wilka, który Cię obserwuje. Generalnie wilkom we snach przypisuje się negatywne aspekty, ale jego duchowa forma może sugerować jednak, że być może to jakieś zwierzę mocy, jak u szamanów. Coś co Ci być może towarzyszy, dodaje Ci siły i dzikości. Los stawia na twojej drodze jakąś przeszkodę, osobę nieżyczliwą. Czasem mówimy, ale z niej wiedźma. Może ta osoba Ci źle życzy, może coś knuje, ale pokonujesz ją. Radzisz sobie z przeszkodą. Wkraczając na drogę wojownika czyli kogoś, kto ma stawać w obronie słabszych od siebie, postępować etycznie z pewny kodeksem. A może nie Ty pierwszy stawiasz czoło tej wiedźmie i są to Ci, którzy polegli przed Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...