Skocz do zawartości

Wszystko nie po kolei


Pyska9494

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam bardzo dziwne sny.

Sen, który śnił mi się wczoraj był następujący:

siedziałam z moją przyjaciółką na ławce pod klatką wieczorem i pod klatkę przyszedł chłopak, którego bardzo kochałam, jednak teraz nie czuję już nic.

On mnie nigdy nie kochał, śmiał się ze i wgl olewał mnie.. A teraz w śnie gadał ze mną i takie tam..We śnie wszystko jest normalne, jednak kiedy zaczął do mnie mówić to uśmiechnął się i spuścił głowę i bawił się telefonem. Chciałam iść do sklepu i powiedziałam to przyjaciółce, a ona, że nie idziemy i usiadłam na ławkę.. W życiu codziennym wydaje mi się, ze on mnie kocha jednak nie jestem tego pewna..

 

Sen dzisiejszy jest następujący:

jestem nad jeziorem i widzę topiącą się osobą, biegnę i wskakuję do wody i ratuję tą osobę, ale sama tonę. Potem znajduję się w wiosce, do której wyrzuciła mnie woda i jestem żywa.

Potem znajduję się w jakimś domu, gdzie jest mnóstwo drzwi i dwóch mężczyzn, jeden dobry, który ucieka i drugi zły, który nie pozwala opuścić tego domu. Uciekam przed nim, jednak nie udaje mi się uciec i zamyka mnie w pokoju, z którego uciekam przez okno i jadę rowerem, gdzieś, gdzie są ludzie. Mężczyzna goni mnie,a ja uciekam..W tym śnie był także ogień, coś się paliło..jednak najbardziej zdziwił mnie drzwi.. było ich tak dużo..

 

co te sny mogą oznaczać? proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przywiazywałbym do tych snów specjalnego znaczenia skutkujacego na pszyszłosc. Z samej tresci snów i Twojego opisu wnioskuje , ze jestes osoba młoda w okresie wchodzenia w dorosłosc...sadze wiec ,ze sny sa odzwierciedleniem tz młodzienczej "burzy hormonów". Stad wiele w nich symbolicznych drzwi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...