Skocz do zawartości

Sen o szukaniu kuzynki, zgubieniu drogi, totalna masakra na koniec.


Arinn

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to sen długi i brutalny na końcu. Postaram się go jak najbardziej skrócić. Proszę o interpretację.

 

Śniło mi się, że pogodziłam się z moją kuzynką, z którą nie utrzymuję kontaktu od około dwóch miesięcy. Chciałam jej pokazać fajne miejsce, więc poszłyśmy do miasta. W pewnym momencie podszedł do nas starszy mężczyzna i chciał. żebyśmy pomogły mu zniszczyć dom starców. Nie zgodziłam się, ale moja kuzynka chciała mu pomóc. Próbowałam ją powstrzymać, ale zaczęli uciekać. Goniłam ich, ale musiałam się zatrzymać, bo na przejściu dla pieszych było czerwone światło, przez co zgubiłam ich. Zaczęłam szukać ich po całym mieście i pytałam ludzi, czy nie widzieli przed chwilą dziewczyny z rudymi włosami, która była z starszym mężczyzną. Niestety, nikt ich nie widział. W końcu doszłam na jakieś pustkowie i trafiłam do opuszczonego budynku. Siedziały w nim jakieś dziewczyny. Zaczęłam z nimi rozmawiać o tym, co się stało. Dziewczyny postanowiły mi pomóc i poszły ze mną ich szukać. Po pewnym czasie doszłyśmy do domu starców i poszłyśmy tam szukać mojej kuzynki. Okazało się, że w środku była jakaś wielka impreza. Co chwilę spotykałam znane mi osoby. W pewnym momencie spotkałam mojego dziadka. Gdy powiedziałam mu co się stało, poszedł szukać z nami. Gdy ich znaleźliśmy, dziadek złapał mężczyznę i kazał nam iść do babci i zadzwonić na policję. Mojej kuzynki z nim nie było. Szłam z dziewczynami przez las, w pewnym momencie zgubiłyśmy drogę. Doszłyśmy do jakiegoś przystanku autobusowego. Pytałyśmy się ludzi, w którą stronę trzeba iść, aby dotrzeć tam gdzie chcemy. Każdy mówił coś innego. Chciałam iść w lewo, ale dziewczyny powiedziały, że więcej osób mówiło, że mamy iść w prawo, więc tam pójdziemy. Nadal chciałam iść w lewo, ale dziewczyny powiedziały, że idą w prawo i koniec. Nie chciałam iść sama, więc poszłam z nimi. Po długiej drodze, której nie będę opisywać, trafiłyśmy do jakiejś jaskini. Wtedy złapał nas wielki olbrzym i odciął jednej z dziewczyn rękę. Chciałam jej pomóc, ale wiedziałam, że się nie uda, więc schowałam się za kamieniami. Olbrzym zabił wszystkie dziewczyny, potem znalazł mnie i też chciał zabić, ale udało mi się zabrać mu nóż i go zabić. Wyszłam z jaskini i spotkałam dziadka. Powiedział, że już zajął się wezwaniem policji. Poszliśmy razem do babci, bo dziadek znał drogę. W międzyczasie dziadek zadzwonił do babci z komórki. Babcia powiedziała, że moja kuzynka do niej przyszła i opowiedziała o tym, co się stało. Chciała pomóc mężczyźnie dom starców, bo ten obiecał jej, że będzie wtedy lepsza i fajniejsza ode mnie. Później kontynuowaliśmy drogę. Wtedy złapały nas dziwne potwory i zabiły dziadka. Kiedy chciały zabić też mnie, ze strachu zapytałam się ich, czy nie mogę się do nich przyłączyć. Powiedziały, że mogę, zmieniły mnie w potwora i razem zabijaliśmy ludzi. Tutaj sen się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach bądź ambicje spychają Was na złą drogę. Najpierw ona chce być lepsza od Ciebie i krzywdzić inne osoby. Starsze, mniej zaradne. Ty próbujesz ją powstrzymać i Ci się to w sumie udaje z pomocą bliskich Ci osób i nowych znajomych. Jednak czasem warto kierować się intuicją wbrew ogółowi. Obrana przez dziewczyny droga naraziła Was na konfrontację z olbrzymem, co nie wszystkim wyszło na dobre. Na końcu w obliczu problemów z kolei strach skłania Cię byś zeszła z wcześniejszej dobrej drogi i jak wcześniej kuzynka sama krzywdziła innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...