Skocz do zawartości

Sen o tym jak tonęłam


sylwia21

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się dziś,ze jestem na wyspie na której znajduje się dom i jakaś rodzina:ojciec,matka i 2 dzieci. W pewnym momencie wyspa zaczyna tonąć,więc dom razem z nami w środku zaczął tonąć. Ja ratowałam dzieci,kiedy dom zatonął my byliśmy już na łodzi a wokół ocean nagle zobaczyliśmy ciemnowłosą kobietę idacą po wodzie w naszym kierunku. Obudziłam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dziś,ze jestem na wyspie na której znajduje się dom i jakaś rodzina:ojciec,matka i 2 dzieci. W pewnym momencie wyspa zaczyna tonąć,więc dom razem z nami w środku zaczął tonąć. Ja ratowałam dzieci,kiedy dom zatonął my byliśmy już na łodzi a wokół ocean nagle zobaczyliśmy ciemnowłosą kobietę idacą po wodzie w naszym kierunku. Obudziłam się

 

Wazne jest,zebys opisala jakie masz relacje w rodzinie czy sama taka rodzine masz.Ze snu moge jedynie wywnisokowac,ze masz problemy i starasz sie na sile uratowac swoich najblizszych.Sadze nawet,ze jestes w zwiazku malzenskim,moze masz i dzieci...ale Twoje relacje z partnerem pogorszyly sie,doslownie tona...chyba przez ta kobiete,czy nie wykrylas romansu albo zdrady?

 

Sen pokazuje,ze za wszelka cene chcesz uciec,ale nie wiesz gdzie i jak,jestes bezbronna(ocean to ogrom przestrzeni,mozna latwo sie w nim utopic),a Ty idziesz nowa droga na oslep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze przez problemy od ktorych uciekasz albo probujesz uciec cie ciagle mecza i nie wiesz jak z nimi postapic jestes zagubiona moze powinnas sie zastanowic jak je rozwiazac zanim sie pogorszy jescze bardziej... tak to widze choc nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...