Jump to content

krew, morderca, piwnica, śmierć


Natia21

Recommended Posts

Witam,

odkąd pamiętam zawsze miałam dziwaczne sny, chciałabym ich opowiedzieć co najmniej kilkanaście, ale w myśl zasady jeden temat jeden sen wybrałam jeden.

 

Byłam gdzieś z koleżankami, to była chyba pizzeria, pomazałyśmy chyba pisakami jedną ze ścian i właściciel bardzo się zdenerwował. Poszłam z jego pomocnikiem do piwnicy po farby, miałyśmy odmalować ścianę. poczułam uderzenie w głowę, kiedy się przebudziłam leżałam na jakieś starej kanapie związana czymś. Udało mi się uwolnić, biegłam ciemnym korytarzem piwnicy, był bardzo długi i szeroki. Wybiegłam z piwnicy, zaczęłam szukać koleżanek, nie było ich tam gdzie siedziałyśmy, nie było nikogo. Było bardzo cicho i spokojnie, byłam przerażona. Szukałam ich dalej, doszłam w końcu do małej łazienki, ok 2m/2m. Weszłam do niej i zobaczyłam moje koleżanki, wszystkie były martwe, siedziały pod ścianami, cała łazienka była we krwi, ściany, podłoga, kibel, umywalka, po prostu wszystko. Klękłam i zaczęłam płakać. Poczułam, że ktoś za mną stoi, obróciłam się i zobaczyłam właściciela pizzeri, też był we krwi. Zaczęłam ślizgać się we krwi, oparłam się o jedną ze ścian łazienki i błagałam, żeby mnie nie zabijał. Ale on powiedział tylko "teraz twoja kolej" i zaczął się śmiać. Czułam, że to już koniec i płakałam. nie walczyłam, nie próbowałam uciekać, nie zaatakowałam go, tylko siedziałam i płakałam. A on wbił mi nóż w sam środek klatki piersiowej, poczułam ból i obudziłam się (ale już naprawdę) całą poduszkę miałam we łzach.

 

 

Mam nadzieję, że zinterpretujecie ten sen, cały czas o nim myślę.

Pozdrawiam Natalia

 

P.S. A mój wiek jest taki jak w nicku, 21.

Link to comment
Share on other sites

Guest alathea

jakas drobna sprawa bedzie ta kropla, ktora przeleje czare - wywola reakcje, ktora przerosnie twoje oczekiwania i totalnie cie zaskoczy, rozwinie sie w kierunku, ktorego sie nie bedziesz spodziewac, poczujesz sie dotknieta i zraniona - moze dotyczyc rozmowy z kims lub napisanych slow (sms-a, maila badz notatki)

Link to comment
Share on other sites

Niezbyt pozytywne, ale dzięki. Ale może coś bardziej szczegółowego? Co oznaczać może każdy z symboli, osób, miejsc. Czemu nie walczyłam? Ja zawsze walczę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...