Jump to content

Piekny dom z czerownej cegly


baracueda

Recommended Posts

WItam,potrzebuje pomocy w interpretacji snu,ktory byl bardzo piekny i pamietam go dosc dokladnie. Sen byl o kupnie nowego domu w zimie w jakiejs wsi. dom byl wielki zbudowany z czerwonej cegly z witrazem na poddaszu. ogrod z jednej strony byl piekny ,nie rozumiem dlaczego znajdowala sie w nim jakas stara karuzela ktora moi rodzice planowali odnowic.byla to karuzela podobna do kolejki gorskiej ,ale bardzo stara poruszajaca sie po terenie ogrodu. druga czesc ogrodu od tylu nie nalezala do nas poniewaz zabraklo nam pieniedzy na zakup calego domu.Ta druga polowa byla rowniez piekna ale zaniedbana.mam na mysli wysokie trawy tunel z drzew ,piekno jakie moze stworzyc natura bez pomocy czlowieka.w tym snie wszyscy bylismy szczesliwi.staralysmy sie z siostra wysprzatac ten dom i pomoc rodzicom. cala sytuacja byla jakby znajoma.pory roku zmienialy sie ..raz bylo lato raz zima. nie bylam w stanie zinterpretowac tego snu.prosze o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

baracueda

Dom we śnie może być odzwierciedleniem Twojej aktualnej sytuacji życiowej - a ta druga "zaniedbana" połowa może oznaczać że nie na wszystko masz bezpośredni wpływ... jest ona z kolei zależna od czynników zewnętrznych (dzika natura).

Zmieniające się pory roku mogą oznaczać Twój nastrój emocjonalny.. kupno domu w zimę odczytuję jako zachodzących zmianach.. postanowisz coś zmienić na lepsze - i raczej tu o zmiany wewnętrzne chodzi. Codatkowo motyw odnowienia karuzeli wskazuje na spełnienie jakiś marzeń, które były wcześniej z jakiś powodów zarzucone.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...