Jump to content

Proszę o interpretacje snu


RDK
 Share

Recommended Posts

Witam dzis w nocy mialem strasznie dziwny sen . w tym snie szedlem z moimi przyjaciolmi nagle zrobilo mi sie slabo i upadlem na ziemie i mialem drgawki. oni podbiegli do mnie zaczeli mi pomagac. za chwile wstalem znowu zemdlalem i tak w kolko .wkoncu posadzili mnie kawalek dalej i zauwazylem motocykl ktory pedzil bardzo szybko za chwile ten sam motocykl minal mnie i polecial w strone ksiezyca. po tym Wszystko ze mna wrocilo do normy i sie obudzilem. bardzo zdziwil mnie ten sen. prosze o wyjasnienie go

Link to comment
Share on other sites

Może nie jesteś psychicznie gotowy na OBE, ale opis pasuje.

 

W dodatku Ktoś Ci próbował w tym pomóc ("przyjaciele").

 

Wolisz śnić znajomą fabułę, niż być świadomy tego, co się dzieje.

 

Może kiedy poczytasz o tym więcej, zechcesz przeżyć to świadomie?

Link to comment
Share on other sites

RDK, chwile w których mdlejesz symbolizują takie chwile w Twoim życiu, kiedy stajesz się zupełnie bezradny. Napad drgawkowy wskazuje na na silne napięcia wewnętrzne, z którymi to właśnie prawdopodobnie nie potrafisz się samodzielnie uporać. Przyjaciele symbolizują tutaj (jeśli nie siebie samych) osoby Tobie bliskie, które służą Ci wsparciem, pomagają się podnieść w trudnych chwilach.

Siedzenie może się wiązać z chwilowym zastojem, może warto odpocząć, nabrać sił na dalszą drogę.

Motocykl mijający Cię i poruszający się w stronę księżyca może świadczyć o Twoim poczuciu zostawania w tyle za innymi w kwestii realizowania własnych aspiracji.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja znowu powiem inaczej.

 

Widzieć przyjaciół we śnie oznacza zapowiedź przybycia ludzi, których chętnie widzisz i lubisz. Utrata przytomności oznacza wsparcie lub pomoc od innych ludzi. Motor zapowiada piękną i niezapomnianą wycieczkę, natomiast księżyc oznacza symptom odmiany lub zmiany.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...