Skocz do zawartości

Człowiek z głową ryby - potwór, a ja z nim w basenie??????


iwona084

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

śniło mi się, że wchodzę na salę basenową i zauważam, że w wodzie pływa ciało. Nagle wyłania się z wody potwór - człowiek z głową ryby, ale takiej ryby co chyba zamieszkuje dna oceanów, bo ma potężne kły i próbuje mnie zaatakować. Chowam się w różnych zakamarach tego basenu, bo okazuje się, że on jest jak taki mały labirynt i jak już nie wiem gdzie się schować przed tym monstrum (bo wszędzie mnie znajduje) staję na środku i robię się niewidzialna.

A teraz druga część tego snu. Budzę się w szpitalu, pełno murzynów w białych fartuchach, zastanawiają się czemu mnie nie widać. Jakoś dowiaduję się, że mój facet mnie zdradza od zawsze i znajduję jego zeszyt, gdzie jest pełno kobiecych imion. Płaczę strasznie, bo nie dość, że mnie nie widać to jeszcze mnie zdradza, ktoś mi mówi, że jestem indywidualistką, a ja mam zawał i umieram.

Podejmie się ktoś interpretacji'"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwona084

Stwór może symbolizować kogoś, kto może lub wywrzeć na Tobie niemiłe wrażenie.. całkiem możliwe że będziesz unikać tej osoby, która może się zacowywać dość natrętnie w stosunku do Ciebie albo też natrętne myśli lub uczucia dotycżace kogoś Ci bliskiego... co też może spowodować dość trudne przeżycia... możliwe że będziesz potrzebowała pomocy i opieki (budzisz się w szpitalu).

Piszesz że we śnie Cię nie widać - możliwe że w czymś jeteś pomijana lub ignorowana - możlwe że tak sie właśnie czujesz (czujesz się zdadzona we śnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...