Jump to content

andrzej2110
 Share

Recommended Posts

Witam

W nocy z 12 na 13 śniło mi się że byłem mojm w kościele parafialnym. Był to pogrzeb. We śnie nie było całego pogrzebu tylko że wynosiłem z kościoła "trumnę". Pisze "trumna" gdyż to nie była taka normalna jako każdy sobie wyobraża. To wyglądało jak skrzynka wielkości TV (takiego około 20 cali). "trumna" uchylała się ale tak jak by się wysuwała szuflada. Chciałem tam zajrzeć ale jo zamykałem. nie jestem pewien ale były tam chyba jakieś szczątki lub była pusta. Kolor ciemny ale nie czarny. W kościele byli ludzie ale nie zwracałem uwagi na twarze kto jest. "trumnę" niosłem sam. Potem jakby sen się urwał i pojawił już na cmentarzu. Stałem to "turmą" przed grobem w którym leży mój dziadek. Jest to grobowiec na 4 osoby. 3 miejsca są wolne. Grób był wogóle nie przygotowany na przyjecie następnej osoby. Był zamknięty, chyba leżały na nim kwiaty. Wiem ze nie było wiadomo gdzie ma być złożona "trumna". Nie doszło do jej złożenia. Sen się skończył.

 

teraz napisze o mojej sytuacji bo to zapewne chodzi.

 

Jest w mojm życiu pena dziewczyna którą kocham od kilku lat. Ale ona mnie nie kocha. Nigdy nie byliśmy paro. Jedynie po koleżeńsku. Do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Od 11 września jest w związku z chłopakiem który nosi takie same imię jak ja ale jest o rok młodszy. Znam go że szkoły podstawowej. Nawet ciesze się że skoro nie jest ze mną to wybrała jego a nie jakiegoś innego. Gdy pojawił się ten sen nie wiedziałem ze jest z nim już w związku. Nie powiedziała mi ze to on ale sam do tego doszedłem ze tak będzie.

 

Mam pewno swoją interpretacje tego snu ale proszę o potwierdzenie jej.

Edited by andrzej2110
Link to comment
Share on other sites

Witaj Andrzeju,

ten pogrzeb świadczy o pewnych treściach, które chciałbyś/powinieneś pogrzebać (stracone nadzieje?). Nieprzygotowany grobowiec może świadczyć o tym, że Ty nie jesteś jeszcze do tego gotowy.

Link to comment
Share on other sites

A czy może to być tak ze to musi odejść odemnei ale i nie może umrzeć?? Musi nadal żyć ale bezemnie.

Mi ta otwierająca trumna kojarzy się jak bym miał coś pochować żywcem

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie ten sen ma związek z Twoim poprzednim snem o całowaniu się, cały czas podświadomosć daje ci sygnał że czas pożegnać się z pewnymi emocjami i wspomnieniami z Twojego życia i z nadzieją skupić się na przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...