Skocz do zawartości

zdrada pomocy!!!!


Gość Misia88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misia88

Witam!!!

Mam prośbę o interpretację snu.

Śniło mi się, że mój chłopak powiedział mi, że zdradza mnie z moją siostrą (najlepsze jest to, że oni za sobą nie przepadają...) byliśmy w jakimś domu nie wiem czyj to był dom... widziałam ich razem płakałam wołałam do niego żeby przestał sobie żartować!!! Rozmawiałam chwilę z moją siostrą powiedziała, że nie wie jak to się stało ale oni się kochają i że chce zerwać ze swoim chłopakiem (który zresztą był moim i mojego chłopaka znajomym, ale się pokłóciliśmy) pamiętam, że mój chłopak obraził się na mnie i nie chciał ze mną rozmawiać, ale ja cały czas za nim chodziłam i prosiłam żeby przestał mnie ranić!! (śniło mi się to tej nocy, wczoraj się pokłóciliśmy i przed snem pomodliłam się za nas prosiłam Boga żeby dał mi dobry sen... nie wiem czy ten sen oznacza coś dobrego... jestem załamana:() proszę pomóżcie!!! :_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebnie sie denerwujesz to tylko sny zazdrosci skorpiona. pewnie czesto tez masz takie mysli jezeli jest ich zbyt duzo pamietaj ze zawsze moze, znajdzie sie inny(jezeli masz dosyc i uwaazasz ze tak bedzie lepiej).

badz Tobie ktos zle zyczy i to wszystko sie odbija w snach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...