Skocz do zawartości

Tornado, woda, dziecko - prośba o interpretację


Honey84

Rekomendowane odpowiedzi

Minionej nocy śniło mi się jak jechałam z wieloma osobami autokarem i przez szyby, na tle żółto-czerwonego nieba od zachodzącego słońca, zauważyliśmy nagle kilka ogromnych wirów powietrza (tornado) zbliżających się w naszą stronę. Wątek snu głównie opierał się na ucieczce przed tornado. Na dodatek, co ostatnimi czasy bardzo często pojawia się w moich snach, na rękach miałam niemowlę, które w pewnym momencie zwróciło wcześniej przyjęty pokarm i z tego powodu musieliśmy zatrzymać autokar, po czym wznowiliśmy ucieczkę przed tornado.

 

Dziwne jest to o tyle, że w moich snach bardzo często pojawiają się żywioły, zwłaszcza woda, którą muszę pokonać w jakikolwiek sposób - pokonać wodospad albo rwącą rzekę lub nawet przepłynąć wielką powierzchnię wody. Dziecko (niemowlę) to też "element", który pojawia się w snach od dłuższego już czasu - w snach opiekuje się nim, karmię, często zdarzają się sytuację, w których brakuje mi czegoś (jakiejś rzeczy), żeby właściwie się nim zająć i muszę temu jakoś zaradzić.

 

Co to wszystko ma znaczyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...