Skocz do zawartości

MÓJ/A CHŁOPAK/DZIEWCZYNA


Gość Marcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Miałam dziś dziwny sen...Chłopak z którym nie chciałam być (chociaż tak naprawdę kochałam go)zginął w wypadku, podpalił się w samochodzie który wybuchł, byłam zrozpaczona,chciałam cofnąć czas i powiedzieć mu ,ze chce z nim być...później okazało się ,ze była jakaś księga ze znakami które pomogłyby mi się z nim zobaczyć...dostałam czerwoną różę od rodziny tego chłopaka który zginął....byłam w jakiejś jakby piwnicy i zobaczyłam jak małe okienko się otwiera i wpada przez nie pełno ostrego jasnego światła, jakaś muzyka cicha była, słyszałam jego głos, później chciałam sprawdzić te znaki w tej książce bo byłam pewna ,że coś pomogą , widziałam jakieś duchy,które chciały mi pomóc no i niestety obudziłam się... w ogóle nie rozumiem o co chodzi z tym snem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Witam! Miałam dziś dziwny sen...Chłopak z którym nie chciałam być (chociaż tak naprawdę kochałam go)zginął w wypadku, podpalił się w samochodzie który wybuchł, byłam zrozpaczona,chciałam cofnąć czas i powiedzieć mu ,ze chce z nim być...później okazało się ,ze była jakaś księga ze znakami które pomogłyby mi się z nim zobaczyć...dostałam czerwoną różę od rodziny tego chłopaka który zginął....byłam w jakiejś jakby piwnicy i zobaczyłam jak małe okienko się otwiera i wpada przez nie pełno ostrego jasnego światła, jakaś muzyka cicha była, słyszałam jego głos, później chciałam sprawdzić te znaki w tej książce bo byłam pewna ,że coś pomogą , widziałam jakieś duchy,które chciały mi pomóc no i niestety obudziłam się... w ogóle nie rozumiem o co chodzi z tym snem

 

Eksplozja to nagłe olśnienie - zdałaś sobie sprawę z tego że jednak chcesz z nim być.. jednak odszedł lub odejdzie w przeszłość (we śnie zginął).... niestfety nic nie napisałaś co obecnie Was łączy. Książka to generalnie świadomość, poszykiwanie wiedzy lub prawdy, zrozumienie czegoś... możliwe że spróbujesz naprawić swój błąd. Jego rodzina zaakceptuje Cię i pokocha (czerwona róża - symbol uczuć). Piwnica to co ukryte, a światło - może doznasz olśnienia w jakiejś sprawie, która do tej pory była dla Ciebie niejasna. Muzyka to ogólnie odzwierciedlenie Twojego nastroju (fajnie jeśli była ładna).

Dobrze jeśli zapamiętałaś te znaki - mogą one coś oznaczać... (może natrafisz na podobne w jakieś książce lub internecie i wtedy sprawdzisz co one oznaczają).

A te duchy... może ktoś czuwa nad Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam..

Ostatniej nocy miałem wyjątkowo realistyczny sen który mnie zaniepokoił.. Otóz.. Mam dziewczynę , z która jestem juz od dwóch lat.. Sniło mi się ze znajomy mojej dziewczyny, którego ja osobiscie nie znam podszedł do mnie i zapytał czy jesteśmy jeszcze razem.. Ja o dziwo skłamałem i choć byłem z nią nadal, powiedziałem ze rozstaliśmy się :|, po czym po krótkim spacerze ujrzałem ich razem ( moją dziewczyne i jej znajomego ) siedzacych na ławce w parku.. Ów znajomy próbował w dosyc nahalny sposób "dobierać się" do niej , jednak ona stanowczo odrzucała jego podryw.. Na tym sie skończył , lub tyle pamietam..

Bardzo proszę o interpretacje tego snu.. Z góry bardzo dziekuje za wszelką pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nioop, może chciałbyś się przekonać, czy ona jest godna zaufania? A może po prostu czujesz, że ostatnimi czasy nieco zaniedbałeś wasz związek, w związku z czym odczuwasz wyrzuty sumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć. właśnie dosłownie 20minut temu śnił mi sie mój chłopak i przyjaciółka wraz z innymi znajomymi. mieliśmy jechac na rowery i gdy tak stalismy wszyscy ona pokazala mi listek z drzewa, dokładnie z dębu i powiedziała ze dostala go od mojego faceta (ktory zreszta jest jej dobrym kumplem) ale po jej minie wyraznie widzialam ze jest z tego powodu bardzo zadowolona, tak sie cieszy zawsze jak dostanie cos od kogos na kim jej zalezy. tego jestem pewna. nie do konca pamietam jego reakcje ale na pewno zapytalam go co to ma znaczyc.

o co tu moze chodzic? :>

z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzyk.19, liść dębowy jest symbolem uznania. W Twoim przypadku uznania, jakim Twój chłopak darzy Twoją przyjaciółkę. Prawdopodobnie podświadomie jesteś nieco zazdrosna o ich relacje.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ostatnio męczą mnie pewne dziwne sny, których znaczenia nie do końca rozumiem.

W ramach wstępu, jestem z dziewczyną 8miesięcy, ona mnie jednak nie kocha, chociaz mowi ze bardzo by chciała. Rok przed tym jak mnie poznała zerwała z byłym.

 

Wczoraj sniło mi się, że byliśmy w jakiejś starej chatce, dużo ludzi wkółko chodziło. W tym domku ktoś malował futrynę(drzwi nie było) Futryna oryginalnie była biała, ale widać że farba odpadała. Na taki sam kolor jakiś facet malował ją od nowa. Jak sie okazało to był jej były, powiedziała mi to, ale nie przedstawiła, tylko patrzyła na niego, i coś mówiła. Potem znalazłem się na zewnątrz, szukałem dziewczyny, wszedzie tłum, dzwonie wiec do jej koleżanki, a ona mowi mi, że moja dziewczyna pojechała z byłym do parku... Koniec snu.

 

Drugi był krótki. Proste pytanie do dziewczyny - co zrobisz, gdy ktoregos dnia Cie zostawie ?? Odpowiedz - wroce do byłego.

 

Z tego co już czytałem o znaczeniach słow:

 

1.farba -złudne nadzieje lub masz chęć coś upiększyć

2.malowanie ścian - odrodzenie duchowe

 

Najbardziej niepokoi mnie to malowanie. Ta stara biała odpadająca farba, i jej były który maluje na nowo, To wychodzi tylko na jedno... Najpierw odbudowuje, a potem mi ją zabiera i wyjeżdża jak wychodzi ze snu

I ta złudna nadzieja, że mnie w końcu pokocha

 

Proszę o komentarz, chciałbym poznać Wasze zdanie

Edytowane przez pawel09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

pawel09

Sen wskazuje raczej na odzwierciedlenie aktualnej sytuacji.

Możliwe że oddalecie się od siebie (początkowo jesteście w chacie a następnie Ty na zewnątrz).

Ponadto facet, który maluje (odnawia) futrynę (wejście do chaty) - wg mnie przeczuwasz że coś ich jeszcze łaczy - ona nadal o nim myśli (patrzy na niego), a on odnawia wejście.. jakby próbował zdobyć na nowo... ostatecznie pojechali do parku co sugeruje że w przyszłości że mogą być razem, ale o tym możesz dowiedzieć się od osób trzecich (rozmowa z jej koleżanka).

 

Nie chcę demonizować, ale najwyraźniej sam przeczuwasz to, co już wisi w powietrzu.. albo.. to poprostu Twoje obawy, które wcale nie muszą mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości.. jednak o tym dowiesz się w swoim czasie (wtedy będzie wiadomo czy to sen proroczy czy retrospekcja lęków i obaw).

 

Najrozsądniej będzie jak zdobędziesz się na naprawdę szczerą rozmowę z dziewczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam ostatnio sporo snów o chłopaku z którym zaczęłam sie niedawno spotykac. Mimo ze wyjechalam na miesiac z Polski nadal jestesmy w kontakcie.

Nie pamiętam dokładnie co bylo w tym snie ale pameitam ze widzialam jego sylwetke. Wyglądał inaczej niz normalnie. Byl w koszuli w kradke (ktorych nie znosze u chlopakow)- i bylo w nim cos takiego co sprawialo ze kompletnie mi sie niepodobal- tak jak by byl odzwierciedleniem wszystkich najgorszych, najbardziej niepożadanych przeze mnie cech charaktru u faceta...jak by calkowite przeciwienstwo tego czego pragne...

To bardzo dziwne bo zawsze uwazalam go za ideal...

co to moze znaczyc??;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze jeden, ktory snil mi sie jakos na poczatku naszych spotkan... Sniło mi sie ze leze na lozku ( chyba spie) a on lezy kolo mnie i nic nie robi- tylko lezy, nawet mnie nei przytula;/ jakies przerazajace to bylo...

co to moze byc???;/ meczy mnie to do tej pory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

magda1106

Możliwe że zobaczysz lub dowiesz się czegoś co Ci się w tym chłopaku nie spodoba.

 

Drugi sen informuje o braku zdecydowanego działania (leżenie) - prawdopodobnie zadne z Was nie zdecyduje sie na wykonanie jakiegokolwiek działania zmierzającego do większego zaangazowania w tę relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Od kilku dni śnią mi się te same sny. Nie wiem już co o tym myśleć więc pisze.;)

 

Więc strasznie zależy mi na takim chłopaku. Od kilku dni śnią mi się różne sytuacje z nim w roli głównej. Np. że stoimy na przystanku, jest zimno, on oddaje mi swoją bluzę i nagle znika. I za każdym razem nagle on mówi że musi iść, że się śpieszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

ashlen

Uczucie chłodu zwykle oznacza że do jakiegoś momentu nie odczuwałaś ciepłych uczuć i zainteresowania ze strony tego chłopaka, jedynie skromne oznaki sympatii (bluza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czy ktos może coś napisać odnośnie takiego snu....mojemu chłopakowi śniło się dzisiaj że biłam się z jakąś dziewczyną a później z jakimś chłopakiem i dostałam od któregoś młotkiem w głowe pojechałam do szpitala miałam operacje a mój chłopak nie mógł do mnie trafić i nie wiedział co się wogóle dzieje i jak do mnie dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Jestem tu nowy i chciałbym prosić o interpretację tego snu. Śniło mi się, że moja dziewczyna powiedziała, że nie możemy być już razem. Spytałem więc czy chce się rozstać. Powiedziała, że tak. Ja odpowiedziałem 'ok, rozumiem', odwróciłem się i odszedłem zachowując zimną krew. Po chwili dostałem od niej dwa smsy i nie npamiętam bardzo ich treści, ale wiem, że było coś w stylu 'że przez cały dzień siedziała w niej zlość i mnie przeprasza'. Nic nie odpisałem i postanowiłem czekać, aż napisze do mnie jeszcze raz żebym do niej wrócił. Sen się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Hey!

Mojemu narzeczonemu śniło się ostatnio, że wróciłam do byłego chłopaka. Nie mogę znaleźć w internecie tłumaczenia tego snu, a zależy mi na tym aby wiedzieć. Pomóżcie! Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FallenAng3l, nie opisuj snów innych osób - jest to bezcelowe bo Ty nie jesteś w stanie zawrzeć wszystkich istotnych szczegółów w swoim opisie. Sen powinien zostać porządnie i szczegółowo opisany przez osobę która go śniła, ponieważ tylko ona jest w stanie oddać wszystkie emocje, odczucia które w czasie snu jej towarzyszyły.

Poza tym, piszesz że to Tobie zależy, a jemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie wiedziałam gdzie to napisać, ale najpierw śnił sie mój były chłopak którego odruchowa chciałam złapać za rękę.. kawałek zliśmy i wsiedlimy do tramwaju wtedy już go nigdzie nie widziałam za to spotkałam mojego obecnego chłopaka z jakąśdziewczyną (była troche podobna do mnie) powiedzieli mi ze moja chłopak mnie z nią zdradza ale ma tego dość i kazała mu wybrać, oczywiście wybrał mnie. pojechaliśmy do domu mojego przyjaciela (kiedyś było miedzy nami coświecej ale on teraz jest z mojąprzyjaciółką i nasze stosunki sie zmieniły ;( )siedzieliśmy z jego mamą na ogrodzie bo nie było go w domu, kiedy on przyszedł to nic nie powiedział starałam się z nim porozmawiać ale on mnie minął jakby nie chciał mnie widzieć wszedł do domu a po chwili wyszedł też nic nie mówiąć.. ;/ co to moze znaczyć?? ze wszystkimi mam dobry kontak poza moją przyjciółką bo jest o mnie zazdrosna ;( pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie wiedziałaś gdzie to napisać, ale jeśli już się zdecydowałaś to trzeba było w jednym miejscu,a nie powielać 3 razy to samo w różnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnil mi sie moj kolega ktory mi sie podoba, przytaulał mnie bo bylam smutna.Potem slismy i odprowadzilam go do domu. Po drodze powrotnej widzalam rudza kobiete w samochodze byla to zona mojego kuzyna( ktora jest blondynka). Bardzo dziwnu sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMD999, a cóż innego może taki sen pokazywać jak nie dwoistość natury Twojego chłopaka? :) To jest sposób w jaki Ty jego odbierasz - jakby czasami był po prostu dwiema różnymi osobami - przyjacielem i kochankiem, mogło więc przeszkadzać Ci to, że ciężko dwa tak różne zestawy cech połączyć, a nawet dziwić jak możliwe jest upchnięcie ich w jednej osobowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

też mam właśnie na temat znaczenia snu pytanie. śnił mi się chłopak który mi się podoba przez cały tydzień ... pierwszy sen był najpiękniejszy bo byliśmy razem każdy następny sen był już gorszy tydzień później już tylko czułam jego obecność w śnie nawet go nie widziałam. później następnego dnia w szkole wyznałam mu miłość... było tak jak we śnie tzn. super czy będzie tak jak ze snami coraz gorzej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostatnio śnił mi się mój chłopak obecnie mieszkamy od siebie daleko i rzadko się widujemy nie rozmawialiśmy kilka dni i dziś m się śniło że przyjechał po mnie spędziliśmy razem cudowne chwile prawie tak jak w jakiejś komedii romantycznej pod koniec snu chcieliśmy sobie coś powiedzieć ale obudziłam się już co może oznaczać ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha__18

Ten sen odzwierciedla Twoją tęsknotę za chłopakiem.

Widać brakuje Ci jego bliskości, obecności i czułości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Śnił mi się chłopak, który mi sie podoba:)

Rozmawialiśmy, tak jak to często robimy...

On coś mi tłumaczył.. nagle podniosłam lewą rękę i zaczęłam go głaskać po policzku.

To był taki sympatyczny odruch, oznaczał mniej więcej: "mów dalej, ja Cię słucham"

a on wtedy przestał mówić, popatrzył na moje usta i zaczął zbliżać swoje usta do moich.

Kiedy je dotknął obudziłam się

 

Tak wiem... podoba mi się :)

ale ja nigdy bym się nie odwazyła pogłaskać go

czyżby moja podświadomość tego pragnęła?

 

pomożecie w zrozumieniu... siebie? :)

moze jest inna interpretacja tego snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liska sama odpowiedziałaś już sobie na ten sen :)

Pokazuje Twoją tęsknotę za chłopakiem.

Widać, że brakuje Ci jego bliskości, obecności i czułości.

Twoje marzenia i pragnienia ukazały się właśnie poprzez ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem ostatnio bardzo dziwny sen, śniło mi się że moja dziewczyna umarła, najpierw siedziałem z nią i znajomymi na u nas w mieszkaniu lecz to mieszkanie nie było takie same jakie jest obecne, w tym mieszkaniu łóżko było na co najmniej pół pokoju, i moja dziewczyna stwierdziła ze pojedzie do rodziców i pojechała ja zostałem ze znajomymi, potem dostałem telefon ze ona nie żyje ale nie wiem co się stało, oczywiście płacz łzy. Następnie ktos rzucał kamieniami w okno naszego mieszkania i okazało się ze była to mojej dziewczyny koleżanka która przyjechała autem mojej siostry (nie wiem dlaczego nawet), i ta koleżanka strasznie oskarżała mnie ze to wszystko moja wina ze ona nie żyje. We śnie spotkałem jej drugą koleżankę i razem rozmawialiśmy o mojej dziewczynie i nagle podeszła do nas moja dziewczyna i mówiła do mnie żebym ja całował, zakończyliśmy rozmowę z koleżanką (teraz najdziwniejsze) i ja wziąłem na ramię trupa mojego dobrego kolegi zawiniętego w coś i włożyłem go do auta, powiedziałem tez do mojej dziewczyny żeby wsiadała ona wsiadła do tyłu, ja jeszcze wziąłem do auta jakaś osobe nieznajomą był to mężczyzna i mówiłem do niego ze straciłem dwie bardzo ważne osoby w moim życiu, i wtedy powiedziałem imię swojej dziewczyny ale ona już zniknęła w aucie jej nie było. I wtedy ze łzami w oczach się obudziłem. Pomożcie ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Już od jakiegos czasu pisze z takim jednym kolesiem. A wczoraj sniło mi sie takie coś... Bylam w miescie i szłam chodnikiem, nagle patrze, ze on idzie z taka znajoma moja. Jak mnie zobaczyl, to powiedzial, a jednak Ty naprawde istniejesz, popatrzyl sie jeszcze tez na ta znajomą, która sie zaczeła śmiac (bo sie próbowała podszyć pode mnie) i zaczal biec w przeciwnym kierunku. Ja podbieglam za nim. Popatrzylismy sobie w oczy i przytulilismy sie. i NIESTETY SIE OBUDZILAM ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Śnił mi się mój chłopak (on jest na wakacjach za granicą). W śnie spotkaliśmy się po długiej rozłące. Byliśmy w akademiku. Otaczało go dużo dziewczyn, kleiły się do niego. On mówił że to jego nowe koleżanki, ale najgorsze w tym śnie było to, że on wcale nie zwracał na mnie uwagi, jakbym nie istniała. Nawet mnie nie przytulił jak mnie zobaczył... nic. Coś tam się do mnie odzywał, ale to raczej tak, bo musiał, a nie dlatego że chciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, chcialbym zeby ktoś mi wyjasnił moj sen, sniła mi się moja była dziewczyna, do ktorej chcialbym wrocic ale nie wiem jak to zrobic. Sniło mi się ze ją spotkałem i chciałem porozmawiac, ale ciagle ktos nam przeszkadzał, poźniej widzialem też mojego zmarłego kolege, ale z dziewczyna nie mialem szansy porozmawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śniła mi się rozmowa z moim chłopakiem, nie było kłótni a on w pewnej chwili uderzył mnie w twarz ręką.Złapałam się za uderzony policzek i wiedziałam, że to koniec naszego związku.

Czemu przyśnił mi się taki dziwny sen?? Mój chłopak nie używa przemocy fizycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia Moim zdaniem ten sen pokazuje, że Twój chłopak tłumi w sobie swoją złość i niechęć do kogoś (niekoniecznie do Ciebie!!!)

Ty w tym śnie mogłaś być tylko obiektem zastępczym, który symbolizował inną osobę wobec której Twój chłopak czuje negatywne emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

nie wiem czy powinienem to tutaj czy w dziale z ciąża

Śniła mi się była dziewczyna z która nie jestem już ponad 6 lat. Siedzę z kimś rozmawiam i przychodzi ona zadowolona w skowronkach wręcz promienieje. Siada mi na kolanach, przytulam ją i po chwili się odwraca uśmiechnięta daje buziaka i mówi, że jest w ciąży. Na początku myślę, że nie chce tej ciąży, ale moje zachowanie w stosunku do niej wskazuje co innego ze jestem też zadowolony. Dalej jest już koniec.. Nie mam z nią kontaktu odkąd się rozstaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była dziewczyna w tym śnie jest jedynie symbolem jakichś spraw z przeszłości, które być może obecnie w jakiś sposób wracają do Ciebie. Może zaczynają się realizować jakieś zamierzchłe plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem ostatnio taki sen : śniło mi się żę byłem w szkole i przede mną stała dziewczyna z klasy równorzędnej do której kiedyś chciałem zagadać ale nic z tego nie wyszło. ta dziewczyna stoi pod ścianą i płacze, ja do niej podchodze i wtedy ona prawie upada nie wiem chyba z braku sił ale ją łapie i stawiam na nogi odsuwam się i tak jeszcze raz prawie upada a ja ją łapie, i za trzecim razem co jest ważne łapię ją i wtedy ona mnie obejmuje a ja ją i czuje ulge.Sen nie ma żadnych związków erotycznych. Sen jest poważny i być może coś w sobie kryje .

proszę o interpretacje jak to rozumieć czy jakąś radę bo to jest dla mnie ważne.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A mi się dziś śniło, z resztą jak od paru dni, że mój chłopak, traktuje mnie bardzo przedmiotowo, a dokładnie interesuje go jedynie moje ciało. Śniło, mi się, że on mnie rozbiera, całuje moje ciało, a moja głowa jest jakby dalej, oddzielona, bo i tak nie ważna. Najpierw był czuły, troskliwy, słuchał mnie, a kiedy już zaczęliśmy się kochać w ogóle nie interesowało go co czuję.

 

Zaznaczam, że jesteśmy ze sobą krótko. :)

 

PS

Dodam jeszcze, że na początku snu, jeszcze kiedy rozmawialiśmy miał duże potrądzikowe blizny na twarzy, a w rzeczywistości cerę ma niemalże idealną. Jego wygląd doprowadzał mnie do obrzydzenia, jednak dobrze mi się z nim rozmawiało.

Edytowane przez felicity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Śniło mi się ostatnio, że byłam ze znajomymi na jakimś mega festynie i jakoś niechcący czymś się poplamiłam i chciałam gdzieś sie schować, żeby nie było widać i żeby to zbyć. Jedna "przyjaciółka" wzięła mnie za rękę i zaczęłyśmy gdzieś biec , jakbyś uciekały od reszty ludzi , a druga "przyjaciółka" biegła za nami i mówiła gdzie biec żeby sie ukryć ( pisze "przyjaciółka" w cudzysłowiu bo w przyjaźń nie wierze, ale w śnie podświadomie wiedziałam, że to moje przyjaciółki) po drodze minęłyśmy szybko znajomych mojego obecnego chłopaka których trochę znam ale oni wiedzą, że ze sobą jesteśmy i krzyknęli do mnie : Siema Kinga .! ja odkrzyknęłam : Hejka .! A oni, żebym poczekała bo mają mi coś ważnego do powiedzenia o moim chłopaku , ja sie domyślałam co to może być, więc nie chciałam słuchać i sie schowałam za betonowym murem ale oni wiedzieli, że tam jestem i powiedzieli: On ma nową dziewczyne, Dominikę .! . Ona stała tam razem z nimi i się mi pokazała. Była w jego wieku a ja jestem od niego o 2 lata młodsza i przez 1,5 roku właśnie to stanowiło problem do tego żebyśmy byli razem. I odrazu pomyślałam o tym . Ona wyglądała jak Dominika którą znam, w tym samym dniu oglądałam filmik w telefonie z nią. Nie chciałam nic więcej słuchać i uciekłam . Potem się obudziłam .

 

P.S. On się w tym śnie nie pojawił ani razu. Za to widziałam dużo moich starych i fałszywych znajomych i "przyjaciół" .

 

 

 

Nie wiem co to znaczy , i czy się tym przejmować, ale ciągle o tym myśle. Niech ktoś pomoże . Pliiiska ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałabym się dowiedzieć co oznacza pewien sen, który śnił mi się dziś w nocy.

W tym śnie szłam razem z moim chłopakiem (z którym jestem na prawdę od pół roku) nad jakieś jezioro czy na plażę nad morzem. Nie wiem gdzie to było. Tam na tej plaży była jakaś dziewczyna, której twarzy nie pamiętam no i mój chłopak zamiast zostać ze mną, to poszedł do niej. Oni położyli się razem obok siebie na plecach i nie obejmowali się chyba, ale cały czas się całowali (mieli zwrócone do siebie tylko głowy). Ja to wszystko obserwowałam z jakiegoś pomostu nad wodą. Nie mogłam na to patrzeć i krzyczałam do mojego chłopaka żeby ją zostawił, do niej też krzyczałam ale oni oboje jakby mnie nie słyszeli, tylko wciąż się całowali. Do chłopaka krzyczałam nawet że go nienawidzę za to co robi. Potem akcja przeniosła się do jakiegoś domu mi nieznanego, gdzie byłam ja, mój chłopak i ta laska. Nie widziałam tym razem co robili ale wiem że ona przychodziła tylko do mojego chłopaka. Wiem że w jakimś momencie ja ją uderzyłam z pięści w twarz a potem w tym domu zaczęłam ją wyrzucać za drzwi na siłę bo ona stawiała opór. Udało mi się ją wyrzucić ale nie wiem co dalej bo w tym momencie się obudziłam przez sms z sieci że mój chłopak jest już dostępny (on na noc włącza w telefonie tryb offline). Dodam że jesteśmy w sobie bardzo zakochani i świetnie się między nami układa, on poświęca mi każdą wolną chwilę bo jest zabiegany przez pracę i studia. Po za tym to mój chłopak był cały czas kiedyś zdradzany przez swoją byłą dziewczynę dlatego jak się o tym dowiedział to nie mógł się z tym pogodzić. Nie wiem czy to jest istotne co do tego snu ale myślę że być może tak.

Proszę o szybką interpretację tego snu <proszę>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Również mam pytanie odnośnie dzisiejszego snu?

 

Śniło mi się ze uslyszałem krzyk mojej dziewczyny, zobaczyłem ją z rozwalonym czołem w łazience, co się okazało, mój brat ją popchnął złośliwie na kant chyba piecyka, ja z mamą strasznie na niego wykrzyczeliśmy i pogoniliśmy..

 

A w rzeczywistości bardzo kocham moją dziewczynę, z bratem nie żyje w dobrych relacjach a w tym momencie właśnie odbywa się remont łazienki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem z dziewczyną 6 lat, od kiedy pamiętam, to zawsze jak ona mi się śni to nie jest to zbyt przyjemny sen.

 

W każdym śnie robi mi wszystko na złość, a jak ja się denerwuje to ona się ze mnie śmieje i to mnie już całkiem rozwściecza.

 

Zdarzyło się już tak że w śnie zerwałem z nią bo nie moglem wytrzymać tego że ciągle robi mi nazłość i oszukuje mnie.

 

Problem, się powiększył jeszcze bardziej jakieś 4-5 miesięcy temu. Teraz jak mi się śni to przeważnie mnie zdradza.

 

Nie jest tak że widzę jak mnie zdradza czy uprawia seks z innym.

 

W śnie cały czas z nią normalnie rozmawiam, gdzieś tam sobie chodzę ale cały czas mam w podświadomości że ona mnie zdradza, w jednym ze snów był na wet mój kolega i mówił mi że ona się spotyka po kryjomu z jakimś typem, ale ja osobiście nigdy nie zobaczyłem jej z innym ani nie przyłapałem na zdradzie.

 

 

Oczywiście cały czas piszę o snach.

 

W życiu realnym, jest nam razem dobrze raczej się nie kłócimy, i też dlatego tak bardzo martwią mnie te sny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...