Skocz do zawartości

seks, krew, rodzina


PrzedZabawaSylwestrowa

Rekomendowane odpowiedzi

Sen mój był dość dziwny.

Śniło mi się, że zasypiałam - po mojej lewej spała babcia, a dziadek za babcią. I tu nagle pojawił się i zaczął się do mnie dobierać chłopak... [mężczyzna raczej], ale byłam tak zmęczona, że nie protestowałam i zasnęłam podczas całego tego aktu.. a jak się obudziłam, to byłam tam cała we krwi [mojej własnej, naturalnie]. Okazało się też, że spałam w jakiejś przedwojennej koszuli nocnej. Dziadkowie spali dalej. Szybko pobiegłam do łazienki się opłukać w wannie z tej krwi i tu nagle wszedł brat mojej mamy, to się jakoś tam zasłoniłam. I sen się skończył.

Z góry dziękuję za interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Myślę że w obu snach moze chodzić o Twoja chęć lub raczej gotowość do bycia z kimś w związku. Całkiem mozliwe że czujesz się atrakcyjna dla mężczyzn. Jedynie fakt, że nie protestowałaś sugeruje, że specjalnie nie wybrzydzasz, jesli chodzi o wybór potencjalnego partnera (ale to juz bardziej moje domysły). Zauważ,że byłaś w staromodnej kosuli - to co przyszło mi na myśl, to Twój wizerunek jaki kreujesz, mogłabym sie pokusić o stwierdzenie, że tu bardziej chodzi o tradycyjne zasady moralnymi jakimi sie kierujesz - podobne do tych jakie reprezentowali Twoi dziadkowie.

Co do krwi - być może jesteś gotowa do poświęcenia sie dla kogoś.

Generalnie sen nie ma wydźwieku negatywnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...