Skocz do zawartości

2 dziwne sny: aquapark & palowanie


lachupakabra

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dzisiaj szej nocy 2 dziwne sny:

piewszy był dość krótki byłam w nieokreślonym miejscu i jakaś siła odwrociła mnie do góry nogami i nabijała powoli na czarny dłuugi pal, o srednicy jakies 4-5 cm. bolalo mnie strasznie ale nie moglam krzyczec. czulam jak pal przebija mi gardlo pluca i brzuch i zatrzymuje sie tuz przed pochwa. wiedzialam ze jesli porusze sie o mm to przebije sie na 2 strone. bylam jak sparalizowana i niemglam krzyczec.

 

Sen sie zmienił. Byłąm w aQUAPARKU , milysmy z dziewczynami dac jakis koncert , ja one i naulczycielka w-f. zabrali nas do starej sali z lawkami pod oknami i kazalis ie przebrac, potm wchodzilam do aquaparku. tam piewsze na czym bylam to byla slizgawka z malymi dziecmi. swietnie sie bawilam. potem chcialam sprobowac czegos inengo. podeszlam do 2 czesci pomieszczenia i tam byla moja wf ktora mowila ze juz minel0 17 min a ja nie mam napiecia miesni??? plywalam w normalnym basenie ale brakowalo mi oddechu i ciagle uderzalam sie w glowe. na koncu pomieszcenia byl wodospad ogrodzony barierka, biby normalny ale dla mnie byl straszy, jakis taki niebezpieczny ale nie wiedzilam dlaczego, wrocilam na podest kolo slizgawki byly tam male okragle jazzuzi dla maluchow chcialam do 1 z nich wejsc ale wepchnely sie tam maluchy. szukalam innego jazzuzi i wtedy zobaczylam cos a'la solarium ale zamiast lozka byla gotujaca sie czerwona woda. wygladala piekielnie ;/

gdy wcalacam sie przebrac zobaczylam jakby pod podpdloga elegancką restauracje . potem jak wracalam do tej sali to stwiedzilam ze wszyscy sa ubrani tylko ja gola i w reczniku <dobre i to>

 

 

 

O co tu chodzi? probowalam interpretowac to za pomoca sennika ale ten sen jes zbyt skomplikowany. czy te 2 sny maja ze soba cos wzpolnego? i co to dla mnie oznacza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...