Skocz do zawartości

ANNEZRAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Z reguły nie pamiętam snów, lecz dzisiaj śniłem. I śniłem dla mnie niezrozumiale.

Mianowicie śniło mi się, że jestem w ciasnej rozpadlinie skalnej, wśród dużej liczby węży. Następnie ręką złapałem jednego z nich i chciałem na siłę go wyjąć z rozpadliny. Wąż mnie ukąsił w rękę. Co ten sen oznacza?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRUNECIE, taki sen może oznaczać, że znajdujesz się teraz w ciężkiej sytuacji, może jakimś dołku psychicznym. Jest w Twoim otoczeniu ktoś, kto zechce wykorzystać chwilę Twojej słabości do własnych celów. Zostaniesz zraniony przez fałszywego przyjaciela.

 

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie nowy jednak chciałbym upewnić się czy aby dobrze sen interpretuje.

 

Ale najpierw sen: "Idę po jakichś starych korytarzach, jest w nich pełno wody i mnóstwo gratów. Idę do jakiegoś pomieszczenia w jakimś celu lub po coś. Widzę że tu i ówdzie w wodzie są węże. Uważam, by któryś mnie nie ukąsił. Docieram do pokoju, nie znajduje tam nic materialnego ale wiem że mam to po co przyszedłem. Nie mam jednak pojęcia co to jest. Wracam tą samą drogą i wtedy jeden z węży kąsa mnie w nogę. Chwytam go za głowę i uwalniam szczęki z mojej nogi. Zastanawiam się (choć to nie żmija) czy nie ma jakiegoś jadu. Podążam dalej korytarzem i obserwuję czy nic złego się ze mną nie dzieje. Budzę się powoli ni to jeszcze w śnie czy już na jawie i mam uczucie że wszystko jest OK"

 

Mam swoją wersję, ale zależy mi na interpretacji innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kttośku, możliwe, że stoisz teraz przed podjęciem jakiejś niełatwej decyzji, jednak uda Ci się dokonać właściwego wyboru. Twoja decyzja może jednak nie spodobać się komuś z Twojego otoczenia. Nie będzie to agresywny atak, może raczej mocne zamanifestowanie swojego niezadowolenia. Zwróć uwagę, że osoba która nie akceptuje Twoich decyzji, nie wspiera Cię w tym co robisz, może nie być osobą godną zaufania.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kttośku,

 

Idziesz swoją drogą życia, wiodącą poprzez stare poglądy, pełne różnych opinii, przekonań.

Dążysz do rozwoju swojej osobowość, pracujesz nad nią.

Zmierzasz do jakiegoś celu, do rozwoju elementu Twojej osobowości lub któregoś z aspektów Twojego życia.

Widzisz zagrożenia, głównie emocjonalne, mogące przeszkodzić Ci w dotarciu do celu.

Odnajdujesz coś, czego jeszcze nie znasz, ale Twoja podświadomość potwierdza Twoje odczucia.

Ktoś próbuje podważyć słuszność Twoich poglądów, wskazać na ich niebezpieczeństwo i zatrzymać Cię w drodze.

Podchodzisz do tych argumentów rozsądnie, spokojnie i na wszelki wypadek kontrolujesz, obserwujesz i analizujesz to, co do Ciebie dociera.

Wniosek możesz interpretować bezpośrednio.

 

I jak to się ma do Twoich odczuć?

Do Twojej rzeczywistej sytuacji?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w życiu podjąłem już pewną decyzję, wdrożyłem ją już także w czyn. Nie wiem jednak czy dotarłem do tego czego szukam.

 

Ten sen to moje emocje z już rozpoczętej drogi, które nie wiem czy mi pomagają czy przeszkadzają w tym czego szukam - tylko czego ja szukam. Niestety od tego co znajdę zależy kto będzie wężem.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy dotarłeś do celu, czy może jest to tylko stacja pośrednia będziesz wiedział tylko Ty, bo ty określasz cel.

 

Gdy go osiągniesz poczujesz satysfakcję, czystą i jasną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się ostatnio , że sąsiadka przyszła do mnie z małym kartonowym pudełkiem i po chwili wyciągneła z niego takiego długiego węża. Za chwilę powiedziała , że idzie zanieśc go do domu i kazała mi przypilnowac to pudełko i powiedziała że zaraz wróci. Ja zaglądnełam do tego pudełka i zobaczyłam tam kilka małych węży ... Zaczełam krzyczec i w tym momencie się obudziłam ...

Mógłby mi ktoś wytłumaczyc co to może oznaczac , bo ten sen nie daje mi spokoju ...

Będę bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paaatka04, wystrzegaj się nadmiernej ciekawości, ponieważ możesz przez nią popaść w kłopoty. Jeśli często ulegasz pokusom i popędom uważaj, bo mogą Cię one doprowadzić do zguby. NIe marnuj czasu na plotki.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś śniło mi się, że byłam na wycieczce w czymś w rodzaju ZOO, ale nie było tam klatek, tak jakbysmy zwiedzali dżunglę. Były tam piękne zwierzęta najprzeróżniejszej maści, ale ja zauważyłam, że niektóre z nich są sztuczne (mają wbudowane mechanizmy do mrugania oczami lub poruszania głową) jak np dinozaury straszące dzieci w parkach rozrywki. Nikt inny tego nie zauważył.

Potem wysiedliśmy z wagoników wożących nas po tej dżungli i weszliśmy do pomieszczenia, jakby korytarza. Tu juz były gabloty, w których można było oglądać różne zwierzęta. Wycieczka przeszła koło dużej szklanej gabloty w ścianie, której szyba była zasłonięta płótnem, przewodnik powiedział ze nie wolno tam zaglądać. Ja jednak poczekałam chwilę aż wszyscy pójdą dalej i uchyliłam róg zasłony. Siedział tam wielki zgniłozielony brzydki wąż, pyk miał trupi, podobny do barakudy. Kiedy mnie zobaczył rzycił się w moją stronę i uderzył pyskiem o szybę, zaczął szaleć i wić się, a ja zobaczyłam że w jego pomieszczeniu jest mysz, która próbuje zrobić dziurę między kamieniami w miejscu gdzie wprawiona była szyba, żeby się wydostać. Patrzyłam na to i nic nie robiłam, aż mysz wydostała się pozostawiając za sobą dziurę pod szybą. Wylazł przez nią też wąż, ale teraz był brązowy i mniejszy. Chciał rzucić mi się na twarz, a ja zasłoniłam się ręką i zamiast mnie ukąsić udało mu się tylko chwycić moją rękę tak, że jego kły jadowe objęły moją dłoń i nie mogły się wbić, jad spływał mi po ręce. Drugą ręką złapałam go mocno za głową, żeby go unieszkodliwić i wywiązała się patowa sytacja - ja nie mogłam go udusić ani się pozbyć w żaden sposób a on nie mógł mnie ugryźć ani się uwolnić. Nie pamiętam dokładnie co było dalej, chyba próbowałam wezwać kogoś z wycieczki zeby mi pomógł, ale nie wiem co było dalej.

Proszę o interpretacje, bo czuję ze to ważny sen! Mam pewne przypuszczenia, ale nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się (dość dawno, ale chętnie poznałabym znaczenie tego snu) że rozmawiałam z koleżanką na podwórku. Stałyśmy na trawie. Nagle ja upadłam i poczułam że pode mną jest mnóstwo węży, zaczęły mnie oplątywać, wplątywać się w moje włosy, ja zaczęłam krzyczeć i się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

missfried, jeżeli wówczas byłaś w dołku psychicznym, to prawdopodobnie do tego odnosił się Twój sen. Upada i kłębowisko węży są znakiem, że potrzebujesz pomocy - wsparcia psychicznego.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimzy, z tego snu wynika, że masz dość trudny i kłótliwy charakter, co sprawia, że ciężko Ci współżyć z otoczeniem. Zwłaszcza teraz ktoś Cię zirytuje i rozczaruje. Będziesz miała do czynienia z dość upartą osobą, która będzie chciała dać Ci nauczkę. Możliwe, że znajdzie się ktoś, kto będzie jej chciał w tym pomóc i jak ta mysz ze snu "podkopie pod Tobą dołek". W taki spór najlepiej się nie wdawać, ponieważ Twój przeciwnik okaże się równie uparty i nikt nie będzie chciał odpuścić.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam dość dziwny sen... Sniło mi się, że uciekałam przed wężem w dół wąskiej, dobrze znanej mi uliczki. Było to o tyle dziwne, że wąż miał na twarzy chytry uśmiech, a ja uciekałam przed nim jakby na rolkach. Mijali nas ludzie, lecz wąż nie zwracał na nich uwagi. Gonił tylko mnie, a ja byłam przerażona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

massska, zarówno symbol węża jak i ucieczki oznacza, że nieżyczliwa Ci osoba spiskuje za Twoimi plecami, być może nawet próbuje obrócić przeciwko Tobie Twoich przyjaciół. Przypatrz się dobrze otaczającym Cię osobom.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w jakiejś sali coś podobnego do sali klasowej w sumie to wyglądało to na klasę normalną ^^" No i są uczniowie ale w sumie skupiam się na takim jednym nie znam go nie gadamy nic. ni stad ni stamtad pojawia się taki żółty wąż który chce mnie dziabnąć ale staje na ławce i sie czepia tego 2go typa chce mu dziabnąć stope i ucieka a wąż za nim xD co to może oznaczac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu mialem sen o wezu , który zastanawia mnie do dzisiaj . Waz pojawil sie w okolicy mojego domu gdzie wczesniej mieszkalem , bylo ciemno , tylko odblask elektrycznych lamp , i ten waz pelzal w trawie , duzy walcowaty wáz ,bury z wzorkami i na pewno nie polski gatunek , moze jadowity , wiec nie wiedzialem co zrobic , bo gdybym go zostawil móglby kogos ukasic .W pewnym momencie pojawil sie Antoni Gucwinski , czyli spec od zwierzat , i powiedzial ze moge go zlapac , ale ja wciaz nie bylem przekonany , bo wygladal dosyc paskudnie.Gdzies w tle przewinely sié postacie mojego ojca i brata cos gdzies robiácych. Ostatecznie nie zapamietalem co stalo sié z tym wezem , zastanawialem sie tylko czy Gucwinski mial racje co do weza .Weze mnie zawsze fascynowaly , ten budzil strach . Czy ktos móglby mi powiedziec co oznacza Gucwinski w tym snie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Śnił mi się dziwny sen w którym występowały zwierzęta. Byłam w swoim domu i miałam olbrzymiego węża, wyglądającego podobnie jak anakonda, ale wiem, że we śnie uważałam go za gatunek jakiejś żmij. Nie miałam terarium dla tego węża to łaził po domu, wiem, że bałam się, że mnie ugryzie, ale on zachwowywał się spokojnie. Miałam również małego czarnego kotka, obawiałam się, że wąż zagryzie tego kotka, kotek do mnie sie łasił, siedział mi na kolanach, a wąż się wił naokoło mnie i tego kotka, naszczęście nas nie atakował. Sen skończył się jak sobie uzmysłowiłam, że już mam tydzień tego węża i nie dostał nic do jedzenia i pomysłałam, że musze iść do sklepu zoologicznego kupic mu myszy do zjedzenia.

Wiem, że żmija to często oznaka fałszywych przyjaciół, ale wąż to również symbol seksualności, natomiast czarny kot to symbol nieszczęścia, ale musze dodać, że całe życie miałam koty w tym kilka czarnych i nigdy nie odbierałam snów o nich jako zły symbol, no, ale moge sie mylić.

Bardzo proszę o interpretacje tego snu i z góry dziękuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo za interpretacje dla mnie też kot był symbolem kogoś bliskiego, czułam wielką sympatie do niego, węża się bałam, alę mimo tego wiedziałam, że musze o niego dbać, jakby to ująć, że jest mój. Być może to symbol znajomego którego troche się obawiam, a jednak musze w jego towarzystwie przebywac ( nie mam takiego znajomego, a przynajmniej mi się wydaję, że takiego nie mam), pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snia mi sie ostatnio bardzo czesto, praktycznie kazdej nocy sny o "sklepach" z uzywaną odzieża. nie są to jednak typowe sklepy, bo ubrania sobie po prostu biore. ostatnio pamietam byly to czarne buty. ale jak je potem nałożyłam to były zupełnie inne, wprawdzie tez czarne, ale bardziej masywne.

sny o takich "sklepach" przewijają mi sie przez życie. jak również o starych budynkach, strychach, schodzeniu ze schodów.

ale nie są to przeważnie jakies strasznie wyraziste sny z wieloma szczegołami. ale w jakis sposob je lubie. te sklepy np. bardzo.

 

ostatniej nocy śnił mi się wąż. ten sen był bardzo wyrazisty. najpierw był na ścianie przy drzwiach w jakims korytarzu, ale nagle znalazł się u mojego chłopaka w mieszkaniu. mielismy się kłasć spać, ale przecież tam był waż. on to zbagatelizował, choć go prosiłam żebysmy go poszukali. mógłby nas przecież udusić np. w nocy. choć jak się wydawało nie był to jadowity wąż. w końcu wpełzł do szafy, a ja pobiegłam szybko żeby zamknać drzwi od tej szafy żeby już nie wyszedł. waż zaczał się silnie szamotać. wywrócił szafę. usiadłam na drzwiach. kazałam mojemu chłopakowi trzymać te drzwi a ja zamierzałam pobiec po jakas tasmę, żeby jakos zabezpieczyć przed wydostaniem się węża. ale trzymał te drzwi jakos tak nieumiejętnie, że zaczełam mocno się denerwować że waż zaraz wydostanie się. potem mój chłopak wyszedł z pokoju. a z szafy zaczęły się wydostawać małe węze. było ich najpierw kilka, pełzały po podłodze, ale mnożyły się bardzo szybko. zaczęły wpełzać na łóżko na którym siedziałam. zaczęłam otrzepywać przescieradlo z nich ale było ich coraz więcej, tak że po prostu nie nadażałam. było ich tysiace. tak jakby waż się mścił za zamknięcie go i płodził ich coraz więcej. i wtedy się obudziłam. a mój chłopak wrócił właśnie z łazienki;)

 

prosze o jakies rozsadne wskazowki dot. mozliwej interpretacji takich snów.

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lulaa, na ogół wąż jest symbolem fałszywości. W Twoim śnie wygląda na to, że Ty próbujesz za wszelką cenę coś ukryć,stwarzać pozory. Fakt iż wąż mnoży się i w końcu zostajesz otoczona przez ich kłębowisko może tutaj mówić, iż ukrywanie czegokolwiek nie wyjdzie Ci na dobre, kłopoty się namnożą i osaczą Cię tak, że nie będziesz mogła sobie z tym poradzić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Trafiłem na tą stronę z powodu strasznie dziwnego snu. Sen opisywał sytuacje w której to byłem w jakimś domu ale nie u siebie. Byłem z matką i bratem. Była noc i mieliśmy się położyć. Pamiętam tylko że brat miał łóżko Złączone z moja mamą. A moja mama miała łózko przy takim jakby oknie ale to okno było tak jakby w środek budynku (było w nim ciemno) i po moim wyjściu z niego w wróceniu zobaczyłem olbrzymią ilość węży. Ogólnie rzecz biorąc były to ciemne węże które zabijałem skacząc po ich głowach. Ale na końcu snu pojawił się jeden biały waż który stały się jakby taka główna postacią w tym śnie. Świecił się i było go bardzo dobrze widać (i go nie zabiłem)ogólnie jeszcze rzecz biorąc widziałem brata który tam spał w pokoju pełnym węży. Na sam koniec snu wpatrywałem się w tego białego węża i się obudziłem. Aha ani jeden mnie nie ukąsił. CZy ktoś może. wie o co w tym chodzi ? Z góry dziękuje i pozdrawiam Koksik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A co wtedy, gdy wąż oplata się wokół nogi i kąsi, ale nie mnie? Był to jakiś nieznany mi mężczyzna. Ja stałam i obserwowałam, jak wąż oplata się wokół jego stopy w wymyślne esy-floresy i pozycje. To była bardzo sugestywna wizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Cała akcja mojego snu znajdowała się na balkonie. Ktoś z innych pięter napuszczał na mnie węże, a dokładnie kobry. Jednemu z nich udało sie wskoczyc na moj balkon, a ja uciekłam przed nim do domu i zamknęłam drzwi od balkonu. Niestety za drzwiami został mój kot, na którego kobra się rzuciła. Pośpieszyłam mu z pomocą. Zaczęłam bić węża, a on zdołał mnie ukąsić. Wzięłam go i zaczęłam nim uderzac o barierke a potem wyrzuciłam go przez balkon.. Cóż to może oznaczac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

chcialam sie podzielic moim snem

snilo mi sie ze mialam na reku duzego weza, glubego prawie caly mnie oplatal strasznie sie balam, prawie trzeslam .Ugryzl mnie dwoma zebami w prawa dlon. Pojechalam szybko na pogotowie i walili mi zastrzyki w ta dlon< bardzo bolesne> Potem zaczely mi te dwie rany ropiec jak jakies stygmaty

prosze o interpretacji

dziekuje

przepraszam za bledy ale pisalam na szybko

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cantar, wąż w tym śnie jest symbolem jakiejś podstępnej kobiety, która być może znajduje się gdzieś w Twoim otoczeniu. Zwłaszcza jeśli jesteś w stosunku do jakiejś kobiety nieufna i podejrzliwa.

 

jutrofutro, żmija jest chyba najbardziej plugawym symbolem sennym. Odzwierciedla czyjeś podłe knowania skierowane w Twoją osobę. Musisz teraz dokładnie przeanalizować osoby z Twojego otoczenia, pod względem zaufania. Powinnaś również teraz liczyć się z kłótnią, wywołaną właśnie przez taką osobę/osoby. Ktoś może szukać z Tobą zwady lub szukać pretekstu do awantury po to, by później Cię ośmieszyć.

 

selena, Twój sen przestrzega Cię przed mieszaniem się w konflikty w najbliższym czasie. W przeciwnym razie możesz tylko wpaść z deszczu pod rynnę i nabawić się problemów, na dodatek przyjdzie Ci pocieszać innych, podczas gdy sama będziesz tego potrzebowała. Oczyszczanie atmosfery po takich wydarzeniach może być długie i nieprzyjemne.

 

Pozdrawiam Panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, chciałabym prosić o pomoc w interpretacji snu; śniły mi się 2 węże, w kolorze kremowym i ciemnej czerwieni, łagodne, głaskałam je, były ciepłe i miłe w dotyku, budziły u mnie miłe uczucia, owijały mnie, były ciężkie, ale ich dotyk sprawiał mi przyjemność i radość, patrzyłam na ich oczy, bardzo mi się podobały. same pozytywne emocje... nie czułam lęku ani tym bardziej wstrętu, wręcz przeciwnie. węże mnie nie ugryzły, sen skończył się chyba tak, że nagle zniknęły i bardzo byłam tym rozczarowana, wręcz bardzo mi ich brakowało... biorąc pod uwagę co popularnie oznacza sen o wężach, to nic nie rozumiem.... pozdrawiam i czekam na Kogoś, kto zechce trochę mi pomóc z tym snem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Położyłam się dziś po południu spać i sniło mi się, że byłam z moją mama nad wodą i moczyłam stopy i nagle widze węża tak mały był beżowy w czarne plamki i pytam się mamy co ja teraz mam zrobić, żeby on mnie nie ugryzł a on mi mówi, żebym powoli wyszła z wody,a ja nie umiałam z niej wyjść i w końcu ten wąż też wyszedł na brzeg i mnie się też jakoś udało i on gdzieś uciekł i nagle jeszcze jeden się pojawił, ugryzł mnie szybko i uciekł i ja z mamą zaczełyśmy uciekać do jakiegoś budynku, który cały był brudny i zaniedbany i się zaczełyśmy zastanawiać czy tam nie ma żadnego węża, uciekając tam zobaczyłam ogromną czarną kobrę stroszącą sie na innego węża i przyszedł po nas mój ojciec i chciał nas szybko z tamtad zabrać a ja zobaczyłam ze w tej wodzie leżą moje telefony i chciałam je szybko zabrać, a on mi mówi że przecież tam są te węże, ale ja szybko go puściłam i weszłam szybciutko do tej wody wziełam telefony i uciekłam, za chwile znalazłam się w jakimś punkcie sanitarnym gdzie zaczęły pojawiać mi się na skórze ogromne bąble i kobieta tam powiedziała mi ze to po tym ugryzieniu i musi mi dać dwa zastrzyki, dała je i wszystko od razu przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej moze ktos moglby mi pomoc w zrozumienu mojego snu snilo mi sie ze spalam w swoim lozku i nagle w moim pokoju pojawil sie waz zerwalam sie z lozka i zaczelam uciekac a ten waz pelzl za mna i wil sie chyba chcial mnie ugryzc ale nie pamietam czy mu sie udalo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdi, taki sen może ostrzegać Cię przed nadmiernym poczuciem bezpieczeństwa, przed udawaniem, że wszystko jest w porządku, chociaż wcale tak nie jest. Nie lekceważ problemów, ani też nie uciekaj przed nimi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbe czy ktoś mogłby pomóc mi w interpretacji mojego snu?? zwykle nie przywiązuje zbyt dużej wagi do snów ale ten mnie szczególnie zaintrygowal :)

 

śnił mi się duży właściwie ogromny wąż który jakimś cudem znalazł sie u mnie w pokoju w którym było bardzo ciemno, potem wąż wyszedł za drzwi a ja próbowalam je zamknąć żeby wąż nie wrócił ale nie mogłam za każdym razem same się otwierały.... zastanawiające

 

mam nadzieje że ktoś może domyśla sie co to może oznaczać...

z góry dziekuje za odpowiedź :) możecie też pisać na maila: [email protected]

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o wyjaśnienie mojego snu.Miałem sen,jak w moim pokoju uciekałem przed jadowitym wężem.To była chyba kobra.Ścigał mnie,a później został schwytany do worka,chyba przez mojego tatę.Proszę o interpretację tego snu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałabym o podanie znaczenia tego snu. No więc byłam wężem. Podczas bycia nim miałam uczucie wyższości i pewności siebie. Byłam w lesie i wpełzłam na drzewo. Była to bardzo dobra kryjówka przed jakimś badaczem węży, który chciał mnie złapać. Obserwowałam go z tego drzewa i tak jakbym drwiła z niego. W końcu mnie złapał i ogarnęła mnie złość. Ukąsiłam go w noge i zaczęła ona krwawić.Ktoś wie co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephira- Właśnie, że nie. Jestem osobą nieśmiałą, cichą, spokojną i nikomu krzywdy jeszcze nie zrobiłam i raczej nie zrobię.. Dlatego ten sen mnie trochę zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ze obudzilam sie i lezalam na zoltym piasku tyle ze nie na plazy tylko to bylo pomieszczenie takie ogromne,okazalo sie ze bylam nieprzytomna bo ugryzl mnie waz w ramie i moj brat wyssal jad wiec sie ocknelam

podnioslam reke i patrze ze mam jecze jedno ugryzienie i jest tam jad ale nic nie powiedzialam

i nic z tego nie rozumiem ?

Edytowane przez achaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tu opłaca sie zadawać jeszcze jakieś pytania albo prosić o pomoc?? bo widze ze jakos nie wszyscy ta pomoc otrzymuja ;/ wydaje mi sie to bezsensu, prywatne wiadomosci tez NIEWIELE pomagaja bo zwyczajnie nie uzyskuje sie na nie odpowiedzi. ludzie gdzie wasza chec niesienia pomocy wspierania blizniego?? czy w dzisiejszych czasach ludzie naprawde patrza juz tylko i wylacznie w swoj garnuszek?? Hej obudzcie sie wokol was sa tez jeszcze inni ludzie! Zobaczcie nas czasem!! to przykre ze w dzisiejszym swiecie jest takka znieczulica ;(

 

pisze to wszystko bo to nie jest pierwsze forum na ktorym nie znalazlam odpowiedzi na swoje pytania.

 

serdecznie wspolczuje wszystkim internautom ze w dobie szybkich i bezprzewodowych lacz i kontaktu niemal z calym swiatem stracili kontakt ze swoja dusza.... zal mi was ludzie, pora sie obudzic!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiuuu_dg rozumiem Twoje rozżalenie , ale spójrz na to z innej strony... pytających i proszących o interpretacje snów jest multum ,a odpowiadających i pomagających tylko parę osób. Trzeba wziąć pod uwagę również to , że te osoby maja swoje życie i sprawom forum mogą przeznaczyć czasami tylko parę chwil w ciągu dnia i nocy (albo i nie), nie każdy ma duuuzo czasu ,itp .... ja nie zauważyłam na tym forum ludzi egoistycznych, wręcz przeciwnie, każdy stara sie jak może,na ile może, czasem dwoi i troi (czasami ryzykując samospalenie komórek mózgowych :D), natomiast ja sama trzymam w pamięci swoje sny, by nie dodawać pracy naszym Interpretatorom,a próbuje sama je zinterpretować na podstawie snów innych (chociaż kiepsko mi idzie :D heh )

 

a teraz wracam do snu , bo go przerwałam dziś rano :D:spioch::spioch::spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hm... To trochę dziwne, rzadko śnią mi się sny nad którymi nie mam kontroli, (zdaje się nazywane jest to świadomym śnieniem). Dzisiaj rano po przebudzeniu postanowiłam jeszcze raz zasnąć, przyśnił mi się wąż. Wąż mówił do mnie, właściwie to mnie ostrzegał przed niebezpieczeństwem. Nie wiedziałam o co mu chodzi, uniósł się w górę, popatrzył mi znacząco prosto w oczy chociaż sen był zamazany i nie widziałam jego oczu. Kazał mi uważać. Później się obudziłam. Powiem szczerze, że się przeraziłam, nie wiem czy faktycznie powinnam takie sny traktować dosłownie. Na co mam uważać? Pierwszy raz ktoś/coś ostrzega mnie we śnie, może chodzi jednak o coś innego? Ym Węża wcale się nie bałam, czułam do niego zaufanie.

Edytowane przez inti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o moim snie?? Snilo mi sie ze ogladam terrarium w ktorym jaszczurka gryzie węża, udalo mu sie uwolnic i zlapac ja za ogon. Jaszczurka zatrzymala sie zmienila kolor na czerwony odrzucila ogon i uciekła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daavid, taki sen może oznaczać, że jakaś skrywana przez Ciebie skrzętnie tajemnica wyjdzie na światło dzienne, za sprawą osoby, która chce Ci podstępnie zaszkodzić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że jestem w szkole i jest tam pełno węży. Były różne ale pamiętam na pewno że czerwone i czarne, ale też inne. I wszyscy uciekali bo się ich bali a ja próbowałam je wygonić ze szkoły, Chodziłam po klasach i jakoś je tak wypędzałam. Potem jak wyszłam przed szkole to jeden z czarnych węzy zaczął coś do mnie mówić że mi pomoże i jak inne węże wyjdą na zewnątrz to te czarne je wygonią. Potem było coś, że któryś z węzy się w smoka zamienił. Dalsza cześć snu była o tym ze weszłam do jednej z klas chcąc sprawdzić czy nie ma tam węzy i sen się zmienił w co innego. Co to znaczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że byłam na Wawelu w Krakowie w wielkim holu. Przy wejściu stało dwóch rycerzy, oczywiście były to tylko same zbroje i w pewnej chwili sunie się do mnie wielki wąż. Był strasznie duży. Zaczęłam się cofać do tyłu i zobaczyłam, że za mną jest też dużo węży, tylko już mniejszych. Stanęłam w środku holu i zobaczyłam, że coraz więcej ich wychodzi z podziemi i idą do mnie. Powiem szczerze, że wszystko jedno mi było czy mnie zjedzą, bo czułam, że nie dam rady ich pokonać. Było ich dużo. Nagle jedna zbroja rycerska stojąca u wejściu ożyła jako rycerz i złapał za głowę największego węża, a potem te mniejsze i zaczął ich wyrzucać odemnie.

 

Co to może znaczyć?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

wstałam niedawno i nie moge przestać myśleć o moim śnie, ktory wydaje mi sie bardzo symbolicczny....

 

snilo mi sie, ze do mieszkania w ktorym jestem chce przedostac sie wąż, okna byly wszystkie uchylone wiec biegalam po wszystkich pokojach i zamykalam je i sprawdzalam, w ktoryms pokoju zobaczylam ze ten wąż przedostaje sie przez dziure tak jakby w parapecie....wystawała tylko głowa węża wiec pobieglam do kuchni po taka małą piłę,podbiegłam do tego węża i tylko z takim lekkim strachem, bo wiedzialam ze musze to zrobic bo bardziej sie balam tego jak przedostanie sie tutaj niż ze mialby mnie ugryzc......odcielam mu glowe

 

...co ciekawe...wnetrznosci węża skladaly sie tak jakby z .....płatów naleśnika...i chyba sen sie skonczyl,tak skonczyl sie

 

 

bardzo prosze o zwrocenie uwagi na moj sen i interpretacje

 

pozdrawiam :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodus, sen może oznaczać, że wyczuwasz czyjeś nieczyste intencje w stosunku do Ciebie i bronisz się jak możesz przed kontaktem z tą osobą, nie chcesz jej do siebie dopuścić. We śnie używasz piły do pokonania napastliwego zwierzęcia, oznacza to, że w rozterce możesz liczyć na dobrą radę przyjaciółki, która pragnie dla Ciebie jak najlepiej i na pewno dobrze Ci doradzi.

 

Ten sen może mieć również zabarwienie erotyczne, gdzie wąż to symbol męski, który próbuje różnych sztuczek, aby się dobrać do Ciebie, a Ty się przed tym wzbraniasz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephira ;) wielkie dzieki ;)

 

w sumie pasuje, bo byl ktos (jest? ;p) kto pokazywal ze niby mu zalezy, ale ja nie bardzo mu ufalam i ciagle go odtracalam....mhm...sny naprawde pokazuja nasze wnetrze i co z nami sie dzieje...

 

dziekuje jeszcze raz i zycze milego dnia ;)

 

 

EDIT:

 

mhm i ta przyjaciolka......mhm...ze niby ona ma racje?bo sa dwie osoby ktore sa mi bliskie i one obie mowia zebym nie odtracala ;p....ktora droga isc mhm...

 

oj...dobrze dobrze.....to juz zmartwienie tylko dla mnie ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Dzisiejszej nocy miałem straszny sen o wężu. Powiem szczerze, że zawsze gdy śni mi się wąż uznaje to za zły znak, dlatego staram się pokonać go we śnie. Tej nocy śniło mi się, że w moim pokoju znajduje się mały wąż taki około 50 cm, zauważyłem go jak pełznie po podłodze pod szafe, od tego momentu próbowałem go nie spuścić ze wzroku, żeby mnie z zaskoczenia nie ukąsił, świeciłem latarką, uderzałem w szafe żeby go stamtąd wypłoszyć, po każdym uderzeniu odskakiwałem, aby z nienacka nie ukąsił mnie - gdy wypełzł z pod szafy wbiłem mu tuż za głową taki duży widelec od grilla (z dwoma zębami), a następnie odciąłem mu głowe nożem. Z obu części zaczał sie wydzielać dym, wrzuciłem je do worka na śmieci zalepiłem taśmą i wyrzuciłem.

 

Co to może oznaczać? Tak jak pisałem na wstępie, zawsze gdy mi się śni wąż walcze z nim i go zabijam, martwie się co by było gdyby mi sie nie udało go zabić, chyba żyłbym w strachu każdego następnego dnia, że coś złego mi sie przydarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyline, nie wykluczone iż ten sen ostrzega o nadchodzących kłopotach. Na jego podstawie da się jednak wywnioskować, że w porę zauważysz problem i dzięki rozsądkowi i altruistycznej postawie się z nim uporasz.

 

Uważam, że węża sennego nie musisz się bać, masz takie sny nie bez powodu, one pomagają Ci się przygotować na coś co nadejdzie. A im lepiej jesteś przygotowany, tym szybciej uporasz się z problemami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :) Mi też dziś się śnil wąż, ale tak ogromny, że aż nie realny.

 

Śniło mi się, że wróciłam na stałe do Polski i nie wiedziałam co z sobą tam zrobić, za co się waziąć, czy może szukać pracy, czy może iść na jakieś studia, albo wogól się jeszcze dokształacać. Strasznie jakaś niezdecydowana i bezradna byłam. Postanowiłam na początek odpocząć od tego wszytskiego i polecieć na wycieczkę chyba do Egiptu. Później była jakiś przeskok w tym śnie, już nie było mowy o wycieczce, teraz szukałam jakiegoś mieszkania do wynajęcia i znalazłam. Było bardzo łądne, dużo zieleni na zewnątrz i tak cicho. Tylko, że własnie tam był ten wąż - ogromny. Na moich oczach oplótł się wokół jakiegoś gościa i nie wiem co tam dalej robił, bo wyszłam i powiedziałam facetowi, który pokazywał mi mieszkanie, iż chyba zwariował jeśli myśli, że ja tam zamieszkam. Mam zamiar jeszcze pożyć i takie mieszkanie wogóle nie powinno być wystawione do wynajmu. Co wogóle z tymi ludźmi co tam mieszkają, czy jeszcze tam są, bo jakoś pusto mi się wydało. Ale on mi nic nie odpowiedział, a ja wsiadłam do autobusu i odjechałam z innymi pasażerami.

Może jeszcze dodam, że napewno nie odczuwałam takiego starchu przed tym wężem, jaki bym czuła na żywo. Troche mnie tylko ruszył, że tak powiem.

 

Czy ktoś mógłby mi pomóc rozgryźć ten sen? Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o wyjaśnienie mojego dość niecodziennego snu.Często coś mi się śni,i zawsze znalazłam jakąś interpretacje ich.Mniej lub bardziej zadawalającą wiążącą się z życiem codziennym i rozterkami.Tym razem jednak sen był inny.Śniły mi się 2 węże cieńkie szare i w moim sennym przekonaniu bardzo jadowite.Leżały koło mojego łóżka spokojne,lecz strach kazał mi się ich jak najszybciej pozbyć,myślałam o specjałnym kiju do łapania węży lecz niczego takiego nie miałam-miałam zwykły kij.Myślałam o tym by je zabić lecz niemogłam coś mnie powstrzymywało,zaczeły się poruszać po całym moim domu,a ja uciekałam.Zmęczona uciekaniem wskoczyłam do tego samego łóżka gdzie się sen zaczoł a węże wściekłe i syczące wślizgneły się pod nie czekając aż z niego ponownie wyjdę by mnie ukąśić.Sen był straszny przepełniony wszechogarniającym mnie strachem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Proszę o wyjaśnienie mojego dość niecodziennego snu.Często coś mi się śni,i zawsze znalazłam jakąś interpretacje ich.Mniej lub bardziej zadawalającą wiążącą się z życiem codziennym i rozterkami.Tym razem jednak sen był inny.Śniły mi się 2 węże cieńkie szare i w moim sennym przekonaniu bardzo jadowite.Leżały koło mojego łóżka spokojne,lecz strach kazał mi się ich jak najszybciej pozbyć,myślałam o specjałnym kiju do łapania węży lecz niczego takiego nie miałam-miałam zwykły kij.Myślałam o tym by je zabić lecz niemogłam coś mnie powstrzymywało,zaczeły się poruszać po całym moim domu,a ja uciekałam.Zmęczona uciekaniem wskoczyłam do tego samego łóżka gdzie się sen zaczoł a węże wściekłe i syczące wślizgneły się pod nie czekając aż z niego ponownie wyjdę by mnie ukąśić.Sen był straszny przepełniony wszechogarniającym mnie strachem

 

Nie spodziewałabym się niczego dobrego - potraktuj sen jak ostrzeżenie p rzed knowaniami podłych ludzi (węże były jadowitę), którzy mogą doprowadzić Cię do zguby, ktoś kto udaje przyjaźń. Stawiam że o rozsiewaniw plotów chodzi (mieć jadowity język), możliwe że usłyszysz nie miłe rzeczy na swój temat, Twoja reputacja może być zagrożona. Jeżeli przy łózku - może to dotyczyć uczuć lub sfery seksualnej. Jednak nie będziesz się na nich mściła (we śnie nie mogłaś ich przecież zabić). Jedynie omijać ich bedziesz i trzymać z daleka. rzecz się dzieje w Twoim domu - sądzę że kłopoty będą z jednym z domowników. Mogą świadczyć o sprawach dziejących się pod Twoim nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje,za interpretacje mojego snu jest ona blisko prwadopodobna aż przerażająco.Takie same przypuszczenia ja sama miałam lecz jakoś nie chciałam ich do siebie dopuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
co oznacza jeśli śniło mnie sie dużo żmij?

 

Może oznaczac wielu podłych ludzi i ich jadowite języki, przez których mogą byc kłopoty.

 

Jest też takie powiedzenie: "Ty podła żmijo..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznacza jesli snilo mi sie duzo zielonych węży tylko ze krotkich kilku centymetrowych gonily mnie po mieszkaniu u osoby ktora norobila mi klopotow(kobieta) wychodzily z roznych szafek i zakamarkow domowych lecz nie ugryzly mnie caly czas jakos udawalo mi sie ich unikac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam…Miałam dziś okropny sen.Śniło mi się ,że szłam z dwiema nieznanymi mi osobami (nawet ich nie widziałam ,ale widziałam,ze są)przez jakieś puste pole i nagle widzę dwie żmije splecione ze sobą.Nie wiem skąd ,ale wiedziałam ,ze to na pewno są żmije. Krzyknęłam na tamte osoby żeby uważały ale nic im się nie stało i przeszły obok nich spokojnie a ja zostałam ukąszona w szyje.Zaczęłam puchnąć i widziałam tą opuchliznę jak coraz bardziej nabrzmiewa,najpierw szyja potem klatka piersiowa,nie mogłam oddychać.Dosłownie walczyłam o jak najmniejszy oddech.I naraz jestem w samochodzie z mężem który wiezie mnie na pogotowie a ja przed oczami mam obręcz której środek zabarwia się coraz szybciej na czerwono i wiem ,ze jak zapełni się całkiem to umrę.No i budzę się.Jeśli ktoś by mógł coś na ten temat powiedzieć z góry dziękuje .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam dokładnie swojego snu ale bardzo boje się i brzydze węży i może dlatego tak na mnie zadziałał. Śniło mi się, że siedzę przed jakąś klatką dla chomika czy świnki morskiej a w środku tej klatki był wąż chyba grzechotnik przynajmniej tak mi się wydaje. Wąż był zakopany w wiórkach, ale było go trochę widać. Na początku nie wiedziałam, że w środku klatki zamiast chomika jest wąż. Nagle nawet nie wiem kiedy między szczebelkami klatki utkwił mi duży palec stopy. Wąż się zbliżał ale bardzo powoli ja nie mogłam wyciągnąć tego palca, ale w ostatniej chwili udało mi się oswobodzić. Później wąż znalazł się na zewnątrz znowu się do mnie zbliżał ale nie ukąsił. Panicznie boje się węży może to przez to. Przeczytałam, że symbol węża zwiastuje coś bardzo złego. Normalnie nie wierze w takie rzeczy, ale ten sen był tak realistyczny, że długo nie mogla później zasnąć i zaczęłam się nad nim zastanawiać.

 

Mam nadzieje, że ktoś z Was się zna na tej materii i jest w stanie mi wytłumaczyć o co chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po raz pierwszy śnił mi się tak dziwny sen. Było to u mnie na podwórku, słońce powoli zachodziło, było ciepło, nagle mój pies zaczął strasznie szczekać przy drzewku ozdobnym, płożącym się po ziemi. Mój ojciec ze zdziwioną miną podszedł i uniósł gałęzie owego drzewka. Pies raptownie rzucił się pod nie i zaczął machać czymś w pysku. Po chwili roztargnienia uświadomiłam sobie iż jest to jakiegoś rodzaju jadowity wąż. Pies puścił go. Wąż zaczął uciekać. Ja nie tracąć chwili chwyciłam to co bylo pod reką by uśmiercić węża. Trochę śmiesznie się złożyło bo w moim ręku pojawiła się plastikowa pompka. Zaczęłam biec za nim i okladać go po łbie ową pompką. Po chwili pojawił się drugi wąż który był koloru żótofioletowego (w paski/ pierwszy wąż był zwykły, ciemna zgniła zieleń). Pełzał po stole ogrodowym przy którym gościła sie moja rodzina. Bez zatanowienia krzyknęłam mojemu ojcu by uważał. Strącił go czymś ze stołu, w tym samym czasie ja zajmowałam się pierwszym wężem. Ku mojemu zdziwieniu, bez żadnego wysiłku odrąbałam mu głowe pompką. Chwile później byłam już przy drugim. Spotkał go taki sam los co poprzednika. I nagle się obudziłam.

Czy mógłby ktoś mi powiedzieć co oznaczał ten sen?

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja dzieje się w jakimś pokoju lub apartamencie hotelowym, w którym znajduje się łóżko i para : przeciętnie wyglądający mężczyzna w średnim wieku i młoda piękna kobieta (nie widziałam ich nigdy wcześniej). Dziwne jest to, że raz jestem tą kobietą, a raz mężczyzną. Oboje śpią lub leżą tylko w łóżku, czuję podniecenie seksualne. Po przebudzeniu orientują się że w ich łóżku śpi też niewielki, czarny wąż. Nagle wczuwam się jakby w postać tego mężczyzny, łapię węża tuż przy głowie i ściskam.Patrzę jak wąż sztywnieje jak kij, jego zęby jadowe robią się większe i dłuższe. Teraz wczuwam się w kobietę i czuję ogromny strach przed tym,że wąż nagle i gwałtownie się na mnie rzuci.Mężczyzna podchodzi do mnie (czyli tej kobiety) i zaczyna machać wężem tak,że prawie mnie gryzie. Jestem przerażona. Bronię się rękoma i proszę,żeby przestał.Po jakimś czasie mężczyzna z wężem odchodzi.

 

Ten sen musi coś znaczyć. Proszę,pomóżcie zinterpretować!Z góry dzięki, pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

zakwa

Pokój w hotelu to sytuacja tymczasowa, która z wykle nie trwa długo - to nie to samo co własny dom lub mieszkanie.

Te osoby i zmiana - raz w jedną, raz w drugą - to dwie części twojej osobowośći - logiczna i emocjonalna.. najwyraźniej będziesz się wachać przed podjeciem decyzji. Ten sen moze wyrazać Twoje obawy przed zbliżeniem z mężczyzną... z jednej stony chcesz a z drugiej boisz się.

A wąż, to może być jednoznaczny symbol... sama domyśl sie czego.

 

Moja poprzedniczka zadała bardzo istotne pytanie, będące kluczem do całej interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem w stałym związku od 2 lat z tym,że mieszkamy daleko od siebie. Ale nie ma obaw przed spotkaniem z mężczyzną, wręcz przeciwnie- nie mogę się doczekać (chyba,że chodzi o kogoś innego-ale nie mam pojęcia o kogo może chodzić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Niestety, ja juz nie mam więcej pomysłów..

 

Jedynie co mogłabym dodać, że możliwe że ktoś inny będzie chciał sie koło Ciebie zakręcić (korzystając z okazji ze Twój partner jest daleko)... a Ty spróbujesz się jakoś od niego odpędzić (walka z wężęm)

 

Wąż może oznaczać podłego człowieka, podstępnego (odniesienie do biblijnego kuszenia Ewy w Raju)

 

To chyba wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam uprzejmie proszę o interpretację tego snu.

sniło mi się, że leżałam z narzeczonym w łóżku i była tam też kobra. i mój narzeczony próbował ją zrzucić nogą, ale tak żeby nas nie ugryzła. i to w sumie wszystko. czekam z niecierpliwością. dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam uprzejmie proszę o interpretację tego snu.

sniło mi się, że leżałam z narzeczonym w łóżku i była tam też kobra. i mój narzeczony próbował ją zrzucić nogą, ale tak żeby nas nie ugryzła. i to w sumie wszystko. czekam z niecierpliwością. dziękuję i pozdrawiam

 

Kobra symbolizuje wladze starozytnych faraonow w Egipcie jak i to,ze wladca wszystko widzi...

 

Ogolnie rzecz biorac sadze,ze sen pokazuje,ze narzeczony uratowal Cie przed jakims niebezpieczenstwem,mozliwe,ze uratowal Wasz zwiazek skoro lezeliscie oboje w lozku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj mialam bardzo dziwny sen. Znajdowalam sie jakby na wysypisku smieci, tyle ze zamiast smieci byly gory wezy.

Probowalam obok nich przejsc i dwa z nich mnie ugryzly. Nie jestem w stanie okreslic co to byly za weze, gdyz patrzylam raczej pod nogi zeby zadnego nie nadepnac.

Strasznie sie wystraszylam i obudzilam sie natychmiast.

Co to moglo znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis był krótki ale rzeczowy dostaniesz więc taką samą odpowiedz Evik.k

Może przyjrzyj się bliżej sytuacji w domu ,twój sen ma bardzo złe znaczenia:

być ukąszonym przez węża - zburzenie spokoju domowego

Wąż - Bliska osoba okłamuje Cię, zdradza, prowadzi podwójne życie i na dodatek próbuje Tobą manipulować.

I tu nie wiem jakie były twoje odczucia : strach czy lęk (ponieważ te odczucia różnią się od siebie zasadniczo mają też inne znaczenie)?????????

spróbuj sprecyzować......

to napiszę ci coś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąż to symbol wyjątkowy - to zwierzę mocy, inicjacji. Kiedy użądli - możemy czuć się wybrani - właśnie przyszła do nas "wiedza", samoświadomość.

 

Nie moge tez znalesc tego miejsca na forum gdzie ktos pisze ze jaszczurki to cos dobrego, pieniadze. Mnie sie wlasnie snilo ze bylo tam wiele jaszczurek i chyba grzechotnikow.

 

Przesledzilam wszystkie posty i jest tak wiele tlumaczen snow o wezach ze naprewde ciezko sie polapac.

 

Moje odczucia z ugryzienia przez weza jest trudno sprecyzowac. Pewnie to byl i strach i lek w tym samym czasie.

Dokladnie tak jak bym sie czula gdyby mnie na prawde ugryzly, tak mi sie wydaje, ale postaraj sobie wyobrazic jak ty bys sie czula gdyby ciebie ugryzl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysypisko śmieci - węży nie jest tuta bez znaczenia. Przecież na wysypisko trafiają śmieci, odpadki, które nie są nam już potrzebne, które są do tego stopnia nam obojętne, że nie chcemy o nich pamiętać, przy czym może chodzić o wiele takich rzeczy - osoby, o których chcemy zapomnieć, jakieś kłębowisko zawiłych, negatywnych myśli, które próbujemy zepchnąć do podświadomości.

evik.k, Ty we śnie jesteś na wysypisku, więc to co na nim jest wraca teraz do Ciebie po to, by "ukąsić" jakimś podstępnym działaniem, a może po prostu nawrotem bolesnych myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ja mam nieco inne poglądy ...na znaczenie snów od el argente po prostu tłumaczę ich symbolikę

Droga Evik.k ja czułabym strach ale to nie mój sen

strach odczuwać oznacza pokonasz swoich przeciwników i mimo wielu przeszkód przybliżysz się do swego celu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałam wyjątkowy dla mnie sen. Śniło mi się, że znajdowałam się w pomieszczeniu o kształcie prostokąta z kilkunastoma ludźmi, wśród których jawnie znajdował się morderca, a my na zasadach jakiejś gry próbowaliśmy go wyłonić i wyeliminować. Ciągle odpadali nie ci ludzie, co potrzeba. Wśród nich znajdowała się bardzo wysoka brunetka, która zwracała powszechną uwagę i podejrzenia. Jeden z zebranych, mój znajomy, zapytał, czy myślę, że to ona jest zabójcą, na odparłam po namyśle, że raczej nie. Wtedy kazano zatańczyć. Właśnie ta kobieta w długich brązowych włosach i czerwonej sukience podeszła do mnie i w tańcu pociągnęła za sobą do boku pomieszczenia, które odgrodzone było kawałkiem muru. Wnętrze za nim było ucharakteryzowane na wnętrze starożytnej piramidy z pochodniami. Na środku stał stół, na którym leżał zwinięty ogromny wąż, a obok stał mężczyzna ubrany w garnitur. Podeszłyśmy tam i zaczęłyśmy dziwnie tańczyć, coś w rodzaju tańca brzucha, wijąc się. Mężczyzna zaczął coś śpiewać, dokładnie nie pamiętam słów. Było coś "czy jesteś gotowa przyjąć...?", na co ja tym samym rytem śpiewu "Jestem gotowa przyjąć...". Był to jakby rodzaj transu. Wąż zaczął syczeć, a ja w rytm jego syku zaczynałam odczuwać podniecenie. Najpierw na ustach, łaskoczące i miłe, potem przesuwające się w kierunku podbrzusza. Wtedy morderca ujawnił się i przeniósł nas w inny czas i miejsce pełne piasku.

Ostatnio kiedy śnił mi się wąż, mało co nie wypiłam go z końcówką napoju w butelce i wtedy miał on cechy symboliki seksualnej, ponieważ zwiastował co prawda nie seks, ale zbliżenie intymne. Jednak ten sen z rodzajem transu głęboko mnie poruszył i nie jestem pewna jego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szłam przez słooneczny sosnow las, na drodze wszędzie był węże,żmije, szłam odważnie do przodu a one uciekały na boki , odpełzały z pod moich stóp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Ostatniej nocy śniło mi się że byłam w jakiejś szkole i były tam trzy węże takie żółto czerwone i conajmniej dwa mnie ukąsiły, czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć ten sen? ;)

Pozdrawiam;)

PS. Nie pamiętam żeby te ukąszenia były bolesne

Edytowane przez ZillA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZillA, szkoła wiążę się z nauką, zdobywaniem wiadomości w jakiejś dziedzinie. Żółte węże w Twoim przypadku mogą mieć podobne znaczenie - zdobywanie wiedzy, a przede wszystkim samowiedzy,pogłębianie samoświadomości. Również liczba węży (3), może wskazywać na swojego rodzaju oświecenie, poznanie siebie (3 może symbolizować Twoje ego, superego i id).

 

ropuuucha, podałaś za mało szczegółów, w jakich okolicznościach, gdzie to się działo?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mialam dzis koszmar. Sniło mi sie ze ktos sie wlamuje do mojego mieszkania.

Dwuch chłopaków-widzialam ich twarze! Rozwalali moje drzwi wejsciowe,a potem one tylko na zawiasach sie trzymaly, i opadaly na dół. Niemoglam ich zamknąć na zasuwe bo ona niewchodzila we framuge-ja bylam w domu i to wszystko widzialam. Twarz jednego z tych chłopaków widzialam tak dokladnie ze jakbym go teraz na ulicy spotkala to chyba bym uciekla-nieznam nikogo takiego-z nikim mi sie nie kojarzy.

Moze ktos mi pomorze?

Ja do pracy dzis nie poszłam bo tak sie balam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scarlet666, ci włamywacze mogą symbolizować osoby, które nie są do Ciebie życzliwe nastawione, a ich zachowanie zaowocuje jakimś nieprzyjemnym wydarzeniem. We śnie Ty obserwujesz bieg wydarzeń, możliwe więc, iż w rzeczywistości również patrzysz, a raczej "przymykasz oko" na czyjeś niecne poczynania, wówczas sen ostrzega Cię, że to ostatni moment, żeby się obudzić i powstrzymać bieg wypadków.

Dodam jeszcze tylko, że według psychologii głębi włamanie w snach kobiet bywa interpretowane jako tłumione potrzeby seksualne, które zaczynają przebijać się z podświadomości do świadomości.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cos w tym jest. Ostatnio rzeczywiscie na wiele rzeczy i poczynań przymykam oko bo myslalam ze za bardzo wszystko biore do siebie i sie przejmuje. Dziekuje ci bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeci raz przyjechał mój były ukochany nagle znalazłam sie w pracy on stał za barem chciałam isć tam ale pojawiła się rzeczka a tam wąż po chwili zniknął weszłam za bar żeby z nim porozmawiac a waz był obok lady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda29892989, to jest opis całego snu? Pytam, bo zaczynasz z małej litery i w zasadzie wygląda to jakby było wyrwane z kontekstu. Opisz sen dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się śniło że:

Wąż (grzechotnik) gonił mnie, uciekłam do domu ale zdążył przejść przez drzwi wejściowe. Następnie chciałam zamknąć przed nim drzwi od korytarza, ale zdążył przecisnąć ogon (z grzechotką) i nie zdołałam zamknąć drzwi do końca. Wołałam kogoś o pomoc, w kuchni była jakaś kobieta która mogła być moją jakąś opiekunką, gospodynią bądz moją matką (choć na nią nie wyglądała). Wołałam ją ale ona mówiła że ten wąż mi nic nie zrobi. W końcu zirytowana moimi krzykami przybiegła i otworzyła drzwi. Ja w tym czasie zaczęłam uciekać, więc ona rzuciła tego węża we mnie. Wąż był dość duży, ale wylądował mi na piersiach i wpadł mi po ubranie. Próbowałam go wytrząść stamtąd, bo bałam się ho dotknąć bo myślałam że mnie ugryzie. Wreszcie wyszedł mi przez nogawkę i znalazł się u moich stóp, a ja bałam się ruszyć bo mnie ugryzie. No i się obudziłam. Bardzo proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc bo sie bardzo martwie.natomiast snilo mi sie dzisiaj ze jakas konkurencja byla i moje zadanie to bylo,zeby duzy waz wszedl mi do buzi i wyszedl noga.8NOGE MIALAM SPECYJALNIE ROZCIETA NA DOLE ZEBY WAZ MIAL MOZLIWOSC WYJSCIA;A W DODATKU TAK SIE JAKOS MECZYLAM JAKBY TO NAPRAWDE BYLO;TAK MOCNO JAKOS PRZELYKALAM sline zeby on przepelznal do nogi.cos strasznego i bardzo sie martwie.co to moze oznaczac?????z gory dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

mowi sie "zjesc zabe"...

moze jest sytuacja, w ktorej musisz sie wykazac i wiele poswiecisz, zeby tego dokonac

waz tez moze oznaczac madrosc zatem moze przed toba zyciowa lekcja, ktora ma cie czegos nauczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
8NOGE MIALAM SPECYJALNIE ROZCIETA NA DOLE ZEBY WAZ MIAL MOZLIWOSC WYJSCIA;A W DODATKU TAK SIE JAKOS MECZYLAM JAKBY TO NAPRAWDE BYLO;TAK MOCNO JAKOS PRZELYKALAM

 

Mely proszę nie pisz dużymi literami, na prawdę nie musisz krzyczeć na forum. Proszę również o nie dublowanie postów. Przeczytaj Regulamin Forum.

Edytowane przez truskawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...