Skocz do zawartości

walczyłam z świnią-potworem


sliwka36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Bardzo zastanowił mnie mój dzisiejszy sen... Nigdy wcześniej nie korzystałam z senników i tym podobnych rzeczy ale dzisiaj coś mnie tknęło i postanowiłam dowiedzieć się co też oznacza mój sen... Mianowicie:

Samego początku snu nie pamiętam dokładnie, ale wiem że była tam kłótnia moich rodziców i że próbowałam razem z mamą uciec przez małe okienko uprzednio wyrzucając przez nie nasze rzeczy... Jednak nie wszystko się mieściło (jak to w snach bywa- większe rzeczy przeszły z łatwością przez szczelinę w okienku ale mniejsze nie chciały się zmieścić). Sama również nie mogłam przez nie przejść więc postanowiłam uciekać drzwiami... Matka została z tyłu. Ja tym czasem poszłam szukać tych większych rzeczy, które udało mi się wyrzucić przez okienko. Brat pomógł mi, i zaprowadził mnie do piwnicy, na którą to okienko miało wychodzić. Okazało się że wychodziło ono na ukryte za ścianką pomieszczenie. Gdy brat otwierał tą ściankę, ja już wiedziałam że będzie za nią coś strasznego i nie chciałam przy tym być, więc wycofałam się do wyjścia, jednak nie zdążyłam. (Teraz zaczyna się to co mnie najbardziej zastanawia w tym śnie.) Zza ścianki wyszła świnia-potwór, strasznie brudna. Nie wyglądała przerażająco, ale coś w mojej podświadomości mi mówiło że ona jest potworem, jednak wyraz jej 'twarzy' wydał mi się przestraszony. Jak to w snach bywa, świnia-potwór chodziła na dwóch nogach i wyskoczyła na mnie z patykiem, który dzierżyła jak sztylet, w ręce. Wiem, że później walczyłam z nią 'na patyki' i wygrałam, a ona uciekła za swoją ściankę. Tymczasem mój brat wydostał stamtąd moje rzeczy. I to tyle. Tylko tyle pamiętam. Bardzo prosiłabym o pomoc w interpretacji snu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swina ,potwor? Jestes chyba malo inteligetna. Z regoly jak ktos nie wie ile jest 2+2 to ucieka malym okienkiem i lypie po sali by ktos podpowiedzial (tak w przedszkolu jest) nie jestes inteligentna !! Dlatego walczysz z czyms takim ,bo sa od ciebie inteligentniejsi (co nie zanczy lepsi) Wole nie myslec o twojej konstrukcji psychicznej ale zacznij od nie przejmowania sie snami.I mysleniem o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Radzisz mi nie przejmować się snami... Zazwyczaj się nimi nie przejmuję, lecz dzisiaj to co innego.. I dlatego zajrzałam tutaj, aby ktoś mi pomógł zinterpretować sen. Z czego czytałam, najważniejsze we śnie są te rzeczy które zwrócą na siebie najbardziej naszą uwagę. Moją przyciągnęła ta świnia. Nic mi o niej nie napisałeś, więc nie potrafisz mi pomóc. Skupiłeś się na okienku, przez które chciałam uciec, aby w końcu mi powiedzieć, że jestem mało inteligentna... Doprawdy, moim zdaniem nie mam problemów z inteligencją, w realnym życiu i w codziennych sprawach rzadko potrzebuję pomocy, czy to w sprawach wymagających myślenia czy fizycznej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swinia , to inteligencja ,czlowiek inteligentn przebiegly zarazem ,zarloczny i zachlanny na korzysci lubi obrastac w tuszcz (kasa, seks i inne ludzkie pragnienia ktore potrafi realizowac) Swinia to tez sieci internetow , przepisy prawne , bankowe , podatkowe , ktore wiklaja czlowiek osaczaja i przyprawiaja o bol glowy. nie czylala Orwela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałam. Hmm.. A czy jesteś w stanie mi powiedzieć, że fakt że z tą świnią walczyłam i ją pokonałam ma jakieś istotne znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi sie kiedys snilo , ze zaliczylem taka jedna polska aktorke ,nie mialo to znaczenia ani w jej ani w moim zyciu- ale kto wie moze pokonasz sama siebie i przeczytasz rozprawe o metodzie kartezjusza ,to ci sie przysni twoj wymazony dom? (pokonalas ja bo takie sa instynkty a sny pomagaja potrzymac zycie sfery psychicznej ).Kartezjusz sie klania!!! jesli nie masz jasnych zasad i budujesz dom(interpretuj jak chcesz bo stawiam to tu jako symbol) jestes zmuszona zyc w lokum zastepczym -reasumujac znajdz sobie jakies odpowiednie wartosci a nie sny jeszcze o walce z swinia potworem ,sorka ale sie usmialem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...