Jump to content

uwięziona w zamknętym autobusie


mmiilleennaa
 Share

Recommended Posts

Miałam dzisiaj sen, po którym mam gęsią skórkę do teraz.

Jestem w mieście - prawdopodobnie dosyć dużym, chyba je znam. Próbuję złapać autobus aby prędko gdzieś dotrzeć, mam ze sobą jakiś bagaż. Zatrzymuję się duży autobus do którego wsiadam. W środku jest sporo ludzi jednak mimo bagażu jestem w stanie dotrzeć na koniec autobusu gdzie mogę swobodne stanąć.

Orientuje się, że nie mam biletu i nie ma kasownika. Ktoś obok udaje kontrolera i się śmieje. Próbuj zatrzymać autobus ale nie ma takiej możliwości. Powracam do kierowcy, który również nie chce się zatrzymać.

Czuje lęk i obawę, że będę musiała jechać dalej. Ludzie którzy tam są ze mną są dla mnie obcy i się ich obawiam. Widzę miasto i miejsca których nie znam, jednak chcę wysiąść niż jechać dalej tym nieprzyjemnym autobusem.

Wydaje mi się, że zdążyłam wysiąść z autobusu zanim się obudziłam.

Jednak obawy jakie miałam we śnie jakoś dziwnie pozostały do teraz.:co:

Link to comment
Share on other sites

A czy nie jest tak, że ostatnio czujesz się jakbyś traciła kontrole nad swoim życiem? Środki komunikacji często są obrazem tego co dzieje się na naszej drodze życia:)

Link to comment
Share on other sites

Możesz poprosić o sen który pomoże rozwiązać te problemy. Przed zaśnięciem pomyśl intensywnie o tym, że pragniesz jakiejś podpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No i wyśniłam... tym razem nagi spacer schodami z jakimś towarzyszem ( raczej ten ktoś był ubrany i zupełnie nie wiem kto to był), obok schodów siedzieli ludzie i patrzeli na mnie. Schody były raczej drewniane i prowadziły raz w górę raz w dół. Kolejny dziwny sen o którym nie mogę zapomnieć. Proszę o poradę :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm nie wygląda mi na to żebyś była zawstydzona swoją nagością co sugerowałoby, że akceptujesz siebie taką jak jesteś. Schody raz prowadzą w górę raz w dół- w tym wypadku interpretowałabym jako "raz na wozie raz pod wozem" :) Sen więc można odczytać jako wskazówkę, że nie zależnie od tego co się wokół Ciebie dziej powinnaś być sobą, nie wstydzić się siebie :)

Gdyby schody były nie drewniane a marmurowe lub betonowe, sen wskazywałby na załatwienie spraw które się odwlekały w czasie. Te jednak były drewniane, wiec zapewne chodzi o twoje wnętrze :)

Link to comment
Share on other sites

Czyli cały czas sny wskazują, że powinnam coś rozwiązać..hmm. żeby to tak łatwo szło. Aż się boję kolejnego snu. Dziękuję za szybkei odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...