Jump to content

Pocałunek, basen, pies... ?


DUsia15
 Share

Recommended Posts

Dziś w nocy śnił mi się chłopak, który mi się podoba. Nazwijmy go...np.: pan A.

Najpierw byłam u przyjaciółki i przyszli jacyś gość wśród nich pan A.. Poszliśmy do basenu w ogrodzie. Rozmawialiśmy śmialiśmy siei nagle wszyscy znikli i zostałam sama z panem A. w basenie, Wyznał mi ze mu się podobam i zaczęliśmy się całować. Potem nagle przybiegł jakiś mały piesek i wyszliśmy. Pobiegliśmy po ubrania i znaleźliśmy się na dyskotece szkolnej, Chwilę tańczyliśmy, a potem wyszliśmy i już byliśmy jakby w Zoo. Staliśmy w małym drewnianym domku. przed nami, na dworze były 4 konie i 2 stworzenia podobne do wilków, które te konie atakowały. Jeden koń był ranny już bardzo i jakiś facet wziął broń z szafki koło nas i go zastrzelił żeby nie cierpiał ;( zastrzelił go taką dziwną wiatrówką, starego typu, jakby z polowań na obrazach. Trzy pozostałe konie były jasnej maści a ten odstrzelony ciemnej, kasztanowej. Nie wiem czemu płakałam wtedy, pan A mnie pocieszał. Drzwi od tego domku się zamknęły i obudziłam się.

Proszę o pomoc o co chodzi ? dodaję że realnego pana A prawie nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Konie w śnie oznaczają szczęście i spełnienie, zwłaszcza jazda konna. Jednak Tobie śniły się konie atakowane przez wilki. Wilk natomiast jest symbolem strachu i zła - kulturowo rzecz biorąc, dawniej straszono wilkami, oznaczały spustoszenie, w końcu zabierały ludziom to co dla nich było takie ważne, niszczyły dobytek, walki z wilkami zawsze były mozolne, stąd bierze się negatywna symbolika wilka. Koń w Twoim śnie, ten, który został poraniony i potem dobity, miał ciemniejszy kolor od pozostałych, mogło by to oznaczać mocniejsze zabarwienie emocjonalne w stosunku do konkretnego Twojego marzenia, pragnienia, planu. Wyróżniał się, był jedyny w swoim rodzaju, po nim także płakałaś we śnie. Być może zgubisz gdzieś swoje szczęście, lub też powoduje Tobą niepokój, że utracisz coś ważnego, czegoś nie będziesz w stanie dokonać.Być może jest sprawa niedokończona w Twoim życiu, ważniejsza od spraw innych, a Ty boisz się, że jeśli się jej podejmiesz, spali ona na panewce. Obecność chłopaka, który Cię we śnie wspierał - pana A., to po prostu pragnienie by ktoś taki, był przy tobie w trudnych chwilach, chciałabyś z nim być i wybudować związek na zrozumieniu, którego tak potrzebujesz. A jeśli chodzi o basen, czyli wodę - to po prostu symbolizuje uczucia i emocje. Pocałunek oznacza tęsknotę do spełnionej miłości, podobnie jest z wyznaniem Twojego pana A.

Pozdrawiam, Zuzełka

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Nie będę tłumaczyć skomplikowanych zależności mechanizmu interpretacji snów, tym bardziej, że ja sama do końca nie rozumiem jak to się dzieje, że po przeczytaniu snu nagle pojawia się w moim mózgu wiedza i słowa, oraz zdania jakie mam napisać... Przykro mi się nie zgadzać, w tym przypadku jednak, specjalizując się w odczytywaniu symboliki zwierząt - wilk we śnie NIGDY nie jest symbolem zła... A tu zauważyć należy, że właścicielka snu napisała dwa stworzenie JAKBY PODOBNE do wilków...Oczywiście, proszę się ze mną nie zgadzać, bo tylko w ten sposób można rozwijać swoje horyzonty ;) Ja mam duży szacunek i pokorę wobec życia, jeśli mylę się, to z góry przepraszam... Ale do rzeczy:

pan A to utożsamienie gotowości do miłości. Przynajmniej tak myślisz, że jesteś gotowa kogoś pokochać i miło by było, gdyby to był pan A (masz pewnie marzenia świadome z nim związane). Basen i woda to bardzo istotna część snu - oznacza, że między wami istotnie panuje podobieństwo charakterów i myśli. Mały piesek to symbol jakiegoś skrywanego fragmentu Ciebie i on jest pierwszym zwiastunem tego, że powinnaś jeszcze poczekać, ponieważ wprowadza was na plan dyskoteki, czyli muzyki, która jest czymś niestałym (a więc na obecną chwilę nie byłoby dobrze, gdybyś zawarła z nim znajomość partnerską) a dalej jest zoo, czyli mnogość zwierząt w klatkach, i tu powracam do problemu skrywania przeszłości, albo niedawno się rozstałaś z jakimś chłopakiem, albo nie uporałaś się z jakimś problemem, bo sen mówi że na związek jest jeszcze za wcześnie. Dalej: cztery konie, trzy jasnej maści, jeden ciemnej, to tylko potwierdzenie tej interpretacji: trzy konie są całe i one funkcjonują w zgodzie z ewentualnym zawarciem związku, jeden z nich jednak zostaje dobity, ciemny, a więc jakiś problem, jakaś sytuacja z przeszłości, przeszkodziłaby w obecnej chwili TOBIE (nie jemu) na całkowite przyjęcie tego związku. Te dwa wilkopodobne stwory to tylko Twoje własne skrywane obawy, którymi mogłabyś ten związek zniszczyć, gdybyś zawarła go teraz (de facto nieważne z kim). Rada: uporządkuj problemy, wycisz się, zastanów się, czy nie za szybko chciałabyś być w związku. Pozdrawiam;)

Edited by Varyvein
poprawa błędów językowych
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...