Skocz do zawartości

samoha

Rekomendowane odpowiedzi

moja rodzina kupiła nowe mieszkanie, przyjechałam tam i ciągle się gubiłam, lub znajdowałam jakiś telefon, na który ktoś dzwonił i traktował mnie jak jakąś głupią,były tam też ławki i wąski korytarz i musiałam przechodzić pod ciasnymi krzesełkami. przyjechał też za mną facet, który mi się podoba, ale niestety ze swoją żoną:icon_idea:, która co rusz zmieniała kolor włosów- z blondu rude, potem szatyn... moja rodzina ich miło przyjęła i jeździli z nami po całym mieście, potem znaleźliśmy się na podwórzu, gdzie pełno było klubów. poszłam sama do jednego, było tam kilku moich znajomych, zrobili coś,że kilku widziałam podwójnie,a pozostali całkowicie mnie ignorowali...i wtedy się zaczęło... z ust zaczęłam wyciągać ciągle jakieś kawałki metalu, czasem ze sznurkiem lub gumeczką, potem igły, non stop coś mi przeszkadzało i wypadały mi metalowe kawałki z ust. chciałam,aby ktoś mi pomógł i poszłam porozmawiać z zakonnicą, jednak w wielkim domu, do którego mnie zabrała spotkałam jednego z wychodzących kolegów z klubu(tego który mnie nie ignorował, a ze mną tańczył)wyglądał i.kropnie, schudł, miał wielkie,przestraszone oczy,sen skończył się,że zabrałam go wrzeszcząc-co Ci zrobili! dodam jeszcze,że wyraźnie śniły mi się drzewa,które łamał(!) mój brat, śpiewaliśmy czasem piosenki,a ja ciągle się zastanawiałam,gdzie podział się ten mój ukochany z żoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...