Jump to content

cmentarz, noc ,płacz dziecka


tymtyma
 Share

Recommended Posts

Witam. Śniło mi się , że wysiadłam z tramwaju na przystanku obok cmentarza ( cmentarz ten znajduje się przy moim osiedlu ) . Była to noc, latarnie nie świeciły, było strasznie ciemno a ja byłam w szpilkach ( w rzeczywistości bardzo rzadko chodzę w takich butach ) i bałam się , że jak zacznę biec to ktoś usłyszy stukanie obcasów więc biegłam na palcach. kiedy mijałam cmentarz na wysokości jego bramy usłyszałam płacz dziecka, a może był to jego śmiech, nie wiem, w każdym bądź razie odczułam jakby to dziecko chciało mi zrobić krzywdę, nastraszyć mnie. Nagle nie mogłam już biec , czułam jakbym stała w miejscu , myślałam , że serce mi wyskoczy, okropnie się bałam ale nie mogłam nic zrobić. w tym momencie obudziłam się i byłam tak wystraszona , że nie mogłam się ruszyć. proszę pomóżcie, co to może znaczyć ? :(

Link to comment
Share on other sites

Na początek Cię uspokoję, że sen nie ma żadnego upiornego znaczenia i żadne mary Cię nie dopadną w nocy, kiedy będziesz leżeć w łóżku :)

 

Sen mówił o towarzystwie, w jakim się obracasz lub też obracałaś - stawiałabym tu na czas przeszły z powodu tego cmentarza. Tramwaje i autobusy oznaczają życie w jakiejś grupie ludzi, a cmentarz otoczenie (również ludzi), które wydaje nam się wstrętne, martwe. Buty to związki - partnerskie, przyjacielskie, zawodowe itp.

Widzę to tak, że przebywałaś w towarzystwie, w którym musiałaś wiele udawać, grać i popisywać się (buty na obcasach). Dziecko często przedstawia w snach nas samych. Ponieważ to z Twojego nie wzbudzało w Tobie dobrych odczuć, oznaczać to może, że byłaś świadoma, że Twoje zachowanie nie było do końca fair, chociaż nie mogłaś tak po prostu odejść od ludzi, którzy Cię tak wyniszczali i psuli (a może wciąż to robią?) - partner, a może znajomi albo rodzina.

 

Byłabym wdzięczna za komentarz, przyda mi się w dalszej pracy informacja, czy moje interpretacje się zgadzają :)

Edited by Reina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...