Skocz do zawartości

Serce Księżyca


agagatek

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że taka dziewczyna miała Serce Księżyca, bez którego wszyscy władający wodą nie mieli by swej mocy (motyw trochę z filmu, bo w filmie księżyc właśnie był źródłem mocy władających wodą, ale nie było nic o Sercu Księżyca). Ta dziewczyna była bliska śmierci więc poszłam do niej, a ona dała mi to serce i powiedziała, żebym je ukryła. (Był tam też jeden facet, który szukał tego serca. Zapytałam go, czy lubi Justina Biebera, on powiedział że nie więc powiedziałam że w takim razie jest spoko. Więcej go nie widziałam.). Wzięłam to serce i poszłam do takiego lasu. Tam się ukryłam, ale przyszła taka dziewczyna i mnie odnalazła i zaczęła do mnie strzelać, tyle że magią. Że nie mogłam się poruszyć. Potem jeszcze inna dziewczyna (nie były sojuszniczkami) zabrała mnie do jakiegoś miejsca i zaczęła torturować, chyba po to, żebym jej powiedziała, gdzie jest Serce Księżyca. Czułam ból jak mi cięła nożem po rękach. Na koniec chciała mnie zabić, ale wcześniej się obódziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce księżyca to raczej wielkie spoiwo. Po prostu fabuła snu, bez znaczenia. Znaczenie tutaj ma las, tortury i ta dziewczyna, która Cię tam zabrała. Oznacza to problemy i wyrzuty sumienia z powodu zbyt luźnego życia. Cięcia po rękach oznaczają, że chwycisz los w swoje łapki i dasz rade :) Bo w życiu trza być twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta akcja z Biberem też mnie rozbawiła :)

Generalnie ja po takim śnie na wszelki wypadek udałabym się na kontrolę do ginekologa (na pewno nie zaszkodzi). Dużo w nim motywów kobiecych i jakiś konflikt wewnętrzny z tym związany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...