Jump to content

Serce Księżyca


agagatek
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że taka dziewczyna miała Serce Księżyca, bez którego wszyscy władający wodą nie mieli by swej mocy (motyw trochę z filmu, bo w filmie księżyc właśnie był źródłem mocy władających wodą, ale nie było nic o Sercu Księżyca). Ta dziewczyna była bliska śmierci więc poszłam do niej, a ona dała mi to serce i powiedziała, żebym je ukryła. (Był tam też jeden facet, który szukał tego serca. Zapytałam go, czy lubi Justina Biebera, on powiedział że nie więc powiedziałam że w takim razie jest spoko. Więcej go nie widziałam.). Wzięłam to serce i poszłam do takiego lasu. Tam się ukryłam, ale przyszła taka dziewczyna i mnie odnalazła i zaczęła do mnie strzelać, tyle że magią. Że nie mogłam się poruszyć. Potem jeszcze inna dziewczyna (nie były sojuszniczkami) zabrała mnie do jakiegoś miejsca i zaczęła torturować, chyba po to, żebym jej powiedziała, gdzie jest Serce Księżyca. Czułam ból jak mi cięła nożem po rękach. Na koniec chciała mnie zabić, ale wcześniej się obódziłam.

Link to comment
Share on other sites

Serce księżyca to raczej wielkie spoiwo. Po prostu fabuła snu, bez znaczenia. Znaczenie tutaj ma las, tortury i ta dziewczyna, która Cię tam zabrała. Oznacza to problemy i wyrzuty sumienia z powodu zbyt luźnego życia. Cięcia po rękach oznaczają, że chwycisz los w swoje łapki i dasz rade :) Bo w życiu trza być twardy.

Link to comment
Share on other sites

Ta akcja z Biberem też mnie rozbawiła :)

Generalnie ja po takim śnie na wszelki wypadek udałabym się na kontrolę do ginekologa (na pewno nie zaszkodzi). Dużo w nim motywów kobiecych i jakiś konflikt wewnętrzny z tym związany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...