Jump to content

Sen w którym się palę....


Julka1119
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Od pewnego czasu mam dziwny sen, w którym widzę swojego bliskiego przyjaciela, który idzie do mnie i cały płonie.... poprostu się pali, jego skóra jest osmolona, zaczerwieniona. Idzie i się uśmiecha, chwyta mnie za ręke i wtedy ja też zaczynam płonąć.... nie czuję bólu, nie widzę też siebie w tym śnie.... widzę tylko moment kiedy moja ręka zaczyna się palić. A tak po za tym to patrzę na Jacka swoimi oczami. W pewnym momencie piekło się otwiera i kiedy wchodzimy do otchłani sen się kończy...

 

W kolejnym śnie rodzę dziecko! Tak jak wcześniej i ja się palę i dziecko które rodzę też.... nasza skóra podobnie jak Jacka jest osmolona, popękana, zaczerwieniona. W tym śnie widzę siebie, i dziecko... jestem tak jakby obserwatorem całej sytuacji ale czuję ból porodu.

 

Bardzo proszę o interpretację... W sumie te dwa sny można chyba uznać jako całość, bo one się przeplatają! Jednego dnia śni mi się sen pierwszy, następnego sen drugi!!! i tak od jakiegoś tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Rzeczywiście można te sny połaczyć dwoma aspektmi ogniem i Jackiem. Ogien odzwierciedla uczucia , żar namiętność. Musisz się zastanowić nad osobą swojego przyjaciela bo ten sen wskazuje na to że słowo przyjażń nie bardzo tu pasuje przynajmniej z jego strony, co z tego może wyniknąć zależy od twojego spojrzenia ( patrzysz na niego swoimi oczami), narodziny dziecka mogą świadczyć o czymś co dopiero się zacznie ( ale na razie jesteś obserwatorem). ta uszkodzona skóra może świadczyć o "zdjęciu z siebie warstwy ochronnej - pancerza" bardzo możliwe że uczuciowego.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...