Skocz do zawartości

jedzenie szczurów


pabloo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim

mam do Was prośbę,

dzisiaj miałem dośc dziwny i wrecz obrzydliwy sen bo sniło mi się że jadłem szczura( nie pamiętam czy jeden czy więcej) ale dosłownie wszystko czułem w ustach ! do tego stopnia że jak się obudziłem to miałem ochotę tylko na wymioty :(

z reguły rzadko mi sie coś śni, a jak cos to raczej bardziej neutralne i przyjemne i dlatego zaciekawiło czy to może mieć jakieś znaczenie. Niewiem czy to ważne ale ostatnio zakochałęm sie w pewnej dziewczynie... zacząłem pracować nad sobą ( zrzucanie wagi :D ) itp.

dzięki za Waszą pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to tak jakby przez to zjedzenie chciał zwalczyć w sobie właśnie te negatywne cechy? Atapi wiem że jesteś lepsza w interpretacji ale to dla mnie tak wygląda. Konflikt ze samym sobą chcesz pokonać w sposób być może niedopowiedni, zastanów się czy coś co robisz Ci nie szkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie podales wiecej szczegolow.szczur ktorym sie brzydzisz jest prawdopodobnie jakims ciezkim problem i skoro go jadles a wspomniales tez o zrzucaniu wagi moze symbolizowac walke z tym problemem.nie wiem czy ciezko ci przychodzi zrzucanie wagi ale jesli tak to moze w tym rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzieki :)

więcej szczegółów... jesli chodzi o walke z waga to jakis tydzien temu podjalem ostateczna decyzje ze koniec lenistwa :P moze rzeczywiscie to jest to, odkad pamietam uwielbiam siedziec w kuchni i

gotowac rozne pysznosci ( z nadwaga nie mam jakiegos bardzo duzego problemu - jakies 10-15kg mam zamiar zrzucic i poki co dobrze mi idzie ) chociaz czasem jakos czuje wrecz wstret do jedzenia ...

 

a co do Atapi to ten wydzwiek seksualny tez by sie zgadzal, wiadomo jak cwierc wieku skoczy czlowiekowi to ma juz kilka blizn na duszy a tu nagle dostalem w leb strzala amora i jest walka miedzy sercem a rozumem :(

i tak 1 krok do przodu krok do tyłu normalnie zwariuje :) czuje sie jak nastolatek - motyle w brzuchu, mieszanie imion itp ... uehhh

moze chodzi o strach bardziej przed tym czy uda mi sie ja w koncu przekonac do siebie ....

 

a jesli chodzi o szczura to byl gruby, futrzasty, taki jakby bez kosci tylko same flaki w worku ... obrzydliwy :P

Edytowane przez pabloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indhi

jest szansa, ponieważ z jej strony to fatalne zauroczenie...po prostu on gra kogoś kim nie jest i na chwilę ją zafascynował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hejka :)

pisze bo sprawa sie chyba rozwiazala :( niestety dziewczyna wrocila do swojego faceta, ktory jak mi sama powiedziala ja zdradzil :P ehhh szkoda slow i czasu :(

 

takze sympatyczny i szalony singiel pozna sypatyczna singielke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie sni ze szczur wrzera sie w plecy i niemozna go zdjac?

kolezance sie snilo ze szczur,szary brzydki siedzial jej na plecach i ja gryzl a jej chlopak probowal go oderwac i niemogl?? (nie jestem dokonca pewna czy to ja gryzl i on odrywal czy odwrotnie..)

hm.. tak czy tak co oznacza taki sen???

tez rywala/ke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...