Jump to content

pociąg, nauczycielka, wódka, konduktor, bilety, znajomi


Sandi
 Share

Recommended Posts

Miałam dzisiaj bardzo dziwny sen, proszę o jego interpretację:

Na początku siedziałam na dworcu PKP z koleżanką, czekałyśmy na pociąg. Kiedy przyjechał wsiadłyśmy i zaraz podszedł do nas konduktor, żeby sprawdzić bilety. Ja miałam zły [powrotny, z miejsca do którego jechałyśmy], koleżanka nie miała wcale. Okrzyczał nas, ale nie kazał płacić za nowe bilety, po prostu odszedł. Nagle sen się zmienił. Nadal byłam w tym samym pociągu, ale już z kilkoma koleżankami z klasy [ta, z którą byłam wcześniej też była]. Wchodziłyśmy do przedziału, w którym stała nauczycielka z mojej szkoły, siedziało kilka staruszek i znajomi ze szkoły. Usiadłyśmy na siedzeniach na przeciwko siebie. Miałam duży plecak, ale tylko ja. Między nami stał stolik, a na nim kieliszki z sokiem pomarańczowym. Był bardzo gorzki. Nauczycielka zapytała, kto ma skończone 18 lat i zaczęła tym osobom polewać wódkę. Byli to wszyscy, poza mną i koleżankami. Nauczycielka śmiała się z nas. Jednak po chwili, miałam świadomość, że dzieje się to samo tylko rok później. Nauczycielka już nie pytała o 18 lat tyko od razu podszedł do nas znajomy i zaczął nam nalewać wódki. Nagle zgasło światło i w przedziale było zupełnie ciemno. Jednak chłopak nadal nalewał, przez co rozlał sporo wódki. Wódka była pomarańczowa, ale to na pewno była wódka. Z pozostałych ludzi w przedziale to wiedziałam że są to moi znajomi, ale nie widziałam twarzy, ani nie wiem kto to był dokładnie. Poznałam tylko chłopaka, który rozlewał i mojego byłego, który też tam był. Rozmawiałam z nim o tym, że nasze klasy muszą razem jechać na wycieczkę szkolną. Później, w krótkim czasie wypiłyśmy bardzo dużo tej wódki. Następnie sen się urwał.

Z góry dzięki za interpretację.

Edited by Sandi
Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o bilet, zdaje mi się że nie czujesz się na miejscu w swoim otoczeniu, masz wrażenie że nie pasujesz, a koleżanka może dla Ciebie sprawiać wrażenie osoby która opinią ludzi wogóle się nie przejmuje. Podróż pociągiem, czyli bycie na zaplanowanej drodze - dążysz dokądś tak naprawde podporządkowując się ogólnym chęcią, planom, jakbyś w ten sposób zgadzała się z większością, może jest tak też że chciałabyś wyrażać własne zdanie i zerwać z tym, ale to już moje gdybanie ;D

Hmm... No i alkohol, może czujesz się przez otoczenie odrzucona? W każdym bądź razie nawet jeśli teraz czujesz że nie pasujesz, w przyszłości to powinno się zmienić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...