Skocz do zawartości

Wyładowania elektryczne, śmierć, boisko, trybuny i ludzie


rikimaru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Chciałbym tylko zaznaczyć, że jest to mój jedyny sen, którego nie udało mi się samodzielnie zinterpretować.

 

Miejsce snu to boisko nieopodal mojego osiedla. Jest to coś na wzór małej dolinki (dookoła jest jedna duża góra i kilkanaście wzniesień, a także mały staw). We śnie (w rzeczywistości tego nie ma) na zboczu tej największej góry były trybuny uformowane w coś co przypominało balkon z betonowym, płaskim dachem. Tutaj właśnie ja się znajduje i stąd też obserwuję sytuację. Po boisku co chwilę przechodzi jakiś człowiek, głównie płci męskiej, a za nim ciągnie się wiązka elektryczna. Każdy osobnik kieruje się w stronę stawu, a wspomniane już wyładowanie za nim podąża. Początkowo nikt tego nie zauważa, aż do czasu, kiedy wiązka dogania pierwszą ofiarę. Energia krąży facetowi w okół nóg, aż w końcu uderza w to miejsce piorun i mężczyzna ginie. W tym momencie na boisko wbiega cała masa ludzi, a wyładowanie przeskakuje z jednej osoby na drugą i owocuje tym samym co w przypadku pierwszego człowieka.

Po obejrzeniu tej całej masakry, wyładowanie kieruje się w moim kierunku, ale nie może przedostać się przez beton, co jest trochę dziwne, bo wcześniej zwyczajnie pełzało po piasku i nie miało żadnych problemów. Kończy się to tak, że w końcu to coś dało radę wejść na górę i zatrzymało się na metalowych barierkach. W tym momencie się budzę.

Dodam jeszcze, że nie na niebie nie było żadnych chmur, świeciło słońce. Czas określiłbym na coś w okolicach popołudnia. Zero wiatru, wszystko wręcz idealne. Żadnego z ludzi nie rozpoznałem, więc byli to raczej obcy. Ostatni szczegół to włosy ofiar. Wszyscy mieli taką samą fryzurę jak ja, a także ten sam kolor (jestem szatynem).

 

Sen często się powtarza, ale możliwe, że to dlatego, że dosyć intensywnie o nim myślę, szukając jakichś symboli, czy czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...