Jump to content

mężczyzna z farbowanymi dredami

anurma
 Share

Recommended Posts

Ten sen przyśnił mi się już kilka tygodni temu, ale nadal mnie nurtuje. W senniku czytałam, że włosy to bardzo wieloznaczny symbol i nie wiem jak mam zinterpretować mój sen.

Śnił mi się mężczyzna, raczej młody, chociaż dokładnie nie widziałam jego twarzy. Najbardziej przykuwały uwagę jego włosy - splecione w długie do pasa dredy lub warkoczyki, w kolorze blond, ale sprawiały wrażenie ufarbowanych. Mężczyzna poruszał się w miejscu, jakby tańczył, a włosy wirowały wokół niego. Nie nawiązałam z nim żadnego kontaktu, po prostu na niego patrzyłam, bo wyglądał ogólnie dość dziwnie. Po pewnym czasie zobaczyłam jeszcze kobietę, miała włosy spięte w dość niedbały kok, również ufarbowane na jasny blond, ale z wyraźnymi ciemnymi odrostami. Stała z założonymi rękami i patrzyła to na tańczącego mężczyznę, to na mnie. Miała dość niesympatyczny wyraz twarzy. Chyba była niezadowolona z jakiegoś powodu.

Kilka lat temu byłam bardzo nieszczęśliwie zakochana w pewnym blondynie. Wybrał inną kobietę - blondynkę. Nie wiem jednak, czy wiązać to z tym snem, bo ludzie w moim śnie byli do nich zupełnie niepodobni.

Sen w którym widzisz włosy o dziwnym odcieniu blond to znak ze z znanych

ci powodów odczuwasz frustracje strach lęk jesteś podenerwowana. Włosy

związane z tyłu sugerowały by odsuniecie utracenie zerwanie z ukochaną

osobą, farbowane włosy widziane w śnie dowodzą dwulicowości na

zewnątrz nie pokazuje swojej prawdziwej natury,tylko odgrywa przed ludźmi

kogoś innego. Taniec w oddali osobno może symbolizować na uczuciowy

dystans uwolnienie się z tej Energi. Wirowanie włosów to myśli umysł

intelekt swoboda. . Uwolniłaś się od starych spraw.