Jump to content

Lost
 Share

Recommended Posts

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że mój ojciec (jest on bardzo oszczędny) popełnił jakieś przestępstwo, polegające na przekręcie, w wyniku czego magowie chcieci pojmać i zabić mnie, moją siostrę, mame, tatę i paru innych ludzi, których wcześniej nigdy nie widziałam. Uciekliśmy z miasta po czym znaleźliśmy kryjówke w jaskini, ale jakiś czas później tamci magowie nas znaleźli, a u nas pojawiła się brązowowłosa dziewczyna w okularach i czerwonym swetrze, która potem nas zdradziła. Zaczęła się strzelanina, w której wszyscy uciekinierzy (wraz ze mną zginęli) rzecz w tym, że gdy już wszyscy zostali zabici, to ta scena powtarzała się jeszcze dwa razy, za trzecim, udało nam się uciec do innej kryjówki, gdzie planowaliśmy uciec łodzią do innego kraju i szybko pakowaliśmy się. Mi najbardziej zależało aby szybko z tamtąd uciec, bo czułam, że znów nas znajdą. Chciałabym zaznaczyć, że dobrze znałam świat w którym się znaleźliśmy, bo był to ten z pierwszej części gry o nazwie Gothic.

Bardzo często miewam sny w których trzymam joystick, lub gdy po mojej śmierci pokazuje się napis 'game over'. Od roku praktycznie w ogóle nie gram w żadne gry, ale kiedyś tak i to bardzo dużo. Często śnią mi się sny związane z niewolą, wojną i ucieczką, często znajduje się w nich moja młodsza siostra, troszke rzadziej moi rodzice.

Prosiłabym o interpretacje tego snu, bo zaczynam się naprawdę martwić.

Z góry dziękuję.