Jump to content

Duze czarne robaki,dom rodzinny , motyl


kasanderka
 Share

Recommended Posts

Moze zaczne od tego że niedawno zmarł mi ojciec .A sen miałam tego typu ,sniły mi się duze czarne robaki, jakby z pancerzem, całe czarne , mama moja sciagała mi je z bluzki . Potem zaczeły chodzic po mieszkaniu , a że ja sie brzydzę robaków wbiegłam do pokoju i zakmnęłam drzwi. W fotelu siedział mój tato i zapytał czemu tak biegne szybko. Po drzwiach chodził robak, uchyliłam drzwi i ten robak zamienił sie w motyla i wleciał do pokoju gdzie oboje byliśmy. Dodam że ten motyl był biały z żółtymi skrzydełkami.

Link to comment
Share on other sites

Obawiasz się, czy bez taty sobie poradzisz. Masz wątpliwości, coś Cię trapi.

Odsunęłaś się trochę od ludzi, częściej wolisz pobyć sama.

Ktoś z Twojego najbliższego otoczenia próbuje do Ciebie dotrzeć, porozmawiać szczerze z Tobą, lecz ty unikasz rozmowy. Nie bój się, to Cię nie ominie i wcale nie będzie takie straszne :-) a rozwiąże nurtujący Cię problem.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Moim zdaniem sen dotyczy twojej mamy a nie ciebie.

Czarne robaki na bluzce twojej mamy symbolizują żałobę ale nie w uboirze lecz w myślowo, mysli te obłażą ją jak te robaki a to że mają pancerze świadczy o tym że są to myśli twarde i dotyczące matrii - kolor czrny może świadczy to o tym że martwi się sytuację materialną ( rozchodzą się po całym mieszkaniu). Uciekasz do pokoju aby tam spotkać ojca, ty biegniesz on siedzi czyli twoje obawy są lotne chwilowe zaś on jest i tam już będzie - jego spokój odzwierciedla to że dla niego ludzkie bolączki i sławości są już obce zaś ten robak przeminiający sie w motyla to poprostu podwojny symbol przemiany - jego przemiany ( motyl w symbolice sennej oznacza zminę wcielenia - inny stan ducha). W ten sposób ojciec pokazuje ci że trwa przy tobie (siedzi w domu w fotelu) mimo jego przemiany duchowej. Już zawsze będzie przy tobie i będzie się toba opiekował z innej nieznanej nam przestrzeni.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedzi , coś w tym jest, to był jedyny sen,w równy tydzień po pogrzebie i nie moge sobie wyobrazić zycia dalszego bez taty.

Może to głupie ale nadzieja tkwi we mnie że tam mu lepiej, nie cierpi już .

Dziękuje raz jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...