Skocz do zawartości

zmarla babcia, moj wlasny slub


Splitfire

Rekomendowane odpowiedzi

na samym wstepie napisze ze niedawno zmarla moja babcia tzn. w styczniu, z ktora bylem bardzo zwiazany... co jakis czas sni mi sie ona co jest normalne wydaje mi sie ale w tym miesiacu smila mi sie juz 3 raz

sny zazwyczaj sa podobne , zwykle jest tak ze niespodziewanie jakby nigdy nic wraca do domu,

ostatniej nocy snilomi sie ze bylem w domu na korytarzu i slysze ze ktos wchodzi do domu, oczywiscie poszedlem na werande zeby sprawdzic kto to, i tam stala ona w chuscie, nie widzielm dokladnie twarzy wiec moglabyc to inna kobieta, ale bylem przekonany ze to ona, krzykalem bebciu wrocilas, i rzucilem sie jej na szyje, ze szczescxia ze ja widze zadzalem plakac po czym obudzilem sie i w rzeczywistosci tez plakalem...

po czym znow zasnalem.. tym razem rozmawialem z dziewczyna i w swiadomosci mialem to ze ledwo ja poznalem, ale rozmawialismy o wspolnej przyszlosci razem, wiedzialem ze ona ma chlopaka.. nagle znalazlem sie w drodze do kosciola w garniturze, rozgladalem sie i widzialem wielu ludzi idacych na te ceremonie- moj slub z ta dziewczyna... mimo tego ze wsrod tych ludzi byla moja rodzina szedlem sam... szcesliwy, zdenerwowany, myslalem o tym wszystkim co sie dzieje... po czym podszedl do mnie chlopak tej dziewczyny, rowniez ubrany w garnitur, powiedzial do mnie, ze przyszedl obejrzec moj slub...(wspomne ze koscol do ktorego szedlem to moj kosciol do ktorego naleze od urodzenia)

jestem przy samym kosciele prawie przy schodach, widze ja w suknii, ona idzie pierwsza do oltarza, pozniej ja, zdenerwowany wciaz i jeszcze bardziej szczesliwy wchodze...widze ludzi stojacych, slysze hymn weselny, (kosciol wygladal troche zniszczony, inaczej niz w rzeczywistosci) ja mowie do siebie"w koncu stalo sie, zenie sie!!!", ze szczescia chce mi sie plakac ale powstrzymuje sie bo nie chce wyjsc na "mieczaka" w oczach jej bylego chlopaka...

podchodze do olatarza gdzie ona juz czeka, w tej bialej suknii z welonem zakrywajacym jej twarz... gdy ceremonia zaczyna sie ja sie obudzilem..

dodam tylko ze nawet nie znam jej imienia, a zwygladu pamietam tylko ciemne wlosy, normalna figure i sliczne oczy i usmiech,

czy te sny sa moze jakos ze soba powiazane?? i co one wogole znacza, prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sny nie są ze sobą powiązane.

Sen o babci to typowa wizyta a to że stała na werandzie a nie weszła do domu świadczy o tym że jeszcze nie nabrała "sił" w nowej sytuacji i nie do końca "panuje" nad swoją "świadomością" z czasem kiedy się do końca odnajdzie zacznie ci sie śnić jako normalna osoba i często będzie uczestniczyć w twoim życiu.

Sen drugi dotyczy zmian w twoim życiu zmian na lepsze coś sie zmieni tak jakbyś miał awansować (nie wiem czy pracujesz czy nie) albo podwyższyc swój status a stanie sie to prawdopodobnie za sprawą kobiety. Kościół należy tutaj rozpatrywać jako formalność może urzędową a to że na ślubie jest jej były świadczy o tym że stanie sie to publicznie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

o ile dobrze pamietam to babcia raz mi sie snila w domu ale to byl strasznie krotki sen, wtedy tez ja witalem, tamtym razem byla w kuchnii, oczywiscie po ubiorze wygladala jakby wlasnie wrocila do domu,

a co do drugiego snu, to tak pracuje, w tesco, i jestem w trakcie szkolen managerskich, obecnie nie mam partnerki, ale jezeli chodzi o tesco to wspieraja mnie dwie kobiety manager sklepu i manager personalny, no i jest kilka inwestycji ktore zaczalem robic.... coz zobaczymy co dalej bedzie... tak czy inaczej dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...