Jump to content

dwie obrączki


saritha_86
 Share

Recommended Posts

Dziś śniły mi się dwie obrączki. Byłam w jakiejś szkole (wyglądał jak internat) i na palcu u jakiejś dziewczyny widziałam piękną złotą obrączkę. Jak szłam korytarzem to zatrzymała mnie jakaś chyba nauczycielka - wyglądała jak wiedźma. Ja początkowo nie chciałam z nią rozmawiać ale w końcu się zatrzymałam a ona zapytała mnie dlaczego tamta dziewczyna wyrzuciła jakąś drugą obrączkę i mi zaczęła ją pokazywać (Ta obrączka złota wyglądała u góry normalnie (chodzi mi o wielkość tego krążka), miała chyba nawet cyrkonie, ale u dołu zwężała się bardzo tworząc maleńką niteczkę (nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam). Ja wiedziałam podświadomie, że to od niej była ta wyrzuconą obrączka i powiedziałam jej, że może jej się nie podobała, bo bardziej przypomina pierścionek niż obrączkę... To wszystko co pamiętam

A jeszcze jedno - wczoraj zaś śniła mi się prześliczna panna młoda w sukni ślubnej i jeszcze piękniejszym koronkowym welonie (i nic więcej nie pamiętam) Co mogą oznaczać te sny????

Edited by saritha_86
Link to comment
Share on other sites

Obraczka/ki oznaczaja wiezienie. Mozna to tlumaczyc, iz sie dowiesz o czyims uwiezieniu lub bedziesz sama ofiara "wieziennictwa" z czyjejs strony. Nie poddawaj sie.

Slubna suknia oznacza smierc. Moze to byc ktos z rodziny lub po prostu dowiesz sie o czyjejs smierci, niekoniecznie najblizszych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...