Jump to content

pomieszane ;) prośba o interpretacje snu

nela91
 Share

Recommended Posts

Witam:)

bardzo proszę o interpretacje chociaż części z mojego snu.

oto mój sen:

razem z moja starszą siostrą szukamy adresu domu starej znajomej, bo jesteśmy zaproszone do niej na urodziny. nr jej domu to 16c. jest lato. jej dom jest ogromny i ma mase małych pokoików. ludzie są w różnym wieku i jest ich strasznie dużo. razem z siostrą nie możemy się odnaleźć.

następnie jest już zima, pada śnieg i masa śniegu jest na ulicach, jest noc. jedziemy samochodem razem z moim tatą i moim kolegą, który jest kierowcą. my siedzimy z przodu, a tato i kolega z tyłu. jeździmy po chodniku a dopiero po jakimś czasie zjeżdzamy na ulice. dojeżdzamy do skrzyżowania (świateł). spotykamy moich kolegów z klasy. moja koleżanka mówi coś takiego: " to On? przystojny jest ale głupi. zerwij z nim" i odchodzi.

później jestem w pokoju koleżanki(w rzeczywistości nigdy u niej nie byłam) razem z jej chłopakiem i dwoma innymi koleżankami. koleżanka wyjmuje z szafy same swetry wiszące na wieszakach. a jej chłopak cały czas wtrąca się do rozmowy.

K o n i e c.

wiem, że to nie ma ładu ani składu, jeśli się to czyta, ale słyszałam, że interpretacja ma sens. bardzo chciałabym się dowiedzieć co siedzi w mojej podświadomości ;)

z góry dziękuje :):*