Jump to content

fikatandiero

Recommended Posts

przypomniał mi się jeszcze jeden dzisiejszy sen

 

zaczął się gdy siedzieliśmy na plaży, ja z dziewczyną która mi sie podoba. Odbywała się pomiedzy nami jakaś rozmowa. Morze było niebieskie, prawie błękitne, bez fal, pływało po nim dużo statków które podziwialiśmy, niebo było błękitno pomarańczowe bez chmur (we śnie miał nadchodzić wieczór). Nagle coś nas opryskało wodą, obróciliśmy się w lewo i zobaczyliśmy wieloryba leżącego na plaży, plującego wodą. obok niego był treser (ojciec tej dziewczyny, chociaż był z wyglądu w ogóle innym człowiekiem, młodym i żwawym, był troche podobny do aktora o którym napisze dalej) który, karmił wieloryba i wlewał mu wodę w usta aby nią pryskał. Wieloryb miał dziwny język, w kształcie delfina. Potem znaleźliśmy się na parkingu przy plaży. Był tam mój ojciec i paru znajomych oraz aktor. Zacząłem rozmawiać z aktorem i byłem nim bardzo zafascynowany, wręcz zauroczony, rozmawialiśmy o mojej przyszłości i dał mi "klapsa" na szczęście. potem zaczął utykać i kuleć a ja pomogłem mu iść do pociągu. Znalazłem się w wagonie jadalnym, było tam dużo ludzi i ta dziewczyna, która mi sie podoba.

położyłem się w otwartym przedziale i znalazłem jakiś klucz. zapytałem czyj to klucz ale nikt nie usłyszał, potem krzyknąłem ponownie to samo i nastąpiła cisza, lekkie osłupienie. Jakiś chłopak w okularach powiedział że to jego, przeklął i gdzieś pobiegł.wróciłem do dziewczyny i zapytałem czy idzie się przejść ale ona nie chciała wiec powiedziałem jej "no to nie" i poszedłem sam. na stołach było jedzenie, spotkałem moją inną koleżankę(kiedyś też mi się podobała:P) która stała przy garnku z zupą wziąłem łyżkę i przyjrzałem się zupie, pływała w niej szara maź (coś jakby rtęć albo popiół)

 

sen był przepełniony dziwnych uczuć w stosunku do tej dziewczyny która mi się podoba, w rzeczywistości również stoję trochę na niepewnym gruncie (raz tak a raz nie), jestem ciekawy Waszych interpretacji ;)

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...