Skocz do zawartości

Mówiąca wierzba


Nika2468

Rekomendowane odpowiedzi

:n2 Witam wszystkich :n2

Miałam dzisiaj bardzo dziwny sen i chciałabym się dowiedzieć co on oznacza :wink:

 

Oto on:

Jestem na łące a mniej więcej pośrodku rośnie wielka wierzba rosnąca kępą konarów ułożonych w różnym kierunku. Idę w jej kierunku i zawieszam się na jednym konarze na rękach huśtając się. Potem ta wierzba do mnie przemawia i dowiaduje się że ma ona tysiąc lat.

Ja przestaje się huśtać i powoli oddalam się na pewną odległość. Wierzba zaczyna świecić się na zielono (otacza ją blask) gałęzie się ruszają i z gałązek wychodzą tak jakby małe brokaty

i nagle pojawia się niemowle już ubrane w śpioszki a matka (wierzba ) łapie je gałązką.

 

Bardzo mnie to dziwi i prosze o zinterpretowanie tego snu :n2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika2468, sądzę, że przydałby Ci się jakiś wypad za miasto, aby odetchnąć świeżym powietrzem - nabierzesz wtedy siły i chęci do działania. Może teraz Ci tego brakuje? Dziecko to symbol czegoś nowego i szczęśliwego (w zależności od kontekstu) co można odczytać jako pozytywne zmiany, jeśli troszkę zwolnisz obroty i zajmiesz się mniejszymi rzeczami. Bo małe także cieszy - czasami bardziej niż duże!

Pozdrawiam serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze...

mi ten sen skojarzyl sie ze snem wzmacniającym, który przypomina Ci, że jesteś częścią calości i dlatego wszystko co się dzieje ma swój sens..drzewp tu może symbolizować matke naturę,wyższą mądrość,która ma Cię po opieką...i tu zgadzam sie z Anetką-pobyt na łonie natury dobrze by Ci zrobil..i przypomniałby o tym co naprawdę ważne:)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...