Skocz do zawartości

ABC Demonologii


InvadersMustDie

Czy kiedykolwiek miałeś/-aś styczność z Demonem?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kiedykolwiek miałeś/-aś styczność z Demonem?

    • Nie i nie chce mieć!
    • Tak, ale nie wspominam tego dobrze.
    • Próbowałem/-am, ale kontaktu nie było.
    • Tak i to nie jeden raz.


Rekomendowane odpowiedzi

hhmm, no pięknie się wszyscy rozpisali TEORETYCZNIE, może teraz dla odmiany jakieś wątki z własnej praktyki, bo jak to ktoś powiedział:

"nie szanujecie samych siebie,

wierzycie tylko w to, co możecie wyczytać w książkach,

winniście nauczyć się używać swoich oczu.

winniście nauczyć się widzieć z zamkniętymi oczami."

 

Dokladnie Peyotl!

Praktyka z demonami hmm...wszystko zalezy od tego czy jestescie w stanie W-S-Z-Y-S-T-K-O postawic na jedna karte.

Wszystko zalezy co chcecie od niego,ewentualnie co on zechce od Was jezeli sie nie uda...czy jestescie w stanie poswiecic to co najwazniejsze jest dla Was?Pamietajcie,demony to nie sa jakies smieszne byty z astralu,co sobie mozna odciac i byc czystym i jest OK,sa to inteligentne istoty,przewyzszajace nas bardzo pod wzgledem rozwoju,sprytne i potrafiace wykorzystac kazde nasze potkniecie.

 

Według mnie nie ma wzajemnego pilnowania się poprzez byty, że fizycznie nie mogą się manifestować. Po prostu zarówno im jak i nam utrudnia to energia, a mianowicie jej ilość.

 

Ilosc...chodzi Ci ze nie wystarczajaca? ;) Bo gdyby byla wystarczajaca...hmm demony nie lubialy by tak bardzo swiezej krwi....<krew-czytaj energia zyciowa,ulatniajaca sie>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się naczytałem aż mnie oczy rozbolały trochę tych stron już napisaliście :ok_na:

 

A jeśli chodzi o mnie to jak każdy mam prawo mieć swoje zdanie i wypowiem się i tu nawet jak nie wszystkim będzie się to podobało

 

Sporo wiedzy przepisanej z różnych książek i podejrzewam ze i ze stron Szkoda tylko że autorzy postów nie podają źródeł czerpania swojej teoretycznej wiedzy Nie wszyscy wiedzą skąd te informacje pochodzą Nie mówiąc już o prawach autorskich…

 

Mam kilka pytan do założyciela tematu

 

Więc, jeśli chodzi o Demonologię, to liczne przywoływania, seanse, zgrupowania - co nie zawsze przynosiło pożądany efekt.

Czarna magia... hm, VooDoo, Jeśli zaliczyć magię z korzyścią dla mnie to Wicca i Szamanizm.

Do tego uczestniczyłem w wielu egzorcyzmach, seansach spirytystycznych - co dało mi ogromną praktykę.

Podsumowując, próbowałem wszystkiego poza wróżbami.

Ogólnie określam się że najlepiej mi idzie z demonami i czarną magią, najgorzej tarot, którego nigdy nie dotykałem. ;)

 

Stwierdził że ma duże doświadczenie w „tych sprawach” wiec na pewno nie sprawią mu kłopotu a i ja dowiem się pewnie sporo… Bardzo proszę o nie zasłanianie się tym że nie wolno pisać na forum o niektórych rzeczach… wystarczy tak sformułować odpowiedzi żeby nie łamały regulaminu

 

Ciekawi mnie twoje zdanie na temat Nyarlathotepa Nie chodzi mi o przeinaczona symbolikę mitu Cthulhu leczo o dawna role i symbolikę demonologiczna i jego możliwy wpływ na nas

 

Jeśli wiesz coś o Azraelu to możesz mi coś powiedzieć o zasadzie śmierci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Masterus Patricius

Pozwole sobie odkopać temat. Znacie jakieś ciekawe lektury, które opisują sposoby zabezpieczenia się przed nimi, ich opisy oraz sposoby przyzwania i wypędzenia.

Nie chodzi mi tutaj o grimuary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...