Jump to content

martwe dziecko, zombi, morderstwo


masztako

Recommended Posts

śniło mi się, że z ceglanej lub kamiennej, ale takiej pomarańczowawej a w środku szarej, podłóżnej trumny wyjęłam dziecko. Miało twarz mojego syna, ale to nie był mój syn, bo stał obok mnie cały i zdrowy tylko zdziwiony. Nagle trup ożył. Postanowiłam go z powrotem włożyć do tumny i koniecznie ją zacementować. Miałam jednak wyrzuty sumienia, bo to dziecko bardzo się rzucało i protestowało. Wyglądało jak zombi, z zamkniętymi/zaklejonymi oczami, z całą twarzą powleczoną jakby woskiem. Mój brat powiedział, że koniecznie trzeba zamknąć je w trumnie, żeby tam zostało i powtórnie umarło... I pomagał mi bardzo we włożeniu go tam i zacementowaniu pokrywy trumny... Zdaje się, że nam się to udało.

 

Pamiętam jeszcze, że były tam różne znane mi osoby, ale nie jakoś bardzo związane ze mną np. jakiś golfista, którego widziałam 2 razy w życiu...

 

ehhh nie wiem co myśleć...

Pozdrawiam

M.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen moze wskazywac na to że wroci do ciebie jakiś stary problem problem który jest mniejwięcej z czasów wieku dziecka ( czyli jeżeli dziecko miało 3 lata to z przed trzech lat). Moim zdaniem to ten problem to jakieś sprawy natury finnansowej ( to własnie ta ceglana trumna) a moze wrecz związany z domem lub jakaś budową. problem jest ci znany tak i jak twojemu bratu i może dotyczyc was obojga. Te wyrzuty suminia świadczą o tym że problem należy rozwiazać a nie spowrotem "zakopać" bo to na dłuższą sprawę nic nie zmieni.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...