Jump to content

Bezgłowy trup


kaishaku

Recommended Posts

Treść snu...

Jechałem(sam) samochodem(jako kierowca, nie sprecyzuję czy auto było moje...ale nie czułem się w nim obco i nie miałem problemów z prowadzeniem...) dość szybko. Przede mną znajdowały się trzy inne auta(nieznanych marek).

Zza kierownicy było widać, że zbliżają się dwa zakręty... Na jednym z nich nagle pojawiła się woda(być może efekt podmycia przez jakąś okoliczną rzeczkę/strumień(teren był mi całkowicie obcy)...pomyślałem, że ta woda jest zbyt głęboka, żeby przez nią przejechać samochodem bez zalania go, pomimo tej myśli nie zwalniałem i będąc już na łuku auto nie tracąc przyczepności przejechało przez wodę(ale nie rozbryzgując ją lecz tak jakbym wjechał w płytką kałużę-pomimo mojej poprzedniej myśli, że jest głęboko i nie ma szans na przejazd...). Po tym manewrze nie widziałem już aut jadących przede mną...

Pojawił się inny samochód(bus/dostawczy), który mnie wyprzedził... droga prowadziła przez czyjąś posesję(wrażenie takie jakby droga publiczna miała swoje przedłużenie na czyimś podwórku...).

Chwilę po wjechaniu na podwórko(nie znam tego miejsca) usłyszałem dziwny metaliczny odgłos(znajdując się w samochodzie), podjechałem bliżej wysiadłem z auta i zauważyłem ludzkie ciało pozbawione głowy leżące obok samochodu, który mnie chwilę wcześniej wyprzedził. Nie było śladów wypadku, uszkodzenia auta... Podszedłem bliżej do korpusu i zauważyłem że głowa leży około 2 m obok. Wtedy pojawił się ktoś mi nieznany i podniósł głowę. Zanieśliśmy(pojawiła się kolejna osoba lub dwie) gdzieś ciało i posadziliśmy a pomocnik, który niósł głowę postawił ją na korpusie...(nie nastąpiło "cudowne" połączenie korpusu z głową po prostu położył głowę w miejscu gdzie była szyja...). Finito.

Nie śniły mi się osoby i miejsca które znam, nie towarzyszyło mi uczucie strachu. Nie jechałem gdzieś w konkretnym celu lub z wizytą...

Edited by kaishaku
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...