Skocz do zawartości

Sen o wampirach, śmierci


maddalena9208

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, bardzo prosiłabym o interpretację tego snu, gdyż nie daje on mi spokoju, a przy tym był bardzo realistyczny (w moim przypadku właśnie takie sny niosą jakiś przekaz dla mnie). Oto i on:

 

Byłam w ogromnym, starym domu, urządzonym w stylu lat 30-tych ub. wieku, mieszkała w nim pewna rodzina, mąż, żona, 5 dzieci, on był naukowcem. Wiedzieliśmy że mają przyjść po niego "nadludzie" - kosmici, wampiry, by go zabić. Wiedziałam, że odnajdą i mnie, gospodarze domu ukryli mnie na najwyższym (prawdopodobnie drugim) piętrze domu, była tam ogromna szafa i komoda, próbowałam się tam ukryć, w oknach nie było zasłon, więc zostałabym dostrzeżona z ulicy, niestety nie potrafiłam ukryć się w szafie, w kącie ani komodzie. W tym czasie pod dom przyjechała taksówka, kierowca powiedział: "odnalazłem wasze dzieci i przywiozłem je tutaj" , co wywołało wielką panikę, gdyż ci ludzie porzucili dzieci by je ratować. Wtedy przybyli ONI: mieli wygląd ludzi, lecz przybyli z kosmosu, byli wampirami. Chcieli żeby właściciel domu skonstruował coś dla nich, jednak ten nie był w stanie, został zamordowany: jeden z obcych zacisnął dłoń w pięść i mężczyzna dosłownie wybuchł, została po nim plama krwi. Wtedy poszli po mnie, strasznie się bałam, nie miałam gdzie się ukryć, wiedziałam, że mnie zabiją i kiedy drzwi otwierały się, ja się obudziłam z przerażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...