Skocz do zawartości

proszę o pomoc!!!! bardzo ważne!!!


misiol86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Dwa dni temu zmarł brat mojego ojca, dokładnie dzień po tym ojciec mój miał dziwny sen... śniło mu się iż widział brata i jego żonę, brat zle się czuł i gdy żona spytała gdzie idzie odpowiedział jej że do łazienki wziął mojego ojca za rękę i poszli...proszę osobę która zna się na znaczeniach snów o interpretację zależy mi na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wróci z pracy poproszę o napisanie tego snu, czy jest możliwe, że osoba zmarła woła żywą do siebie? Z tego co wiem przyznał się Mamie, że czuje obecność Swojej zmarłej 3 lata temu Mamy. Gdzie można uzyskać jakąś pomoc w tych sprawach, pomóżcie proszę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tata opisze dobrze ten sen ale może nie być to dzisiaj mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Pani pomoc! Mam jeszcze jedno pytanie bo uczucie obecności Babci Tata ma od 2mieśiecy ale dopiero teraz się o tym powiedział czy to coś złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Wujek chorował od pół roku na raka płuc, rodzice wyjechali na 2 tygodnie wyjeżdżając Wujek był w szpitalu po drugim krwotoku lekarze mówili jest, że jest już lepiej ale ostrzegali przed kolejnym, Wujek wyszedł do domu i lepiej się czół, rodzice wrócili w czwartek a w piątek rano Tata chciał zadzwonić do wujka ale nie zdążył bo dostał telefon, że Wujek zmarł... Z tego co mówiła żona Wujka, że dopytywał o moich Rodziców i czekał na nich... Wiem także, że tata pomagał w całej organizacji pogrzebu a także przy myciu i ubieraniu Wujka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym opisać ten sen dokładnie jak tylko go pamiętam:

"ocknąłem się w domu mojego Brata na drzwiach wisiało białe prześcieradło, a w pokoju siedział Brat z Żoną, Brat wstał i powiedział, że coś słabo się czuje, powiedział, że idzie do łazienki więc oznajmiłem, że pójdę z nim, po czym wziął mnie za rękę, wychodząc z pokoju Brat zobaczył siedzącego ojca w pokoju, spytał mnie co on tu robi(ze zdenerwowaniem) odpowiedziałem: nie przejmuj się nim! zamknąłem za nami drzwi!!!"

 

Od około 2 miesięcy czuję obecność mojej zmarłej Mamy, odczuwam jej obecność i oddech i miewam przed tym lęk.

 

Jeszcze chciałbym dodać, podczas ubierania i mycia zwłok mojego Brata zdarzyło się coś dziwnego, przekręcając ciało otworzyły się jego usta i oczy prosto w moją stronę.

 

Co to wszystko może znaczyć, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat siedział na tapczanie, który istnieje w rzeczywistości.

 

"Obecność Ojca była tylko w chwili kiedy wychodziłem z Bratem z pokoju, nie jestem w stanie określić dlaczego obecność Ojca wzbudziła zdenerwowanie"- może ich słabe relacje za życia Brata.

 

Prześcieradło wisiało na drzwiach od pokoju w którym siedzieliśmy i z którego wychodziliśmy. Było koloru białego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec jest alkoholikiem, mieszkali z Bratem w jednym domu, brat z rodziną na piętrze On na dole. Ojciec sporadycznie a prawie nigdy nie wchodził do Brata na górę. Czasami tylko Brat zaglądał na dół. Gdy Brat umierał, Bratowa pobiegła po Ojca na dół, Ojciec próbował ratować Brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś zaproponować.

 

Proszę zamówić mszę za duszę brata.

Najlepiej poranną, w najbliższą niedzielę.

I proszę nie ograniczać pobytu w kościele tylko do czasu trwania tej mszy.

Proszę pozostać tak długo, aż pożegna Pan brata.

Proszę płakać i nie wstydzić się łez. Proszę oddać Bogu wszystkie swoje emocje, pozostawić żal i smutek.

 

Wokół nas są Anioły. Proszę pozwolić im Pana pocieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...